Vyhřívaní sedaček-předních!

Palubní počítač, Tempomat, automatické nastavení sklonu světlometů, váha vzduchu, navigace, barevný displej
Odpovědět
Uživatelský avatar
COBEIN
Příspěvky: 4259
Registrován: 02 bře 2006, 19:22
Bydliště: Troppau- Sudetenstadt

Vyhřívaní sedaček-předních!

Příspěvek od COBEIN » 02 zář 2019, 12:07

Prosím o radu lidi co se vyznají v el. drátech v autě(OPEL Zafira A), pořídil jsem si vyhřívané přední sedačky a chtěl jsem to přes víkend přehodit. Nově koupené mají stajné čalounění jako ty bez výhřevu, tak jsem si myslel že to jen přehodím. ALE! Dráty které jsou v autě nachystané(pod př. sedadly) mají 4 piny a v sedadlech je patice jen se třemi piny. Ovladače v přístrojovce už mám dávno, po doplnění potřebné pojistky se mi i rozsvítí oranžová dioda vedle kolečka kterým se nastavuje intenzita výhřevu. Tzn. že tohle funguje, ale když tam zapojím patici jen se třemi piny, co se stane? Myslím si že ten znalý tehle věci bude právě Alzafir.
ASTRA LA VISTA

Reklama
 

Alzafir
Příspěvky: 2908
Registrován: 26 dub 2010, 15:39
Bydliště: Ostrava

Re: Vyhřívaní sedaček-předních!

Příspěvek od Alzafir » 02 zář 2019, 14:26

Dej sem fotky a barvy drátů, tohle je divné, měl bys mít 4 dráty ze sedačky.
Zafira 2,2DTi Elegance 2005, Y22DTR, Diag. OP COM (EN v.1.45), EGR emulátor

Uživatelský avatar
COBEIN
Příspěvky: 4259
Registrován: 02 bře 2006, 19:22
Bydliště: Troppau- Sudetenstadt

Re: Vyhřívaní sedaček-předních!

Příspěvek od COBEIN » 02 zář 2019, 15:21

No to jsem si Aleši myslel taky, myslel jsem že to jen přemontováním vyměním, že zapojím elektriku a budu mít "teplou dupku" ale v hromadné patici vylézající zpod koberce jsou tři konektory: žlutý se dvěmi piny AIRBAGy, zelený taky se dvěma piny bude "ASI" od čidla na zapnutý pás, třetí konektor černý se třemi piny(auto) a čtyřmi piny(sedačka) by měl být k výhřevu. Barvu drátu z hlavy nevím, auto nemám před domem a venku teď prší. :cry:
ASTRA LA VISTA

Odpovědět