Pokémoni bacha na ně

Co se jinam nehodí pište sem
Uživatelský avatar
monty.roman
Příspěvky: 473
Registrován: 25 kvě 2014, 13:47
Bydliště: Chrudim/Slatiňany

Re: Pokémoni bacha na ně

Příspěvek od monty.roman » 22 črc 2016, 11:37

dokud je to o chození (mimo silnici), pak proč ne..když už nic jinýho, tak se člověk aspoň hejbe. horší bude až někoho napadne to lovit za jízdy od volantu
[b]Astra G sedan 1.8, X18XE1, 100 edition, Ethanol E85, OPCOM 1.39 ENG[/b]
Galerie zde: http://1drv.ms/1JE7gpZ

Reklama
 

Uživatelský avatar
COBEIN
Příspěvky: 4259
Registrován: 02 bře 2006, 19:22
Bydliště: Troppau- Sudetenstadt

Re: Pokémoni bacha na ně

Příspěvek od COBEIN » 22 črc 2016, 19:44

No nic, konstatování na závěr- asi tady v republice mělo víc lidí autonehodu s poraněním mozku! Aby se dospělý člověk honil po městě/továrně/parkovišti a chytal nějaké potvory které měli co by nažehlovačky mé děti na tričku už asi před desíti léty je důvod k zamýšlení. Lidem už opravdu chybí důvod proč normálně žít.
Já bych přál těm lovcům několika denní pobyt v Psychiatrické léčebně v Opavě, aby viděly ty zesrané, zblité záchody tam, a pak by je asi opustila touha honit nějakého pikaču!
Pro nezasvěcené vysvětlím můj pobyt v PL Opava, měl jsem poraněný mozek a doktoři řekli mé býv. staré že je nutné tam na pár dnů jít, protože nevěděli jak budu s dírou v hlavě reagovat na okolní svět/život. Ona souhlasila! Naštěstí pro mě jedna vrchní sestra která zrovna na příjmovém odd. pracuje a se kterou si dodnes tykám, si se svým manželem koupila mou bývalou Concordii(ještě před mou nehodou) a ta mi umožňovala chodit dělat potřebu na záchody pro personál. Dnes už má Concordii jiná majitelka.
ASTRA LA VISTA

Uživatelský avatar
marablind
Příspěvky: 223
Registrován: 15 úno 2014, 21:11
Bydliště:

Re: Pokémoni bacha na ně

Příspěvek od marablind » 22 črc 2016, 20:19

COBEIN píše:Pro nezasvěcené vysvětlím můj pobyt v PL Opava, měl jsem poraněný mozek a doktoři řekli mé býv. staré že je nutné tam na pár dnů jít, protože nevěděli jak budu s dírou v hlavě reagovat na okolní svět/život. Ona souhlasila! Naštěstí pro mě jedna vrchní sestra která zrovna na příjmovém odd. pracuje a se kterou si dodnes tykám, si se svým manželem koupila mou bývalou Concordii(ještě před mou nehodou) a ta mi umožňovala chodit dělat potřebu na záchody pro personál. Dnes už má Concordii jiná majitelka.

Nevím co mají zesrané záchody v PL společné s chozením venku a chytáním pokemonů. Myslím si že je každýho věc co dělá ve svém volnu... Já jsem díky této hře za 9 dní nachodil 120km za což jsem rád. Abych se vrátil k posraným záchodům, strávil jsem v nemocnici 3 měsíce v kuse z toho jsem 33dní nemohl vůbec nic jíst... vedle mě na pokoji se v noci posrával starý pán takže kombinace několik dnů prázdný žaludek + smrad průjmu taky nic moc, ale kvůli tomu si neřeknu že nebudu hrát něco co mě baví. Nedává mi to vlastně vůbec smysl. Každého baví něco jiného. Je to to stejný jako lidé co sedí v hospodě a je to pro ně strašná zábava tak mi odpověz co je lepší. Sedět v zakouřeném pajzlu a pít pivo, nebo chodit na čerstvém vzduchu a obcházet památky ? :? Jo a ještě poprosím specifikaci co znamená "NORMÁLNĚ ŽÍT" z toho mi celkem plyne že jsi ovce co žije podle nějaké knihy "PRAVIDLA ŽITÍ"... promiň ale zní to tak.
Astra G OPC II
Astra H OPC
Astra J OPC

Uživatelský avatar
COBEIN
Příspěvky: 4259
Registrován: 02 bře 2006, 19:22
Bydliště: Troppau- Sudetenstadt

Re: Pokémoni bacha na ně

Příspěvek od COBEIN » 22 črc 2016, 20:44

Normálně žít pro mě znamená třeba to, že si vezmu děti na hřiště, syna na bicrosovou trať nebo si s nimi lehnu k vodě, zajedu do ZOO, prostě normálně fungovat a ne s mobilem chodit sám abych ulovil co nejvíc pokémonu . Je to zase nějaká chvilková úchylka, jak rychle to přišlo, tak rychle to vyšumí.....
ASTRA LA VISTA

Uživatelský avatar
Mojmec11
Příspěvky: 1554
Registrován: 20 zář 2009, 11:03
Bydliště: Kdysi okolí Třebíče, teď Jižní Čechy,vesnice,okna na všecky strany

Re: Pokémoni bacha na ně

Příspěvek od Mojmec11 » 23 črc 2016, 18:46

No řeknu vám,lidi jezdí jak kreténi i bez Pikaču na kapotě. Dnes 150 km Křinec-Dačice. Viděl jsem bouračku- nedání přednosti-čelní střet-jedno z aut Astra(H nebo J,nevím,koukal jsem radši před sebe,jeden frajer čuměl po nehodě a málem trefil hasiče). A 4x !!! mi lidi vjíždějící na hlavní nedali přednost. Naštěstí jsem to vždycky ubrzdil. Poslední dva jsem z okýnka tváří v tvář vyfakoval,protože už jsem to nechápal a přítelka,jak mě vždycky krotí,tak už se mnou souhlasila. Prostě stojí auto,čumí na mě,že letím těch 90-100km/h a pak tam vjede asi tak 50m přede mnou. Že to udělá motorkář,prosím,ten za to vezme a je v trapu,ale s autem,naloženým kombíkem s celou rodinou a kolama na střeše ??? :? :? Fakt nechápu. Když jedu sám,tak si kolikrát říkám,jestli má cenu brzdit,jestli by nebylo lepší to do něj fláknout. Aspoň by si to příště takovej panáček pamatoval a bylo by o jednoho kreténa na silnici míň a neohrožoval by ani svoji ani moji rodinu. Z vlastní zkušenosti vím,jak chutná pořádná rána zezadu. Ale stává se mi to většinou když vezu přítelku nebo i děti,tak mi tedy zbývá jen ten fakovák z okýnka,troubení,ťukání na čelo a doma pak cigáro,pivo,kafe a nohy nahoru. Uvažuji o výkonnějším klaksonu. Nějakou rouru z kamionu nebo lokomotivy. :lol: Přítelka už něco takovýho taky naznačovala.
A co se týče pokémonů: objednal jsem balonky na vodní bitvu. A můžu říct,že jak se děti o pokemonech občas zmínily,ted spíš mluví o tom,že je škoda,že těch balonků nebylo víc a hledaj mezi vystřílenejma ty co nepraskly pro své záškodnické účely. Tak příště místo 100ks objednám alespoň 200ks. To bude masakr,všichni zlitý od hlavy k patě :lol: :lol: :lol:
Jako tím nechci říct,že bych to odsuzoval,ať si každej honí pokemony dle libosti. Ovšem pokud tím neohrozí ostatní a nebo nepřidělá práci záchranářům. Si vemte,že by to místo nákýho trotla na dálnici,hrál třeba pilot dopravního letadla při přistání....nebo šofér autobusu...
Astra 1.6 16v 74kW,X16XEL,Caravan sport,"stříbrná sršeň" z Itálie
Astra 1.8 16V,Caravan,"stříbrná sršeň" z Německa - už jen jako zdroj náhradních dílů.
[color=#0000FF][b]Diagnostika OP-COM Dačice a okolí,ceny lidové,vytáhnu z vašeho auta všecky data- pak je na vás,co s nima uděláte[/b][/color] :lol:

Uživatelský avatar
marablind
Příspěvky: 223
Registrován: 15 úno 2014, 21:11
Bydliště:

Re: Pokémoni bacha na ně

Příspěvek od marablind » 23 črc 2016, 19:10

Děti nemám a na procházky po "pokemonech a památkách" chodím s přítelkyní.... nic špatného na to nevidím. A hrát to za jízdy... to může udělat jen blb. Nicméně hraní na mobilu/koukání na film nebo čtení novin za volantem tu bylo už dávno. Viz každý druhý kamioňák.
Astra G OPC II
Astra H OPC
Astra J OPC

Uživatelský avatar
COBEIN
Příspěvky: 4259
Registrován: 02 bře 2006, 19:22
Bydliště: Troppau- Sudetenstadt

Re: Pokémoni bacha na ně

Příspěvek od COBEIN » 23 črc 2016, 21:02

Než jsem měl tu nehodu a stal jsem se invalidou, tak jsem taky jezdil náklaďákem který byl mnohdy delší a vyšší než kamion, ale že bych viděl někoho za jízdy číst noviny nebo LEOše tak to se mi nepovedlo. Netvrdím že to někteří nedělají, to ne, to já jsem měl velký monitor před oknem a v rádiu DVD s filmem.
ASTRA LA VISTA

Uživatelský avatar
vasekpetr1
Příspěvky: 3106
Registrován: 24 led 2006, 08:33
Bydliště: Červená Hospoda u Třebíče

Re: Pokémoni bacha na ně

Příspěvek od vasekpetr1 » 23 črc 2016, 22:43

Až si Mojmec budeš pořizovat troubelku z lokomotivy, tak to vezmi i s kompresorem a jímkou - nezbytné pro tlakovzdušnou houkačku :D
Dřívější srdcovka, prodaná na díly pro UA: Astra 1,6 G caravan 99, motor X16SZR, 55 kW, VIN: W0L0TGF35X20326xx, tmavě zelená metalíza,
Nynější mazlík: Opel Zafira B, 1,9 TDCI - Z19DT - 2008, černá, najeto 170 tkm.

A menuju se Petr a né Vašek a žiju v Hospodě -:)

Cvardis
Příspěvky: 3
Registrován: 25 črc 2016, 16:23

Re: Pokémoni bacha na ně

Příspěvek od Cvardis » 25 črc 2016, 16:59

Přijde mi poněkud úsměvné kolik to má haterů. Za to, že jsou někteří lidé poněkud duševně slabší přeci nemůže ta hra. Pokud to někoho baví nevidím důvod, proč by si to nemohl zahrát. Pokud hra podporuje pohyb venku, pak je to jedině plus. To, že kvůli tomu někdo zastaví uprostřed dálnice a jde lovit pokémona nebo spadne z útesu je smutné, ale nneí to vinou této hry, ale jejich neobezřetnosti.

Uživatelský avatar
Mojmec11
Příspěvky: 1554
Registrován: 20 zář 2009, 11:03
Bydliště: Kdysi okolí Třebíče, teď Jižní Čechy,vesnice,okna na všecky strany

Re: Pokémoni bacha na ně

Příspěvek od Mojmec11 » 25 črc 2016, 19:11

Tak já se nepovažuji za hatera. Kdybych na to měl přístroj,určitě bych to zkusil. Jestli by mě to ale pak dál bavilo je otázka :roll: Takovejch her a věcí už bylo...jéjé..znáte to,něco moc chcete a pak až to máte,tak najednou zjistíte,že vás to nebaví nebo tu věc až tak nepotřebujete. Dneska jsem na to opatrnější než dřív,už mě to tak netíží,protože už se znám a kladu si vždycky otázky: chci to nebo to potřebuji ? a tak dále....
Ad Cobein:
nedávno jsem na svůj vkus dlouho marodil se zlomeninou a dneska můžu říct,že mi to pomohlo. Sice fyzicky to ještě dlouho nebude jako dřív,ale odpočal jsem si hlavně psychicky. Spousta věcí v zaměstnání jde už tedka kolem mne,neřeším to,jen se v duchu směju těm,co se v tom chtějí patlat. Kolikrát se chci ozvat,ale vím,že si tím akorát pocuchám nervy,naseru některé lidi....prostě mi to za to nestojí tak jsem radši ticho. A taky už chápu našeho mistra,proč některé věci nerad řeší,proč jezdí často na ryby atd. :D
Astra 1.6 16v 74kW,X16XEL,Caravan sport,"stříbrná sršeň" z Itálie
Astra 1.8 16V,Caravan,"stříbrná sršeň" z Německa - už jen jako zdroj náhradních dílů.
[color=#0000FF][b]Diagnostika OP-COM Dačice a okolí,ceny lidové,vytáhnu z vašeho auta všecky data- pak je na vás,co s nima uděláte[/b][/color] :lol:

Odpovědět