Doporučte nejlepší diagnostiku

Zde si můžete stáhnout manuály, příručky, servisní manuál a další
Uživatelský avatar
mr.login
Příspěvky: 215
Registrován: 10 pro 2008, 19:25
Bydliště: Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Re: Doporučte nejlepší diagnostiku

Příspěvek od mr.login » 27 říj 2009, 17:56

AB Com jsem zkousel taky a prd. Mam ale najakej co jede pres USB. Kabel je uplne novej... Jsem uz z toho fakt nakakanej :cry: Jo, a jeste mi to pise pri zapnuti OT2 nebo i Op Com hlasku: Zvoleny sitovy prostredek nebo zarizeni nebude nadale k dispozici. Poradte prosim co s tim... Jsem zoufalej :x Jo a jeste, pouzivam stolni PC s OS Windows XP :roll:
Kombi, 1,6 16V 74kW r.v.99, x16xel, zaslepený EGR, zavírání okýnek dálkou, díra ve výfuku...
Daignostika VAG-COM

Reklama
 

agla
Příspěvky: 21
Registrován: 11 pro 2008, 08:02
Bydliště: DĚČÍN

Re: Doporučte nejlepší diagnostiku

Příspěvek od agla » 28 říj 2009, 08:58

No, pokud přes ten kabel zkoušíš spustit OP-COM, tak to jít ani nemůže. Měl by jít OPEL TECH II CZ i AB-COM, pokud je kabel v pořádku a máš vybraný správný port. Mě oba programy chodily jak na PC s Win XP, tak na NTB s Vistama. Mám ale "dělaný" převodník s manuálním přepínačem PINů a český OPEL TECH II od MaraB.(viz ***http://www.marab.wz.cz/index2.html***, a ***http://www.marab.wz.cz/***). Již to ale, pokud vím, delší čas nevyrábí. Oba ty prográmky nejsou špatné, je to ale jen základ, mě po zkušenostech s objednáváním na "profi" diagnostiku u Opla v Ústí, kdy byla objednací doba vždy min. týden došla trpělivost, tak jsem po týdením hledání na internetu našel a koupil za velice slušný peníz český OP-COM. Nemáš to daleko, pokud by byl zájem, přenechám Ti ten převodník s přepínačem PINů za nějakou symbolickou cenu, třeba jeden kartónek tekutiny z Plzně, nebo Budějovic v plechovkách.

Uživatelský avatar
mr.login
Příspěvky: 215
Registrován: 10 pro 2008, 19:25
Bydliště: Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Re: Doporučte nejlepší diagnostiku

Příspěvek od mr.login » 21 lis 2009, 21:00

No bylo by fajn, jestli to jeste mas, zkusit u tebe, ten muj prevodnik, jestli je to tim, nebo PC. Kdyztak bych si ho od tebe vzal, nebo kdyz ten muj fungovat bude, tak bych ti dal na ty plznaky... za vypomoc...:) Kdyztak SZ, nejsem casto na netu, nebo tel.:728108130
Kombi, 1,6 16V 74kW r.v.99, x16xel, zaslepený EGR, zavírání okýnek dálkou, díra ve výfuku...
Daignostika VAG-COM

kubík
Příspěvky: 116
Registrován: 06 čer 2013, 20:05

Re: Doporučte nejlepší diagnostiku

Příspěvek od kubík » 25 říj 2013, 20:38

ahojte kluci sehnal jsem bosch esi tronic 2012 plnou verzi(navody,sis-cas,mechanicka čast vybava + diagnostika KTS 505-650) ale nevím jaký kabel k tomu koupit..poradíte mi? děkuji
Opel astra G 1.4 16v Rv.1999 66Kw
Kod motoru: X14XE

Uživatelský avatar
denny
Příspěvky: 3292
Registrován: 06 pro 2008, 15:20
Bydliště: Brozany u Kuňky,Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Re: Doporučte nejlepší diagnostiku

Příspěvek od denny » 28 říj 2013, 17:18

K diagnostice si musíš pořídit jeden z přístrojů KTS.
Esi-tronic je také již pasé.
Dnes se používá ESi 2.0.

Odpovědět