5 let od mé tragédie.....

Co se jinam nehodí pište sem
HerryCZ
Příspěvky: 3041
Registrován: 03 bře 2009, 20:57
Bydliště: Frydek-Mistek
Kontaktovat uživatele:

Re: 5 let od mé tragédie.....

Příspěvek od HerryCZ » 05 lis 2014, 14:03

Uz se taky uklidnete.
Obrázek

Obrázek

Opel Zafira 1,8 92kW (Z18XE) 2000 Edition-Obyvak na uteku
Skoda 100 (722)-Muj stary dobry verny pritel na ktereho nedam dopustit
Skoda Fabia Combi 1,4MPi-S ni uz to neni tak squleee jako s S100

Reklama
 

Uživatelský avatar
marcus_Astra_
Příspěvky: 505
Registrován: 01 pro 2013, 21:29
Bydliště: Blatná na Ostrove

Re: 5 let od mé tragédie.....

Příspěvek od marcus_Astra_ » 05 lis 2014, 22:22

Ahoj Cobein ja som tu sice jeden z novych no tvoju tragediu nepoznam a vyznie to mozno blbo ale zaujima ma to ze co sa stalo ? a Vectra11 mas chut rypat do ludi ? asi ti to ocividne robi dobre ale toto forum nieje pre takych ludi :x
Marcus_Astra_G_1,8_X18XE1_1998_220 000 tkm_Run_to_OPC-Line_from_GM_Parts
Vectra_B_Caravan_2.2_DTi_Y22DTR_2001_360 000 tkm_Original_Crankshaft_and_Engine_
OP-COM-diagnostika_v.1.39_EN

Uživatelský avatar
JoeL
Příspěvky: 1274
Registrován: 25 úno 2009, 18:29
Bydliště: ZL kraj
Kontaktovat uživatele:

Re: 5 let od mé tragédie.....

Příspěvek od JoeL » 06 lis 2014, 00:45

Byla to blbá tragédie.. Taky jsem si na to vzpomněl, když jsem si loni koupil Octu 4x4, dal na to 17" s nízkým profilem..to to lítalo..ale pak jsem si řekl, že ani haldex není 100%. Cobeinova nehoda měla nějaký vliv na to, že jsem Octu prodal..
www.Hasic.net
www.dopravak.cz
www.rekreacebuchlovice.cz

Uživatelský avatar
COBEIN
Příspěvky: 4259
Registrován: 02 bře 2006, 19:22
Bydliště: Troppau- Sudetenstadt

Re: 5 let od mé tragédie.....

Příspěvek od COBEIN » 07 lis 2014, 00:41

JoeL píše:Byla to blbá tragédie.. Taky jsem si na to vzpomněl, když jsem si loni koupil Octu 4x4, dal na to 17" s nízkým profilem..to to lítalo..ale pak jsem si řekl, že ani haldex není 100%. Cobeinova nehoda měla nějaký vliv na to, že jsem Octu prodal..
Dobře jsi udělal, i když na těch velkých kolech to muselo být hezké auto. Škoda jen že se nedá u oktávek/VW zadní náprava přiřadit s vědomím řidiče. Můj problém byl ten že jsem jel rychle a najel jsem předním kolem na bahno od strojů které uklízeli a připravovali otevření přivaděče k D1 a tím se mi zapnul zadní náhon a to mě rozhodilo. Zrovna ve chvíli když jsem se měl míjet s kamiónem v protisměru. Ale co, stalo se. Dnes žiju, chodím, mluvím, řídím auto a MÁM NEPŘÁTELE! :x COBEIN (a už tady můj odchod z fóra neřešte, neumřel jsem!)
ASTRA LA VISTA

Uživatelský avatar
Ondra B.
Příspěvky: 650
Registrován: 20 dub 2010, 13:45
Bydliště: Plzeň

Re: 5 let od mé tragédie.....

Příspěvek od Ondra B. » 07 lis 2014, 09:39

Cobeine, neznám tě, ale vím co se ti stalo...

Jen nechápu proč to sem píšeš, pokud si tedy nechtěl vyvolat politování tvé osoby :?:
Nebo rozruch :wink:
Pokud si chtěl na sebe upozornit své kamarády, měl si jim napsat SZ či email.

Ale je to tvá věc. 8)
Už ne Opel ....
Ex

Astra G Z17DTL 2x
Corsa B X10XE
Astra G Z14XE
Astra G X20XEV
Vectra B X18XE
Vectra A C20NE
Kadett E C16NZ
Monza 20NE

Uživatelský avatar
COBEIN
Příspěvky: 4259
Registrován: 02 bře 2006, 19:22
Bydliště: Troppau- Sudetenstadt

Re: 5 let od mé tragédie.....

Příspěvek od COBEIN » 07 lis 2014, 15:41

Nechtěl jsem vyvolat žádné politování mé osoby ani žádný soucit, chtěl jsem jen připomenout jak ten čas letí. Netušil jsem že se tady najde nějaký Vectra11 který je "asi" zlí člověk a vadí mu snad úplně všechno. Ostrava je od Opavy(Troppau) vzdálená cca30 Km a věřím že kdyby se mi to tehdy nestalo a dál bych tady na fórum dodával díly/spoilery tak by byl mým zákazníkem i on( Vectra11) ale ona se ta nehoda stala........ :P
ASTRA LA VISTA

Uživatelský avatar
Pitman
Příspěvky: 1151
Registrován: 12 lis 2006, 15:36
Bydliště: Praha

Re: 5 let od mé tragédie.....

Příspěvek od Pitman » 07 lis 2014, 17:59

Cobe na me si v tom vyctu starych clenu zapomel :-)

Uživatelský avatar
COBEIN
Příspěvky: 4259
Registrován: 02 bře 2006, 19:22
Bydliště: Troppau- Sudetenstadt

Re: 5 let od mé tragédie.....

Příspěvek od COBEIN » 07 lis 2014, 20:14

Pitman píše:Cobe na mě si v tom vyčtu starých clenu zapomněl :-)

Promiň, zapomněl jsem třeba taky na Defendera a jiné starší členy. Všem se dodatečně omlouvám. :x


Nikdo se zdravou hlavou si neumí představit jaké to je když hlava nefunguje! Stává se mi (a často) že vůbec nevím co je za den, jestli jsem byl/mám jít do práce a pod. Raději být bez nohy!
:(
ASTRA LA VISTA

Vectra11
Příspěvky: 286
Registrován: 21 bře 2013, 20:43
Bydliště: Ostrava

Re: 5 let od mé tragédie.....

Příspěvek od Vectra11 » 07 lis 2014, 21:51

Ondra B. píše:Cobeine, neznám tě, ale vím co se ti stalo...

Jen nechápu proč to sem píšeš, pokud si tedy nechtěl vyvolat politování tvé osoby :?:
Nebo rozruch :wink:
Pokud si chtěl na sebe upozornit své kamarády, měl si jim napsat SZ či email.

Ale je to tvá věc. 8)
Napsal jsem přesně to samé!!!! Jen jinak. A já jsem ten zlý??? Už někdy v únoru jsem ti psal, že bys neměl tak reagovat, vše ve slušnosti bez jediného náznaku, že bys mi vadil. Jen prostě nechápu proč se tímto neustále ztrapňuješ a brečíš (ano přesně to děláš). Konečně někdo kdo má rozum! (Ondra B), ano pokud máš potřebu zavzpomínat na tu "tragédii", tak to vyřeš s "kamarády" přes SZ, protože to co tady neustále píšeš vypadá pro nestrané opravdu jako vyvolávání soucitu pro něco co už je dávno pryč... A taky jsem ti psal, že ti prokazuju mnohem větší službu když tě brzdím ve tvých projevech zde (napadání bývalé ženy atd.) než "vlezdoprdelkové" co s tebou strašně soucítí....
A teď do mě.....

Uživatelský avatar
langdon2
Příspěvky: 3784
Registrován: 17 led 2008, 10:48
Bydliště: Nitra SR
Kontaktovat uživatele:

Re: 5 let od mé tragédie.....

Příspěvek od langdon2 » 07 lis 2014, 22:01

Sorry, nic v zlom, ale musim suhlasit s Vectra11
Opel Insignia 2,0 Cdti 2010
Opel Astra G 1,4 16V r.v. 1999 ex...
Opel Corsa B 1,2 16V r.v. 1999

Uživatelský avatar
pejee
Příspěvky: 1929
Registrován: 26 zář 2012, 21:11
Bydliště: VS,ZL

Re: 5 let od mé tragédie.....

Příspěvek od pejee » 07 lis 2014, 22:47

Taky souhlasím s vectra11, každý má v životě lepší i horší chvíle, ale proč tu pořád "brečíš"? jednou stačí ne furt dokola
______
X14XE
Z20LET OPC II
______

Uživatelský avatar
Samothe
Příspěvky: 2443
Registrován: 22 čer 2007, 10:16
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: 5 let od mé tragédie.....

Příspěvek od Samothe » 08 lis 2014, 06:02

COBEIN píše:hodně lidem jsem snad i pomohl s díly a pod
mě si hodně pomohl (rok 2008) 8) 8) 8) 8)

funzoo
Příspěvky: 730
Registrován: 08 kvě 2010, 15:44
Bydliště: Frýdecko-místecko
Kontaktovat uživatele:

Re: 5 let od mé tragédie.....

Příspěvek od funzoo » 08 lis 2014, 16:17

já nevím co vlastně furt řešíte... mně se to netýká, jen si to přečtu, nad některými přízpěvky se pobavím, neodepisuji (až teď a ještě ot) a jdu dál.. nemám potřebu se k ničemu tady vyjadřovat... :roll:

zkuste někdy trochu popřemýšlet, zda má cenu reagovat... ono forum je otevřeno jakýmkoliv tématům (jestliže topic neporušuje pravidla), ale nemusím se vždycky zapojit a můžu nechat některé témata bez povšimnutí.. :wink:

Uživatelský avatar
COBEIN
Příspěvky: 4259
Registrován: 02 bře 2006, 19:22
Bydliště: Troppau- Sudetenstadt

Re: 5 let od mé tragédie.....

Příspěvek od COBEIN » 08 lis 2014, 17:54

Taky trochu přispěju do této "tragédie" : a taky budu reagovat do toho co mi napsal Vectra11: tenkrát když jsem byl v bezvědomí na JIP Ostrava, tak se na starém fóru udělala sbírka na chod rodiny bez zraněného Cobeina. Vybralo se tehdy 12 tisíc korun které Gallo předal bývalé ženě. Dalších 12 tisíc se vybralo od opavských karosářů, lakýrníků, autodopravců, majitelů autobazarů a jiných kamarád§ motajících se kolem aut. Tyto peníze zase kluk který to organizoval předal bývalé ženě. Dalších 23 tisíc ji zůstalo po prodeji VW Caddy TDi které jsem před nehodou dovezl z Říše. Tak že po dobu co jsem "spal" v umělém spánku ona schrábla 47 tisíc Kč, a když jsem byl den před vánoci propuštěn z nemocnice domů, tak jsem neměl pod stromečkem ani krabičku cigaret jako dárek! Toto píšu hlavně pro ty starší členy kteří třeba tenkrát přispěli na cobeina.
A další věc kterou by měli vědět je ta, že po roce neschopenky mi byl přiznám invalidní důchod a ona reagovala tak, že si k nám domů do Troppau přivezla svého fotra z Hovnihradu ve Svobodných Heřmanicích (bývalý horník) a ten mě doma zbil a vyhodili mě v listopadu na ulici jako špinavého psa. A to jenom proto, protože jsem přestal vydělávat peníze na které byla zvyklá a myslela si že práci vyhýbám!
Toto je asi vysvětlení pro člena Vectra11 proč nenávidím bývalou ženu, a pro vás co jste tehdy do sbírky přispěli.
Vím je to už pět let od nehody- dávno, ale opravdu tu nenávist k ženě která se takhle zachová k manželovi který se vážně zranil a nemá jednoduché si najít práci se nezmění. Není moc šancí pro důchodce si najít práci když má důchod na hlavu. Vysvětleno? Více už jen přes SZ! Cobein
ASTRA LA VISTA

Vectra11
Příspěvky: 286
Registrován: 21 bře 2013, 20:43
Bydliště: Ostrava

Re: 5 let od mé tragédie.....

Příspěvek od Vectra11 » 08 lis 2014, 20:29

Já žádné vysvětlení nepotřebuju. Za prvé jsem ho nežádal a za druhé už jsem to na tomto fóru četl dvakrát! Ale opět jsi nezklamal a napsal svůj příběh potřetí 8)
funzoo:někdy je to opravdu těžké nereagovat.
No aspoň, že nejsem jediný komu to nepřipadá normální.....

Odpovědět