opel antara mlhové zadní

Palubní počítač, Tempomat, automatické nastavení sklonu světlometů, váha vzduchu, navigace, barevný displej
Odpovědět
slovacek.milos
Příspěvky: 3
Registrován: 02 úno 2018, 12:55

opel antara mlhové zadní

Příspěvek od slovacek.milos » 18 pro 2018, 09:35

když je zapnu tak kontrolak svítí, pojistka ok žírovky ok když přivedu do levé patice + tak svítí obje zadní mlhy,

kde hledat problém?? dík

Reklama
 

Uživatelský avatar
vasekpetr1
Příspěvky: 3106
Registrován: 24 led 2006, 08:33
Bydliště: Červená Hospoda u Třebíče

Re: opel antara mlhové zadní

Příspěvek od vasekpetr1 » 18 pro 2018, 12:04

V chybějícím plusu na vlastní mlhovce mezi řídící jednotkou a žárovkou :D . Obávám se, že Antara už má elektriku trochu složitější, než Astra z roku 2000, kde je ještě všechno v klasice. U mně na béčkoé Zafiře je přední pojistkové centrum UEC a zadní pojistkové centrum REC, ve kterých jsou řídící jednotky pro ovládání výstupů.

Ale pozor! Nedávej odkaz na konkurenční fóra (třeba na toto), mně snaha pomoci s radou, která se tu řešila, stála roční banán a už se tam díky tomu nevrátím.

Ale jako první věc bych vyzkoušel odpojit na deset minut baterii (mohlo dojít k přetížení výstupu žárovky a ten je teď zablokovaný), někdy takový reset pomůže.

Potom se zkus s radou obrátit na uživatele Stan. - hodně nám pomáhá na "háčkovém fóru s elektrikou, třeba bude mít schema i z Antary :wink: .
Dřívější srdcovka, prodaná na díly pro UA: Astra 1,6 G caravan 99, motor X16SZR, 55 kW, VIN: W0L0TGF35X20326xx, tmavě zelená metalíza,
Nynější mazlík: Opel Zafira B, 1,9 TDCI - Z19DT - 2008, černá, najeto 170 tkm.

A menuju se Petr a né Vašek a žiju v Hospodě -:)

slovacek.milos
Příspěvky: 3
Registrován: 02 úno 2018, 12:55

Re: opel antara mlhové zadní

Příspěvek od slovacek.milos » 18 pro 2018, 12:43

[quote="vasekpetr1"] dík moc je to jak píšeš prověři a proměřili jsme co jsme měli a zavezli to borcovi co se tím zabývá, já do BSI už nejdu

Odpovědět