CCRT 700

Zde si můžete stáhnout manuály, příručky, servisní manuál a další
Odpovědět
Heřmánek
Příspěvky: 1
Registrován: 01 dub 2008, 19:21
Kontaktovat uživatele:

CCRT 700

Příspěvek od Heřmánek » 01 dub 2008, 19:53

Ahoj lidi ,nemáte někdo ČESKÝ manuál k rádiu CCRT700.
Děkuji předem. Heřmánek

Reklama
 

breko09
Příspěvky: 1
Registrován: 30 bře 2008, 19:58
Bydliště: Rychvald

cz návod na CCRT 700

Příspěvek od breko09 » 14 dub 2008, 19:13

Ahoj Opláci, připojuji se s prosbou o zaslání návodu na 700 v CZ, nebo alespoň o pár rad jak na SMS zprávy, přidat jméno k číslu, atd. Já jsem čerstvým majitelem Zafiry a je tam uvedená 7OO. Tak jsem pro zkoušku koupi novou SIM kartu a jsem mile překvapen, jak telefon v autorádiu funguje. To je ale vše co jsem dal do chodu. Umím zavolat a přijmout hovor, to je vše. Jak na SMS jsem zatím nepřišel a v návodu v D to je nad mé síly. Kamarádi podělte se o zkušenosti s ostatními. Čau a dík, breko09.
Když už si myslím, že vím všechno, jsem úplně na začátku ...

Uživatelský avatar
Hany
Příspěvky: 538
Registrován: 09 čer 2006, 21:29
Bydliště: Napajedla, Uh. Hradiště
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Hany » 22 dub 2008, 12:28

zdravím, pokud máš základ. znalosti angličtiny, tak je v menu rádia možnost i angl. jazyka. Není na tom psaní velice nic složitého. Přiznám se , že bych tě byl schopný nevést přes to ang. menu, v tom problém není. Dej vědět.
OPEL ASTRA G COMBI, 2000 EDITION , 1.7 DTI ISUZU , system BEHR

Veselik
Příspěvky: 26
Registrován: 10 led 2009, 17:45
Bydliště: Letohrad
Kontaktovat uživatele:

Re: CCRT 700

Příspěvek od Veselik » 25 dub 2009, 12:10

Ahoj kluci, mám toto rádio necelé 3 roky. Je originál v Zafiře 2000 Edition. Původně bylo vše v němčině a v autorizovaném servisu chtěli za změnu jazyka (AJ, NL, FR) cca 600,-. To jsem upřímně zavrhl a smířil se s němčinou - auto mám dovezené z Německa. Doma mi to ale nedalo a protože manuál taky v češtině nemám, po dlouhém pátání jsem sehnal alespon v AJ. Technická angličtina a obrázky se dají zvládnout a po chvíli jsem si v menu telefonu změnil jazyk na AJ.
Tento návod můžu zaslat.
V případě nějakých dotazů co a jak nastavit se ozvěte a něco vymyslíme. Prozatím vše co bylo nutno jsem po nějakém čase nastavil...

S pozdravem všech Veselik
Zafira 1.8 16V, Edition 2000, stříbrná metla

Odpovědět