Výměna palubního počítače TID za MID

Palubní počítač, Tempomat, automatické nastavení sklonu světlometů, váha vzduchu, navigace, barevný displej
Odpovědět
misacek205
Příspěvky: 27
Registrován: 15 kvě 2013, 19:55

Výměna palubního počítače TID za MID

Příspěvek od misacek205 » 12 dub 2019, 12:50

Ahoj :) Mám dotaz ohledně výměny palubního PC. Teď mají na vrakáči Astru, která má MID displej (ukazuje spotřebu, dojezd apod, prostě palubní PC). Já ho před pár dny vzal s tím, že ho zkusím dát na naši Astru. Ale ejhle, my tam máme TID (jen hodiny, rádio a teplota) a úplně jiný konektor. U MIDU je 32 pinů, my máme o dost pinů míň. Kluci tady někde psali, že dodělávali kabeláž, protože tu originální nemohli sehnat... My máme možnost sehnat cokoliv z té astry, zatím máme ten MID displej. V tom vraku je veškerá kabeláž, páčka na stěrače, kde je i přepínání toho palubního PC. A teď otázka, myslíte, že stačí vybrakovat kabeláž z toho vraku a napojit ji do našeho auta? Vůbec v tomhle nevím, jestli to má vůbec smysl zkoušet... :D
Opel Astra G 1.7DT 2001 černá, 55.000Km, Sonar angel eyes, čirá zadní světla

Reklama
 

Alzafir
Příspěvky: 2908
Registrován: 26 dub 2010, 15:39
Bydliště: Ostrava

Re: Výměna palubního počítače TID za MID

Příspěvek od Alzafir » 12 dub 2019, 13:53

Jestli máš schemata a víš, co s tím- podle dotazu si to úplně nemyslím, pak to má smysl. Já bych to teda řešil tak, že bych nechal původní kabeláž, z toho předchozího auta ještě vycvakl konektor na MID a zbytek kabeláže dotahal. Plus páčku a kabeláž.
Je tu i návod, tak je to všechno popsané.
Asi je to řešitelné i tou kabeláží odkud bys to kuchal, pro mě dost nepředstavitelná záležitost.
Zafira 2,2DTi Elegance 2005, Y22DTR, Diag. OP COM (EN v.1.45), EGR emulátor

Petann
Příspěvky: 1
Registrován: 07 pro 2019, 18:08

Re: Výměna palubního počítače TID za MID

Příspěvek od Petann » 08 pro 2019, 08:00

Zdravim,prosim o radu?Chtel bych vymenit muj Mid,mam Astru G 1.4 16v .Na netu sem nasel z 1.6 16v,muze byt, nebo to musi byt stejny typ motoru.predem dik za rady
Astra g 1.4 16v 2001

Uživatelský avatar
milosh
Administrátor
Příspěvky: 6551
Registrován: 21 led 2006, 13:03
Bydliště: Ústecko
Kontaktovat uživatele:

Re: Výměna palubního počítače TID za MID

Příspěvek od milosh » 08 pro 2019, 17:22

Podle mě by to mělo být stejné.
SLEDUJ MŮJ OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet

Odpovědět