Tuning sraz Milovice - 13.05.2006

Opel srazy i jiné
Uživatelský avatar
milosh
Administrátor
Příspěvky: 6551
Registrován: 21 led 2006, 13:03
Bydliště: Ústecko
Kontaktovat uživatele:

Tuning sraz Milovice - 13.05.2006

Příspěvek od milosh » 31 bře 2006, 17:37

prisel mi mail od Rogera, sefika stranek http://www.kadett.cz a http://www.opelastra.cz ze jsme zvani na sraz do Milovic, tak jen abyste uz nepremysleli kde se srazite, kdyz to je zajisteny na letisti 8)
SLEDUJ MŮJ OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet

Reklama
 

dominus-et-deus
Příspěvky: 445
Registrován: 25 led 2006, 20:07
Bydliště: Hradec Králové
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od dominus-et-deus » 01 dub 2006, 02:39

To je býv. voj. prostor. Milovice-Mladá? Tedy Stedočeský kraj?
2.0 16V

YANEK
Příspěvky: 3073
Registrován: 21 led 2006, 20:35
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od YANEK » 01 dub 2006, 09:27

:D super takže bych řek že to je uplně nejlepší co mohlo bejt :D a vychází mi volno už se těšim lidi tenhle srázk je uplně super byl sem, na dvou kam se hrabou jiný srazy tohler je vo pohodě vid mildo :wink:
Magma Red
Obrázek
http://www.cartechgroup.cz Vše pro vaší káru
BAD TOYS FOR FAT BOYS

xpolstarekx
Příspěvky: 3799
Registrován: 24 led 2006, 14:53
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od xpolstarekx » 01 dub 2006, 20:19

copa je to za den? to je jen prijet ranko a vecer odjet? nebo je to na dyl nebo tak ? :lol: :lol:
Tak mě tu máte Obrázek
Nekončí jen to, co nikdy nezačíná
Obrázek

Uživatelský avatar
milosh
Administrátor
Příspěvky: 6551
Registrován: 21 led 2006, 13:03
Bydliště: Ústecko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od milosh » 01 dub 2006, 20:21

jasne yanku, pohoda jazz :lol:
SLEDUJ MŮJ OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet

pepca

Příspěvek od pepca » 02 dub 2006, 12:03

xpolstarekx píše:copa je to za den? to je jen prijet ranko a vecer odjet? nebo je to na dyl nebo tak ? :lol: :lol:
zdary nevím zda jsi se juknul na stranky www.opelastr.cz ale co vím od kluků tak nekteří jedou jiz v patek přespí se někde v kempu to ještě řeší v sobotu sraz pak kdo chce tak se zdrží do nedele na těch stránkách se to dozvíš přesně jak to bude

Miro.design
Příspěvky: 596
Registrován: 27 úno 2006, 22:17
Bydliště: Neratovice (SPOLANA town)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Miro.design » 02 dub 2006, 17:15

do milovic pojedu mam to kouda :lol: este sem tam nebyl tak se tam kouknu 8)

xpolstarekx
Příspěvky: 3799
Registrován: 24 led 2006, 14:53
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od xpolstarekx » 02 dub 2006, 19:18

pepca píše:
xpolstarekx píše:copa je to za den? to je jen prijet ranko a vecer odjet? nebo je to na dyl nebo tak ? :lol: :lol:
zdary nevím zda jsi se juknul na stranky www.opelastr.cz ale co vím od kluků tak nekteří jedou jiz v patek přespí se někde v kempu to ještě řeší v sobotu sraz pak kdo chce tak se zdrží do nedele na těch stránkách se to dozvíš přesně jak to bude
jsem cholka :lol: njo a tohlenc bude misto toho srazu v Hradci? nebo oboji??? :shock:
Tak mě tu máte Obrázek
Nekončí jen to, co nikdy nezačíná
Obrázek

Miro.design
Příspěvky: 596
Registrován: 27 úno 2006, 22:17
Bydliště: Neratovice (SPOLANA town)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Miro.design » 02 dub 2006, 19:21

Fathead píše:Nevím jak vám, ale mě dneska opelastra.cz stránky vůbec nefungujou. Zajímalo by mě, které to jsou ty Milovice, protože je jich v ČR víc. Nemůžete sem někdo hodit podorbnější info? Jestli ty jejich stránky někdy brzo pojedou, tak si to tam přečtu sám, ale jsem zvědavej už teď :)
:lol: :lol: me to taky nenajelo

pepca

Příspěvek od pepca » 03 dub 2006, 18:55

xpolstarekx píše:
pepca píše:
xpolstarekx píše:copa je to za den? to je jen prijet ranko a vecer odjet? nebo je to na dyl nebo tak ? :lol: :lol:
zdary nevím zda jsi se juknul na stranky www.opelastr.cz ale co vím od kluků tak nekteří jedou jiz v patek přespí se někde v kempu to ještě řeší v sobotu sraz pak kdo chce tak se zdrží do nedele na těch stránkách se to dozvíš přesně jak to bude
jsem cholka :lol: njo a tohlenc bude misto toho srazu v Hradci? nebo oboji??? :shock:
achjky,jejda mocinky se omlouvám moje chyba děvče jinak stránky vážně nenaběhly nikomu nejde to ani dneska jen jsem ještě postřehl od kluků na ICQ že tamní kemp o ktrërém se jednalo je komplet pod vodou tak doufám,že se najde jiné řešení ohleně možnosti přespání no budu bachovat co se děje tak zatím

Radar
Příspěvky: 90
Registrován: 30 bře 2006, 07:28
Bydliště: Karlovy vary

Příspěvek od Radar » 03 dub 2006, 19:33

Fathead píše:Nevím jak vám, ale mě dneska opelastra.cz stránky vůbec nefungujou. Zajímalo by mě, které to jsou ty Milovice, protože je jich v ČR víc. Nemůžete sem někdo hodit podorbnější info? Jestli ty jejich stránky někdy brzo pojedou, tak si to tam přečtu sám, ale jsem zvědavej už teď :)
Milovice tak to je vo velký pohodě,loni jsem tam byl 1x na astra srazu a1x na velkým tuning srazu a voboje dost dobry,Jinak jsou to Milovice u Lysé nad Labem a blízko je to také z Boleslavy nebo,že bi i z Liberce :wink: .Určo pojedu

xpolstarekx
Příspěvky: 3799
Registrován: 24 led 2006, 14:53
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od xpolstarekx » 03 dub 2006, 20:43

njo a bude to teda misto toho Hradce??? nebo udelame ten prvni oficialni astra srazik samotny v Hradci? :roll:
Tak mě tu máte Obrázek
Nekončí jen to, co nikdy nezačíná
Obrázek

xpolstarekx
Příspěvky: 3799
Registrován: 24 led 2006, 14:53
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od xpolstarekx » 04 dub 2006, 20:22

oki oki ja uz jsem se lekla ze Hradec rusite....
Tak mě tu máte Obrázek
Nekončí jen to, co nikdy nezačíná
Obrázek

pepca

důležité

Příspěvek od pepca » 05 dub 2006, 22:29

zdravím vás všechny důležitá informace,na stránkách www.opelastra.cz je možnost registrace a důležité informace ohledně srazu Milovice 13.5. kdo bude chtít jukněte a registrujte se,nebo si přečtěte co vás zajímá,pozor registrace je na foru astra včetně dalšího

xpolstarekx
Příspěvky: 3799
Registrován: 24 led 2006, 14:53
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od xpolstarekx » 06 dub 2006, 18:29

no jo ale kdyz ted nevim estli pojedu tak bude vadit treba kdyz se na posledni chvili rozhodnu a prijedu? nebo se MUSIM zaregistrovat?? 8)
Tak mě tu máte Obrázek
Nekončí jen to, co nikdy nezačíná
Obrázek

Odpovědět