TID - zvláštne svietenie

Palubní počítač, Tempomat, automatické nastavení sklonu světlometů, váha vzduchu, navigace, barevný displej
Odpovědět
OPELbrASTRA
Příspěvky: 22
Registrován: 03 led 2016, 16:13

TID - zvláštne svietenie

Příspěvek od OPELbrASTRA » 06 bře 2017, 12:18

Ahojte, nedávno sa mi vypálila na TID displeji žiarovka. Kúpil som nové žiarovky (bohužiaľ modré) a keď som ich založil strašne divne to svieti. Svietia akoby len na jeden bod, v noci to až tak nevadí ale cez deň nevidno na displeji absolútne nič. Neviete čím to môže byť???
Vidno to na priložených obrázkoch.
Přílohy
TID cez deň
TID cez deň
TID keď je tma
TID keď je tma

Reklama
 

Uživatelský avatar
erico
Příspěvky: 477
Registrován: 23 kvě 2013, 22:42
Bydliště: Kamienka , cez tyzden Zilina

Re: TID - zvláštne svietenie

Příspěvek od erico » 06 bře 2017, 12:57

no je to tym ze si tam dal blbe ledky , bud tam daj original ziarovky alebo tam napajkuj led pasiky , inak to neosvetlis pekne 8)

OPELbrASTRA
Příspěvky: 22
Registrován: 03 led 2016, 16:13

Re: TID - zvláštne svietenie

Příspěvek od OPELbrASTRA » 06 bře 2017, 20:06

Aha, vies mi napisat popripade poslat link na origo ziarovky ktore tam maju ist? Dikes ;-)

Uživatelský avatar
erico
Příspěvky: 477
Registrován: 23 kvě 2013, 22:42
Bydliště: Kamienka , cez tyzden Zilina

Re: TID - zvláštne svietenie

Příspěvek od erico » 06 bře 2017, 20:39

no ked chces tak ti ich poslem aj ja , mam ich doma dost :D si zo slovenska ze ? :) napis mi spravu

OPELbrASTRA
Příspěvky: 22
Registrován: 03 led 2016, 16:13

Re: TID - zvláštne svietenie

Příspěvek od OPELbrASTRA » 29 bře 2017, 15:44

tak už mám doma origo žiarovky od erico... bohužiaľ keď ich hodím do TID-u nesviatie. Pod uhlom poprípade keď som zasvietil mobilom na TID bolo vidno že ten je funkčný takže poistkou to nie je... dočítal som sa tu aj o vytiahnutí baterky na cca 5 min nepomohlo. Niekto nejaké nápady? poprípade nie som elektriky znalý no ten kontakt na plošáku tidu ten kruh kde sa vkladá žiarovka je po strede toho medeného krúžku vydratý môže to byť pre to?

Odpovědět