cvaká startér,občas nastartoval,teď už ani ťuk!

Palubní počítač, Tempomat, automatické nastavení sklonu světlometů, váha vzduchu, navigace, barevný displej
Odpovědět
Uživatelský avatar
venda-100
Příspěvky: 26
Registrován: 29 led 2007, 13:48
Bydliště: Česká Třebová

cvaká startér,občas nastartoval,teď už ani ťuk!

Příspěvek od venda-100 » 19 zář 2017, 16:07

Čau všichni,chtěl bych se zeptat jestli tady není v okolí České Třebové nějáký šikula na oplíky?
Už si nevím rady!!!Mám astru h,combi 1.6 16v 85kw(r.v.:2007)
Když jsem to koupil(cca 2roky),tak občas nešlo troubit,ale jezdila.Teď jsem ráno nastartoval vpohodě.Po pul hodce taky vpoho a po další půl hodce najednou nic!!!:-((((Tak jsem vyndal startér a dal na opravu.Když jsem se zeptal comu bylo,tak mi odpověděl technik,že defakto nic!!!Dám nazpět a nic!!!:-(((Tak jsem skusil baterku za novou a stále nic!!Jen cvaká startér!!!Chvilku to startovalo,ale opět nic!!Jednou to ráno chytlo (asi na podvacáté)a teď už zase nic!!Nebyla by nějáká rada co stím,nebo kam stím?:-)Přemýšlím o tom modulu cim,ale moctomu nerozumím,tak nechci udělat ještě víc škody než užitku!
Díky za každou odpověď!

Reklama
 

Uživatelský avatar
vasekpetr1
Příspěvky: 3106
Registrován: 24 led 2006, 08:33
Bydliště: Červená Hospoda u Třebíče

Re: cvaká startér,občas nastartoval,teď už ani ťuk!

Příspěvek od vasekpetr1 » 19 zář 2017, 17:23

No tady pomůže jen měřit voltmetrem na baterce a na svorkách starteru při otočení klíčem, aby se vytipovalo, kde je ten zakopaný pes. Jenže podle položení dotazu vůbec netušíš, co s tím, tak poradím - najdi v okolí šikovného autoelektrikáře, aby ti pomohl. Může být volný kontakt kabelu na baterce, na starteru, chybně zapojený mínus od baterky na starter, vyhřáté oko kabelu a plno dalších skrytých vad. Co dělají světla při tom startování?
A jinak: fórum pro nás "háčkaře a béčkaře" je tady :D
Dřívější srdcovka, prodaná na díly pro UA: Astra 1,6 G caravan 99, motor X16SZR, 55 kW, VIN: W0L0TGF35X20326xx, tmavě zelená metalíza,
Nynější mazlík: Opel Zafira B, 1,9 TDCI - Z19DT - 2008, černá, najeto 170 tkm.

A menuju se Petr a né Vašek a žiju v Hospodě -:)

Uživatelský avatar
venda-100
Příspěvky: 26
Registrován: 29 led 2007, 13:48
Bydliště: Česká Třebová

Re: cvaká startér,občas nastartoval,teď už ani ťuk!

Příspěvek od venda-100 » 19 zář 2017, 17:52

Tak to jsem trochu jinde!:-)
Ty světla problikávaly!Manželka mi tvrdí,že pravé vnitřní!
Tak nevím!

Odpovědět