XI. Opel sraz Milovice - 12.05.2007

Opel srazy i jiné
Odpovědět

Jedete Milovice?

Ano - samozrejme
17
32%
Ne
22
42%
jeste nevim
14
26%
 
Celkem hlasů: 53

Jamoko
Příspěvky: 276
Registrován: 17 kvě 2006, 23:21
Bydliště: Praha

Příspěvek od Jamoko » 14 kvě 2007, 00:53

Roman ST1 píše:
Jamoko píše:No my sme to mely v kategorii 2 litru tezky - ja mam 1,8 16V, Princ taky, Charlie tez. A byli sme ve stejne skupine jako Fkovy 2.0 16V (GSI) a tusim i s 2.0 8V Kadety - s kadetama to je srovnatelny ale s Fkovym GSIckem? to sme se tam opravdu nemohli umistit .. bez sance.
1.8 16V jeli jen s 2.0 8V 8)
Vím, že se Vám to možná zdá trochu nefér. ale jde přeci jen o zábavu a při volných sprintech se může utkat každý s každým :D
A co ty Fkovy GSIcka? Ty byly ve vyssi jo? Aha. No nejde mi o spory v umisteni ale zil jsem v dojmu ze Fka byla s nama.
Astra G Z18XE 1.8 16V Bertone Coupe, Xenon H7, OPC volant a maska a naraznik 737 777 191 SKYPE: jamokon
https://www.astra-g.cz/forum/viewtopic.php?t=786

PRODAM

Reklama
 

Uživatelský avatar
Roman ST1
Příspěvky: 446
Registrován: 12 črc 2006, 16:30
Bydliště: Les Řáholec a okolí (Jičín)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Roman ST1 » 14 kvě 2007, 08:12

Jamoko píše:
Roman ST1 píše:
Jamoko píše:No my sme to mely v kategorii 2 litru tezky - ja mam 1,8 16V, Princ taky, Charlie tez. A byli sme ve stejne skupine jako Fkovy 2.0 16V (GSI) a tusim i s 2.0 8V Kadety - s kadetama to je srovnatelny ale s Fkovym GSIckem? to sme se tam opravdu nemohli umistit .. bez sance.
1.8 16V jeli jen s 2.0 8V 8)
Vím, že se Vám to možná zdá trochu nefér. ale jde přeci jen o zábavu a při volných sprintech se může utkat každý s každým :D
A co ty Fkovy GSIcka? Ty byly ve vyssi jo? Aha. No nejde mi o spory v umisteni ale zil jsem v dojmu ze Fka byla s nama.
Ne, nejde o typ auta, ale o motor, tak že Fka s motorem C20NE tzn. 2.0 8V jezdili taky s Astrama G 1.8 16V. Auta s motorem 2.0 16V (C20XE) a vyšší jezdili ve třídě extra

Ještě přidám taky pár fotek :D Obrázek Obrázek

Dark
Příspěvky: 484
Registrován: 14 led 2007, 12:12
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dark » 14 kvě 2007, 09:03

Vata píše:
Dark píše:To Vata: Zdarec... Bylo zajímavý jak jses nás držel do Hlavna... Copak tě k tomu přimělo?
Zdravim, jak víš, že sem to byl já? to byl vidět ten nápis na skle? Ale jo, držel jsem se vás, protože sem tušil, že se budete chtít dostat někam na dálnici a já se potřeboval vymotat z těch vesniček do Prahy a pak směr Plzeň. V tom lese, jak sem zmizel, sem totiž musel jet na druhou stranu, ale odbočil jsem s vámi a pak sem si všiml, že je Praha značená zpátky. Hlavní je, že jsem nakonec trefil.
No všiml jsem si tě když ses na nás napojil hned na letišti...A pak jak sem vedl kolonu,tak sem tě poád viděl na konci... Akorát mi jsme se jeli vyfotit k ceduli do Kostelního Hlavna... Je to šílenej název vesnice :lol: Pak jsme fičeli zase zpátky...Tak aspoňže jsme ti trošku pomohli se vymotat na dálnici 8)
Astra G r.v. 2000 X17DTL....ABS,Klima,2xairbag,4xkotouče,mračítka,kožený volant..
https://www.astra-g.cz/forum/viewtopic.php?t=2899
Něco málo na prodej:
https://www.astra-g.cz/forum/viewtopic.php?f=41&t=12729

Uživatelský avatar
milode
Příspěvky: 472
Registrován: 03 dub 2006, 21:22
Bydliště:

Příspěvek od milode » 14 kvě 2007, 10:46

Dark píše:
Vata píše:
Dark píše:To Vata: Zdarec... Bylo zajímavý jak jses nás držel do Hlavna... Copak tě k tomu přimělo?
Zdravim, jak víš, že sem to byl já? to byl vidět ten nápis na skle? Ale jo, držel jsem se vás, protože sem tušil, že se budete chtít dostat někam na dálnici a já se potřeboval vymotat z těch vesniček do Prahy a pak směr Plzeň. V tom lese, jak sem zmizel, sem totiž musel jet na druhou stranu, ale odbočil jsem s vámi a pak sem si všiml, že je Praha značená zpátky. Hlavní je, že jsem nakonec trefil.
No všiml jsem si tě když ses na nás napojil hned na letišti...A pak jak sem vedl kolonu,tak sem tě poád viděl na konci... Akorát mi jsme se jeli vyfotit k ceduli do Kostelního Hlavna... Je to šílenej název vesnice :lol: Pak jsme fičeli zase zpátky...Tak aspoňže jsme ti trošku pomohli se vymotat na dálnici 8)
Koukám,že máš podsvícení do modra...máš někde foto??,Mám to taky,tak bych to chtěl porovnat.Díky
Opel Astra G 3Dv.edition 100, 1.6 X16SZR,Polar-Sea Blue
Chytrý člověk dělá nové chyby,hloupý stále stejné...

Má Astra G

Dark
Příspěvky: 484
Registrován: 14 led 2007, 12:12
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dark » 14 kvě 2007, 11:27

Koukám,že máš podsvícení do modra...máš někde foto??,Mám to taky,tak bych to chtěl porovnat.Díky[/quote]

Jo něco zkusím vyfotit a pak to sem dám....
Astra G r.v. 2000 X17DTL....ABS,Klima,2xairbag,4xkotouče,mračítka,kožený volant..
https://www.astra-g.cz/forum/viewtopic.php?t=2899
Něco málo na prodej:
https://www.astra-g.cz/forum/viewtopic.php?f=41&t=12729

Uživatelský avatar
Vata
Příspěvky: 114
Registrován: 11 dub 2007, 23:32
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vata » 14 kvě 2007, 23:17

Dark píše:
Vata píše:
Dark píše:To Vata: Zdarec... Bylo zajímavý jak jses nás držel do Hlavna... Copak tě k tomu přimělo?
Zdravim, jak víš, že sem to byl já? to byl vidět ten nápis na skle? Ale jo, držel jsem se vás, protože sem tušil, že se budete chtít dostat někam na dálnici a já se potřeboval vymotat z těch vesniček do Prahy a pak směr Plzeň. V tom lese, jak sem zmizel, sem totiž musel jet na druhou stranu, ale odbočil jsem s vámi a pak sem si všiml, že je Praha značená zpátky. Hlavní je, že jsem nakonec trefil.
No všiml jsem si tě když ses na nás napojil hned na letišti...A pak jak sem vedl kolonu,tak sem tě poád viděl na konci... Akorát mi jsme se jeli vyfotit k ceduli do Kostelního Hlavna... Je to šílenej název vesnice :lol: Pak jsme fičeli zase zpátky...Tak aspoňže jsme ti trošku pomohli se vymotat na dálnici 8)
Tak děkuji za pomoc, tam už jsem za vámi asi nedojel. To je fakt divnej název.
Pro Prince, Pepču, Milodeho a další: Já vám měl takovou radost. Jak někteří vědí, odešla mi na srazu klima. V neděli ráno jsem to se švárou rozebíral a přetěsnovali sme ji. Teď maká zase jako vsteklá, ale to důležité je, že jsem objevil, po více jak měsíci, že mám nastavitelnej volant-to sem málem z toho auta vypadl. to je pořád co objevovat(jako na eFku-ještě rok jsem objevoval nový věci)
Astra G, 1.6, 99", 5D v plné polní http://www.youtube.com/watch?v=53IsXC3dWFg&eurl=

Uživatelský avatar
Vata
Příspěvky: 114
Registrován: 11 dub 2007, 23:32
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: ...

Příspěvek od Vata » 14 kvě 2007, 23:27

Slag píše:Vidim, že máme všichni skoro stejný fotky :lol: Tak jen pár...

ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
Obrázek

A neodpustim si pár fotek naší skupinky :oops:

ObrázekObrázekObrázekObrázek

A tady jeden sprint :lol: ..... http://www.youtube.com/watch?v=dIyWJJ3QRZE
no ty máš tu nejdůležitější: aspoň někdo mně zachytil na startu
Astra G, 1.6, 99", 5D v plné polní http://www.youtube.com/watch?v=53IsXC3dWFg&eurl=

Uživatelský avatar
milode
Příspěvky: 472
Registrován: 03 dub 2006, 21:22
Bydliště:

Re: ...

Příspěvek od milode » 14 kvě 2007, 23:44

Vata píše:
Slag píše:Vidim, že máme všichni skoro stejný fotky :lol: Tak jen pár...

ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
Obrázek

A neodpustim si pár fotek naší skupinky :oops:

ObrázekObrázekObrázekObrázek

A tady jeden sprint :lol: ..... http://www.youtube.com/watch?v=dIyWJJ3QRZE
no ty máš tu nejdůležitější: aspoň někdo mně zachytil na startu
A zrovna se mnou :lol: :lol: :lol:
Opel Astra G 3Dv.edition 100, 1.6 X16SZR,Polar-Sea Blue
Chytrý člověk dělá nové chyby,hloupý stále stejné...

Má Astra G

Uživatelský avatar
Slag
Příspěvky: 1153
Registrován: 09 led 2007, 09:13
Bydliště: Brno

Příspěvek od Slag » 14 kvě 2007, 23:52

Vata + milode: Tak ještě jednu :lol:

Obrázek
Astra 1.4 (X14XE), sedan, r.v. 98, ABS, pal. PC, CCR600 8 repro, 2x el. okna, sport. sedačky, orig. 15" alu... FOTO
VW T3 Caravelle GL 1.6TD
slag.loziska@email.cz

Uživatelský avatar
milode
Příspěvky: 472
Registrován: 03 dub 2006, 21:22
Bydliště:

Příspěvek od milode » 14 kvě 2007, 23:57

Dobrý díky.... :lol: ....jdu stáhnout video,koukal jsem,že jsi ho sem dostal.Nevim jak to udělat :shock: :cry:
Opel Astra G 3Dv.edition 100, 1.6 X16SZR,Polar-Sea Blue
Chytrý člověk dělá nové chyby,hloupý stále stejné...

Má Astra G

Uživatelský avatar
Vata
Příspěvky: 114
Registrován: 11 dub 2007, 23:32
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vata » 15 kvě 2007, 00:14

Slag píše:Vata + milode: Tak ještě jednu :lol:

Obrázek
Ty toho máš víc a ani se nepochlubíš :D
Astra G, 1.6, 99", 5D v plné polní http://www.youtube.com/watch?v=53IsXC3dWFg&eurl=

Uživatelský avatar
Princ William
Příspěvky: 4074
Registrován: 26 led 2006, 10:50
Bydliště: Domažlicko

Příspěvek od Princ William » 15 kvě 2007, 11:37

tak sraz fakt parada. pocasi super az na tu jednu poradnou prehanku ale jinak super sraz. aut uplne moc a tech aster jedna lepsi nez druha. osobne jsem opet rad ze jsem videl a pounal spousta clenu z tohoto fora. v kazdem pripade super cesta tam i zpet celkem ukal tachometr 511 km coz je celek pekna jizda ale co me docela bere je ta spotreba. tankoval jsem plnou a pral V-power a i po tech moc sprintech nepocital jsem to ale tak 15krat jsem je jel je spotreba uplne paradni jeste ted tam mam vic jak 1/4 nadrze spotrebu pak napisu az to vyjezdim a dorazim na cerpacku...... jinak jsem velice rad ze dorazila hanca i se svoji oveckou a musim rict ze je to fakt good astra a nepatrila k tem co se napsali ze prijedou a pak se tam ani neukazali a pritom to maji kousek (at si to kazdej prebere podle sveho). jinak zaverem par fotek co jsem nafotil, teda uplne vsechno co jsem nafotil.

ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
ObrázekObrázekObrázek
Opel Astra G, 3DV, edice 100, 2/2000, X18XE1, polarmeerblau, kůže, 109.660 - 198.360 km PRODÁNO

Uživatelský avatar
milode
Příspěvky: 472
Registrován: 03 dub 2006, 21:22
Bydliště:

Příspěvek od milode » 16 kvě 2007, 00:40

V odkazu je video z Milovic...jsem amatér a většina je točeno za jízdy,tak tomu odpovídá kvalita
http://www.load.to/?d=NREujQyFBE :D :lol:
Opel Astra G 3Dv.edition 100, 1.6 X16SZR,Polar-Sea Blue
Chytrý člověk dělá nové chyby,hloupý stále stejné...

Má Astra G

Uživatelský avatar
Princ William
Příspěvky: 4074
Registrován: 26 led 2006, 10:50
Bydliště: Domažlicko

Příspěvek od Princ William » 16 kvě 2007, 09:08

video fakt pekny...... :lol: :lol: :lol: povedlo se koukam ze jsem tam docela dost zachycenej......... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Opel Astra G, 3DV, edice 100, 2/2000, X18XE1, polarmeerblau, kůže, 109.660 - 198.360 km PRODÁNO

Uživatelský avatar
milode
Příspěvky: 472
Registrován: 03 dub 2006, 21:22
Bydliště:

Příspěvek od milode » 16 kvě 2007, 09:31

Měl by jsi dostat nějaký punc jakoby maskot g-klubu :lol: :D něco jako náš smíšek :D :lol: :D :lol:
Opel Astra G 3Dv.edition 100, 1.6 X16SZR,Polar-Sea Blue
Chytrý člověk dělá nové chyby,hloupý stále stejné...

Má Astra G

Odpovědět