Boční airbag

Palubní počítač, Tempomat, automatické nastavení sklonu světlometů, váha vzduchu, navigace, barevný displej
Mr.Bean
Příspěvky: 15
Registrován: 02 úno 2006, 20:25
Bydliště: Vracov
Kontaktovat uživatele:

Boční airbag

Příspěvek od Mr.Bean » 23 úno 2006, 11:35

Moji astru jsem koupil havarovanou, opravenou s vystřeleným pravým bočním airbagem. Místo patrony airbagu je tam naletován odpor, aby si elektronika myslela, že je vše OK. Chtěl bych tam konečně airbag koupit (starší). Slyšel jsem ale, že čidlo bočního airbagu ve dveřích je snad na jedno použití. Dveře jsem ještě rozdělány neměl, tak netuším, zda třeba místo čidla tam také není nějaký odpor... Máte s tím nějaké zkušenosti? Co udělat, abych měl jistotu, že když místo odporu tam dám zase airbag, že bude fungovat? Díky.
Astra-G-Caravan Y17DT

Reklama
 

Mr.Bean
Příspěvky: 15
Registrován: 02 úno 2006, 20:25
Bydliště: Vracov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mr.Bean » 23 úno 2006, 11:43

Ještě jsem zapomněl na jednu věc... Za kolik zhruba se dá sehnat funkční starší pravý boční airbag?
Astra-G-Caravan Y17DT

Uživatelský avatar
TOMHAJ
Příspěvky: 607
Registrován: 24 led 2006, 12:22

Příspěvek od TOMHAJ » 10 bře 2006, 17:10

no,vejdes se do 3000kc a kupuje se to vetsinou i s novou sedackou,nevim...jinak je divne,ze kdyz vystrelil bocni,tak ce nemes vystrelene i ostatni airbagy,tedy aspon predni spolujezcuv a ridice...

Uživatelský avatar
Vojta
Příspěvky: 8053
Registrován: 25 led 2006, 12:39
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vojta » 10 bře 2006, 18:39

TOMHAJ píše:no,vejdes se do 3000kc a kupuje se to vetsinou i s novou sedackou,nevim...jinak je divne,ze kdyz vystrelil bocni,tak ce nemes vystrelene i ostatni airbagy,tedy aspon predni spolujezcuv a ridice...
já koupil boční bag za 1000, sedačka by se měla měnit ale sežeň to samý čalounění žejo? takže se to dá vyřešit jenom kostrou opěradla + načalounit na to původní potah
Zprávy prosím pouze emailem na info zavináč doopla.cz
_________________
Astra G 3dv. Z16XE Automat
Astra G 3dv. Z20LET OPC

DoOpla.cz – Opel originální díly, příslušenství a oleje Opel

Uživatelský avatar
TOMHAJ
Příspěvky: 607
Registrován: 24 led 2006, 12:22

Příspěvek od TOMHAJ » 10 bře 2006, 19:31

cece nevim,jestli nejdou sundat jen potahy,takove ty origos...dole jsou nacvakli na takovich umelich listach...

Uživatelský avatar
TOMHAJ
Příspěvky: 607
Registrován: 24 led 2006, 12:22

Příspěvek od TOMHAJ » 10 bře 2006, 19:36

klubo píše:
TOMHAJ píše:no,vejdes se do 3000kc a kupuje se to vetsinou i s novou sedackou,nevim...jinak je divne,ze kdyz vystrelil bocni,tak ce nemes vystrelene i ostatni airbagy,tedy aspon predni spolujezcuv a ridice...
já koupil boční bag za 1000, sedačka by se měla měnit ale sežeň to samý čalounění žejo? takže se to dá vyřešit jenom kostrou opěradla + načalounit na to původní potah
proc jsi menil airbag?? bl vystrelen? :shock:

Uživatelský avatar
Vojta
Příspěvky: 8053
Registrován: 25 led 2006, 12:39
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vojta » 10 bře 2006, 21:21

TOMHAJ píše:cece nevim,jestli nejdou sundat jen potahy,takove ty origos...dole jsou nacvakli na takovich umelich listach...
vubec nechapu....... :?:
Zprávy prosím pouze emailem na info zavináč doopla.cz
_________________
Astra G 3dv. Z16XE Automat
Astra G 3dv. Z20LET OPC

DoOpla.cz – Opel originální díly, příslušenství a oleje Opel

Uživatelský avatar
Vojta
Příspěvky: 8053
Registrován: 25 led 2006, 12:39
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vojta » 10 bře 2006, 21:21

TOMHAJ píše:
klubo píše:
TOMHAJ píše:no,vejdes se do 3000kc a kupuje se to vetsinou i s novou sedackou,nevim...jinak je divne,ze kdyz vystrelil bocni,tak ce nemes vystrelene i ostatni airbagy,tedy aspon predni spolujezcuv a ridice...
já koupil boční bag za 1000, sedačka by se měla měnit ale sežeň to samý čalounění žejo? takže se to dá vyřešit jenom kostrou opěradla + načalounit na to původní potah
proc jsi menil airbag?? bl vystrelen? :shock:
ne na svym autě
Zprávy prosím pouze emailem na info zavináč doopla.cz
_________________
Astra G 3dv. Z16XE Automat
Astra G 3dv. Z20LET OPC

DoOpla.cz – Opel originální díly, příslušenství a oleje Opel

Uživatelský avatar
TOMHAJ
Příspěvky: 607
Registrován: 24 led 2006, 12:22

Příspěvek od TOMHAJ » 12 bře 2006, 19:53

aha :D

Radek.km

Příspěvek od Radek.km » 15 bře 2006, 14:22

Já mám boční bag dobrý, ale mám nastavitelnou sedačku a ta je nějaká celá dokroucená, chci ji vyměnit za novou ale bál jsem se, že to s tím bočním airbagem bude tak 10tis. Jestli je to za 3 tak to hned koupím. A ta cena 3tis. je v autor. servisu?

Uživatelský avatar
Vojta
Příspěvky: 8053
Registrován: 25 led 2006, 12:39
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vojta » 15 bře 2006, 14:45

Radek.km píše:Já mám boční bag dobrý, ale mám nastavitelnou sedačku a ta je nějaká celá dokroucená, chci ji vyměnit za novou ale bál jsem se, že to s tím bočním airbagem bude tak 10tis. Jestli je to za 3 tak to hned koupím. A ta cena 3tis. je v autor. servisu?
no 3tis v autorizáku určitě ne! to někde na vrakovišti, pokud bys chtěl tak mam za 2000/kus
Zprávy prosím pouze emailem na info zavináč doopla.cz
_________________
Astra G 3dv. Z16XE Automat
Astra G 3dv. Z20LET OPC

DoOpla.cz – Opel originální díly, příslušenství a oleje Opel

Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník » 16 bře 2006, 12:24

klubo píše:
Radek.km píše:Já mám boční bag dobrý, ale mám nastavitelnou sedačku a ta je nějaká celá dokroucená, chci ji vyměnit za novou ale bál jsem se, že to s tím bočním airbagem bude tak 10tis. Jestli je to za 3 tak to hned koupím. A ta cena 3tis. je v autor. servisu?
no 3tis v autorizáku určitě ne! to někde na vrakovišti, pokud bys chtěl tak mam za 2000/kus
potřebuji levou přední (řidič) černou s bočním airbagem (uvítal bych stavitelnou) - jo a interiér mám jako nový tak kdyby ještě nebyla propálená od cigaret :lol:

a kam bych pro ni musel dojet

Radek.km

Příspěvek od Radek.km » 16 bře 2006, 12:57

to jsem psal já

Uživatelský avatar
Vojta
Příspěvky: 8053
Registrován: 25 led 2006, 12:39
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vojta » 16 bře 2006, 13:19

Radek.km píše:to jsem psal já
já myslel jenom ten airbag za 2000/kus, černej, nevystřelenej :wink:
Zprávy prosím pouze emailem na info zavináč doopla.cz
_________________
Astra G 3dv. Z16XE Automat
Astra G 3dv. Z20LET OPC

DoOpla.cz – Opel originální díly, příslušenství a oleje Opel

Uživatelský avatar
Radek.km
Příspěvky: 262
Registrován: 16 bře 2006, 13:35
Bydliště: Kroměříž
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Radek.km » 17 bře 2006, 10:51

aha :cry:
bag je dobrý ale sedadlo je v háji - ikdyž nechápu jak se může sedadlo takhle divně pokazit
Astra G 1,8 16V caravan, automat

Odpovědět