Jaký byl Cobein?

Co se jinam nehodí pište sem
Uživatelský avatar
COBEIN
Příspěvky: 4259
Registrován: 02 bře 2006, 19:22
Bydliště: Troppau- Sudetenstadt

Jaký byl Cobein?

Příspěvek od COBEIN » 25 úno 2014, 22:31

Ahoj kamarádi a kamarádky, včera jsem byl (stejně jako dnes) na noční a abych tady nechrápal tak jsem si na fóru do "hledej" zadal svůj nick a taky jsem si zadal ať mi to najde 1000 příspěvků ode mně. Četl jsem si to pozorně a dlouho, obzvlášť to co se tady psalo když jsem byl po nehodě v umělém spánku, a úplně mě dorazilo to co tady psala má bývalá žena Petra a syn Jakub. To byly lži jako prase, ona tehdy asi opravdu chtěla ať se proberu a žiju, ale taky určitě chtěla abych zase sedl za volant náklaďáku a jezdil do Říše a vydělával zase ty velké peníze. Opak je pravdou, po tom co jsem dostal invalidní důchod a ten byl (je) malý tak si zavolala svého fotra bývalý horník a hlavně rapl a ten mě doma zbil a vyhodili mě před dvěma léty 06.11. ven na ulici jako špinavého psa. A to jen proto, že jsem měl malý důchod a všichni si mysleli že mi to stačí a práci se vyhýbám. Pravda byla taková že jsem si práci hledal, ale ne všechno mi doktoři dovolili dělat, a taky ne všude chtějí zaměstnat člověka který měl poraněný mozek! Mají strach že bych jim třeba ten podnik ve svém rozmaru vyhodil do vzduchu. Tak se ke mě zachovala ona, má bývalá žena, a Kuba můj syn, ten mi kamarádi napsal po telefonu takovou sms-ku že prý jsem hajzl, a ať se raději vystěhuju z Opavy pryč protože jinak mě nechá zmlátit! Toto mi napsal syn kterému když bylo 12 let tak jsem mu koupil motorku, ale ne pionýra nebo simsona, ale byla to Yamaha DT 50 ccm -enduro. Rodina se na mě úplně vykašlala, o děti jsem se soudil, no zkrátka jsem sám se svou princeznou. A to jak v jednom z příspěvků psala bývalá žena že až se vrátím z nemocnice tak že uvaří dobrou kávu a pod. Pravda byla taková, že mě pustili z nemocnice 23.12. 09 (den před Vánocemi) a pod stromečkem jsem neměl žádný dárek, a dodnes se divím že jsem si nemusel zaplatit toho vánočního kapra! Tak se ke mě zachovali, ona, syn, její fotr a o tom jejím bratrovi co tehdy koupil zigiho astru ani nepíšu. Radoši, pokud máš jak tak to vytiskni a dej jí to klidně v Bredě přečíst! A vy ostatní staří kamarádi, děkuji vám ještě jednou a zpětně za to jak jste tady o mě psali, a jak jste se na chod mé rodiny poskládali. Děkuji ještě jednou. Cobein
Naposledy upravil(a) COBEIN dne 26 úno 2014, 01:47, celkem upraveno 1 x.
ASTRA LA VISTA

Reklama
 

Uživatelský avatar
pejee
Příspěvky: 1929
Registrován: 26 zář 2012, 21:11
Bydliště: VS,ZL

Re: Jaký byl Cobein?

Příspěvek od pejee » 26 úno 2014, 00:33

člověče vůbec tě neznám ale jestli je pravda to co píšeš, tak to teda zamrzí..ale neřešil bych to tady tak. Poskládej se nějak dohromady a začni lepší život pokud možno :)
______
X14XE
Z20LET OPC II
______

Uživatelský avatar
COBEIN
Příspěvky: 4259
Registrován: 02 bře 2006, 19:22
Bydliště: Troppau- Sudetenstadt

Re: Jaký byl Cobein?

Příspěvek od COBEIN » 26 úno 2014, 01:55

Už jsem to řešil s Radošem přes SZ, nebudu už tady o ní psát! Ukončím to jen doporučením, všichni co řídíte ty skvělé auta které se jmenují Opel, tak si hlavně sjednejte dobré pojištění, NEpodepisujte zaměstnavateli že berete "jako" minimální mzdu (s ní se v případě potřeby vypočítává i invalidní důchod) ale hlavně a na to si dávejte velký pozor schovávejte si účty od těch věcí do společné domácnosti pořídíte! Nestane se vám třeba to, že když se rozvedete tak vaše ex bude tvrdit že jí na koupelnu půjčil peníze bratr, a na plynové topení do domácnosti jen jí dal peníze fotr který ovšem neví jak se firma jmenovala a kde sídlila :?: Tak že o bývalé na doporučení některých členů už psát nebudu.
ASTRA LA VISTA

Uživatelský avatar
COBEIN
Příspěvky: 4259
Registrován: 02 bře 2006, 19:22
Bydliště: Troppau- Sudetenstadt

Re: Jaký byl Cobein?

Příspěvek od COBEIN » 26 úno 2014, 01:59

COBEIN píše:Už jsem to řešil s Radošem přes SZ, nebudu už tady o ní psát! Ukončím to jen doporučením, všichni co řídíte ty skvělé auta které se jmenují Opel, tak si hlavně sjednejte dobré pojištění, NEpodepisujte zaměstnavateli že berete "jako" minimální mzdu (s ní se v případě potřeby vypočítává i invalidní důchod) ale hlavně a na to si dávejte velký pozor schovávejte si účty od těch věcí do společné domácnosti pořídíte! Nestane se vám třeba to, že když se rozvedete tak vaše ex bude tvrdit že jí na koupelnu půjčil peníze bratr, a na plynové topení do domácnosti jen jí dal peníze fotr který ovšem neví jak se firma jmenovala a kde sídlila :?: Tak že o bývalé na doporučení některých členů už psát nebudu.


Tím dobrým pojištěním jsem myslel vaše osobní pojištění a ne auta!
ASTRA LA VISTA

Vectra11
Příspěvky: 286
Registrován: 21 bře 2013, 20:43
Bydliště: Ostrava

Re: Jaký byl Cobein?

Příspěvek od Vectra11 » 26 úno 2014, 08:17

Už s tím trochu otravuješ.

HerryCZ
Příspěvky: 3041
Registrován: 03 bře 2009, 20:57
Bydliště: Frydek-Mistek
Kontaktovat uživatele:

Re: Jaký byl Cobein?

Příspěvek od HerryCZ » 26 úno 2014, 10:07

Renku klid, stejne uz to nezmenis, jen se v tom uziras. Kasli na to a hod to za hlavu. Ja vim, ze se to lepe rekne nez udela a ze plno veci te proste srat bude porad. Ale uz stare casy nevratis. Jen sama sebe vice nasiras. Radeji zacni jezdit alepson na sraziky at prijdes na jinaci myslenky.
Obrázek

Obrázek

Opel Zafira 1,8 92kW (Z18XE) 2000 Edition-Obyvak na uteku
Skoda 100 (722)-Muj stary dobry verny pritel na ktereho nedam dopustit
Skoda Fabia Combi 1,4MPi-S ni uz to neni tak squleee jako s S100

ZoD
Příspěvky: 200
Registrován: 02 lis 2013, 17:28

Re: Jaký byl Cobein?

Příspěvek od ZoD » 26 úno 2014, 11:36

dík za varování ale fakt některé věci na forum nepatří,spíš by jsi měl podniknout nějakou pomstu a to fyzického rázu ale sežen' si na to lidi nejlépe snědé spoluobčany za malou úplatu,kluci se vybijou a ještě dostanou nějakou tu korunku.
5dv Z14XE(?kW,?Nm)bílý lak+černé dopln'ky+sport sedačky komplet nastavitelné+EGRoff+odhlučnění vozu+panel navigace samo-domo+OPCpředek+dvětrání kapoty+15''ZIMNI BLIZZAK-XENONY depo+OSTŘIK

Uživatelský avatar
COBEIN
Příspěvky: 4259
Registrován: 02 bře 2006, 19:22
Bydliště: Troppau- Sudetenstadt

Re: Jaký byl Cobein?

Příspěvek od COBEIN » 26 úno 2014, 13:31

Hodně se tady na fóru změnilo, hodně lidí se tady vystřídalo, hodně lidí (nevím proč mě neumí ani vyblít) ale vím že vzkazy které mi tady napsal Vectra11 se tady dřív nepsali. Proto admini prosím, pokud jsem tady překážkou tak můj profil smázněte. Už nemám Opla- Vauxhalla, a kdo ví jestli si na něj někdy v důchodu nastřádám, prostě nebudu už sem nic psát. Lidi typu Yanek, milosh, ZdeněkLBC, schumak, Gallo, a jiní už tady nejsou- nepíšou sem a ti mladí (noví) už jsou jiní. :cry: Je mi to líto, bylo mi tady celé ty léta dobře, dokonce i v ranních hodinách když jsem přijel náklaďákem do Opavy tak moje cesta po osprchovaní vedla k PC a tam na fórum, je to jiné- chápu to! Kdysi jsme podnikali různé srazy v Praze, Brně, Poděbradech, v Ostravě, a účast byla vždy hojná, dnes je benzín i nafta dražší a všechno je dražší (jídlo a pod.) na srazy se tolik už nejezdí, přesto si ale myslím že dřív tady byla taková Oplácká- astrácká a zafiří rodina. Pokud mě teda admini smáznou, přeju všem hodně spokojených Km, a mějte se tady hezky. Cobein :cry:
ASTRA LA VISTA

Vectra11
Příspěvky: 286
Registrován: 21 bře 2013, 20:43
Bydliště: Ostrava

Re: Jaký byl Cobein?

Příspěvek od Vectra11 » 26 úno 2014, 14:57

Možná se takové vzkazy nepsaly,protože tady nikdo nechodil brečet. Vždyť se jenom ztrapňuješ.
Svůj příběh už jsi tady jednou popsal,tak nevím,proč zase znovu.

Uživatelský avatar
DaveRR
Příspěvky: 471
Registrován: 04 lis 2008, 22:13
Bydliště: Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Re: Jaký byl Cobein?

Příspěvek od DaveRR » 26 úno 2014, 18:19

Jsem tu už několik let, na Cobeinovu Zafiru si pamatuju a průběžně jsem to tu četl co se stalo před nehodou i po nehodě, byla tu i sbírka hodně se to tu řešilo v tom vlákně. Já si jen myslím, že to v rámci míry zrovna u Cobeina není špatné vyventilovat, vzhledem k tomu, že se do toho v době nehody zapojila i jeho rodina. Jednoduše a stručně, on Vás bere jako svoje kamarády, když zmíním sbírku na Cobeina, tak spíše jako Astra-Zafira rodinu, takže Cobeine za mě držím palce ať se máš líp, daří se ti do budoucna a určitě doraž na sraz :wink:

Honz@
Moderátor
Příspěvky: 3654
Registrován: 28 kvě 2006, 11:24
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Jaký byl Cobein?

Příspěvek od Honz@ » 26 úno 2014, 18:22

Cobeine, nás původních je tu minimum :wink: .

Pro neznalý situace, Cobein patří do "tvrdýho jádra" místního fora :D .

Ale jak už tu řikali kluci, timhle už vážně ničemu nepomůžeš 8) . Vykašli se na to, holt se někdy člověk musí votočit a jít dál :wink: .
Už bylo dost...
ex:
1x Vectra C
6x Astra G
2x Astra H
1x Insignia ST
2x Corsa D
3x Combo C
1x Corsa A

Uživatelský avatar
AstraMan
Moderátor
Příspěvky: 7876
Registrován: 06 dub 2006, 20:07
Bydliště: Kolín

Re: Jaký byl Cobein?

Příspěvek od AstraMan » 26 úno 2014, 18:56

Renku jak už napsal Honza a pár ostatních, nic s tím nenaděláš.

Znám Tě a vím, že by ses tady touto formou nikdy nesvěřoval. Hold sama nehoda udělala svoje... Hlavní je, že si mezi námi zpět a co se týká auta, tak tomu "zdravému jádru" je úplně jedno, co máš za auto... Já už taky nemám Astru a stejně sem chodím dál :wink: Jednou se staneš členem oplácké rodiny a tím už zůstaneš 8)

Pokud tady někomu vadí, co sem píšeš, tak ať to ten dotyčný nečte... Jednoduché 8) Od toho je taky vlákno pokec, aby se zde řešili i jiné věci, než jen auta...
My new car ( Opel Meriva A ) :arrow: AstraMan's blue scorpion - Z17DTH, 5DV.
My ex-car ( Opel Astra G ) :arrow: AstraMan's silver dragon - X20DTL, 5DV.
My motto :arrow: Činy jsou více, než slova !!!

Uživatelský avatar
manli2
Příspěvky: 10396
Registrován: 21 led 2006, 19:37
Bydliště: Pelhřimov

Re: Jaký byl Cobein?

Příspěvek od manli2 » 26 úno 2014, 19:09

tak já tady pamatuju všechno :D par obchodů s COBEINEM jsem taky udělal a na sraze měl i kuře :D lidi jako Vectra11 bych nějak nebral vážně... ono je to těžký když nezažili nejlepší leta fora tak prostě neví nechápe :)... ale budiž. jinak já to chápu prostě jeden den máš vše druhý den nemáš nic a otočí se proti tobě ti od kterýs bys to nejmín čekal to prostě nejde jen tak přejít.... ale mají pravdu kluci... hlavu vzhuru... žiješ tak toho využí :) hodně štěstí....
BMW e46 330i 3.0 R6 170kw

Uživatelský avatar
Zdeněk Lbc
Příspěvky: 1744
Registrován: 26 úno 2006, 21:57
Bydliště: Liberec

Re: Jaký byl Cobein?

Příspěvek od Zdeněk Lbc » 26 úno 2014, 19:23

Ahoj kámo! Jsem rád, že jsi opět zde. Nás, původních tu je opravdu jen poskrovnu, nebo se zde vyskytujeme jen málo. Sice mám stále oplíka, ale jiný model a sem zajdu už jen občas. Z takových "kecálistů", jako je třeba jakýsi VECTA11 si rozhodně nic nedělej, je to rejpal, který čte věci o kterých nic neví jen proto, aby mohl rejpat.
Nicméně, je třeba hledět vpřed a dozadu se moc neohlížet. Třeba se uvidíme na srazu v Praze, rádi bychom tam přijeli.
Měj se moc fajn a užívej života. Z Liberce zdraví Zdenek i s Irenou.

Vectra11
Příspěvky: 286
Registrován: 21 bře 2013, 20:43
Bydliště: Ostrava

Re: Jaký byl Cobein?

Příspěvek od Vectra11 » 26 úno 2014, 20:03

Kdo tady "rejpal"? Přečetl jsem si dost abych věděl kdo to je a o co jde. Ale jak jsem psal,už to tady rozváděl (min. 2x) a je dost ubohé si tímto neustále po těch letech vynucovat soucit,podporu.... Jasně,vy co jste tady od začátku jste největší kámoši co by pro jiného majitele Opelu položili život a určitě se stýkáte pravidelně.........(ano ironie)
Ale když mu já,kecálista,který nezažil nejlepší léta fóra napíšu aby se neztrapňoval a takové příspěvky opakovaně nepsal,nejlépe smazal,tak věřte,že mu dělám mnohem větší službu než mnoho z vás.......

Zamčeno