Tak copak jste dneska Vy a Vaše Gecko dělali? :) pokračování

Co se jinam nehodí pište sem

Moderátoři: Honz@, AstraMan, Radoš 92

Odpovědět
COBEIN

Re: Tak copak jste dneska Vy a Vaše Gecko dělali? :) pokračování

Příspěvek od COBEIN » 15 říj 2019, 15:20

Tak to já kamaráde nechal v Lipníku předělat už druhé auto(vždy použitá sada) a neměl/nemám s provozem problém žádný. Snad až na to že jsem vypozoroval to že je důležité plyn brát jen u dobrých pump. Tady v Troppau je několik pump s LPG a stalo se mi že jsem bral na Těšínké ul.(naproti je SHELL pumpa) a na tej jejich plyn auto cukalo. Myslel jsem si že je nějaký problém a tak jsem zajel do servisu na LPG. Technikovi jsem řekl co se stalo a on mi odpověděl: Nejste jedinný pane kdo si na tu čerpačku stěžuje, už tady bylo pár lidí se stejným problémem. Vyjezděte to a natankujte jinde. Měl pravdu, teď beru na bývalé JET pumpě a v pohodě, když jsem byl nedávno v Kladně tak jsem tankoval třeba u ONO u Litomyšle(cena hodně levná oproti jiným pumpám po cestě) a tak jsem si myslel že to bude plyn třeba do zapalovačů a nic, auto to spálilo úplně normálně- bez cukání. Nevím jaký může být v plynu ale asi je. Cesta na ostrov PAG, jen na plyn a bez cukání....
ASTRA LA VISTA

Reklama

Jocker
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jocker » 15 říj 2019, 20:34

Možná ještě lepší akternativa než Lipnik je pán v Novém Jičíně. Podzemný - Autanaplyn.cz.
Jedinej kdo mi pořádně seřídil mapy na V8:)

Mojmec11
Bydliště: Kdysi okolí Třebíče, teď Jižní Čechy,vesnice,okna na všecky strany

Příspěvek od Mojmec11 » 19 říj 2019, 11:26

Njn...co už. Kvůli pár stovkám km o dovolené nehodlám držet v autě LPG. Možná jindy v jiném autě.....
Astra 1.6 16v 74kW,X16XEL,Caravan sport,"stříbrná sršeň" z Itálie
Astra 1.8 16V,Caravan,"stříbrná sršeň" z Německa - už jen jako zdroj náhradních dílů.
[color=#0000FF][b]Diagnostika OP-COM Dačice a okolí,ceny lidové,vytáhnu z vašeho auta všecky data- pak je na vás,co s nima uděláte[/b][/color] :lol:

ssrotak

Příspěvek od ssrotak » 08 lis 2019, 18:27

Tak poprvé stařenka po 20letech na geometrii. Za celou dobu 1x spodní čepy,2x tlumiče a v sobotu poprvé čepy řízení.
Přílohy
001.jpg
astra-g-caravan 1.4 16v x14xe/ 2000

ssrotak

Příspěvek od ssrotak » 23 lis 2019, 14:02

Tak novej zadní véfuk dal 8 let.Zase Bosal, ale ta váha bída no šetřit plechem se musí. :cry:
astra-g-caravan 1.4 16v x14xe/ 2000

Odpovědět