XI. Opel sraz Milovice - 12.05.2007

Opel srazy i jiné
Odpovědět

Jedete Milovice?

Ano - samozrejme
17
32%
Ne
22
42%
jeste nevim
14
26%
 
Celkem hlasů: 53

Uživatelský avatar
Vata
Příspěvky: 114
Registrován: 11 dub 2007, 23:32
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vata » 13 kvě 2007, 17:36

Dark píše:To Vata: Zdarec... Bylo zajímavý jak jses nás držel do Hlavna... Copak tě k tomu přimělo?
Zdravim, jak víš, že sem to byl já? to byl vidět ten nápis na skle? Ale jo, držel jsem se vás, protože sem tušil, že se budete chtít dostat někam na dálnici a já se potřeboval vymotat z těch vesniček do Prahy a pak směr Plzeň. V tom lese, jak sem zmizel, sem totiž musel jet na druhou stranu, ale odbočil jsem s vámi a pak sem si všiml, že je Praha značená zpátky. Hlavní je, že jsem nakonec trefil.
Astra G, 1.6, 99", 5D v plné polní http://www.youtube.com/watch?v=53IsXC3dWFg&eurl=

Reklama
 

Uživatelský avatar
Roman ST1
Příspěvky: 446
Registrován: 12 črc 2006, 16:30
Bydliště: Les Řáholec a okolí (Jičín)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Roman ST1 » 13 kvě 2007, 19:14

Pitman píše:Tak to se teda Mirovi omlouvam. Ja jsem si toho ani nevsiml. V tom pripade jsme tedy dva, kteri jsem drzeli prapor nahore.
Priste musime Kadettum natrhnout prdel vsichni :lol:
No to by jste nejdříve museli ty Gčka trošku poladit, přeci jenom jsi ty ani Miro se mnou na sprintu moc neuspěli :D :D :D
Ale jinak jsem rád, že Vás přijelo tolik a doufám, že se Vám tam líbilo

Uživatelský avatar
Pitman
Příspěvky: 1151
Registrován: 12 lis 2006, 15:36
Bydliště: Praha

Příspěvek od Pitman » 13 kvě 2007, 19:35

Roman ST1 píše:
Pitman píše:Tak to se teda Mirovi omlouvam. Ja jsem si toho ani nevsiml. V tom pripade jsme tedy dva, kteri jsem drzeli prapor nahore.
Priste musime Kadettum natrhnout prdel vsichni :lol:
No to by jste nejdříve museli ty Gčka trošku poladit, přeci jenom jsi ty ani Miro se mnou na sprintu moc neuspěli :D :D :D
Ale jinak jsem rád, že Vás přijelo tolik a doufám, že se Vám tam líbilo
No kamarade ja jsem pak koukal na ty casi a byl si lepsi jen o 0,40 sec. A ono zkus si na gumach s profilem 17/215/45 sprinovat.
Jinak ja jsem ten nejlepsi cas neudelal v ty jizde s tebou, kterou sem totalne posral, ale v te druhe.Timto ovsem nechci poprit zes mi natrhl prdel :lol:

xpolstarekx
Příspěvky: 3799
Registrován: 24 led 2006, 14:53
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od xpolstarekx » 13 kvě 2007, 19:47

Roman ST1 píše:
No to by jste nejdříve museli ty Gčka trošku poladit, přeci jenom jsi ty ani Miro se mnou na sprintu moc neuspěli :D :D :D
Ale jinak jsem rád, že Vás přijelo tolik a doufám, že se Vám tam líbilo
simte.... kdybych s tebou byla na sprintu ja, bys koukal jak bych ti to natrela :lol: :lol: :lol: :lol:
jinak ano, dekuju, bylo to uzasny :lol: hlavne to bily auto :lol: :lol: :lol: :lol:
Tak mě tu máte Obrázek
Nekončí jen to, co nikdy nezačíná
Obrázek

Uživatelský avatar
Zdeněk Lbc
Příspěvky: 1744
Registrován: 26 úno 2006, 21:57
Bydliště: Liberec

Příspěvek od Zdeněk Lbc » 13 kvě 2007, 19:52

... který, bílých aut tam bylo více...., a těch stříbrných co tam bylo. A taky krásných... :lol: :lol: :lol:

Uživatelský avatar
Roman ST1
Příspěvky: 446
Registrován: 12 črc 2006, 16:30
Bydliště: Les Řáholec a okolí (Jičín)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Roman ST1 » 13 kvě 2007, 20:07

Pitman píše:
Roman ST1 píše:
Pitman píše:Tak to se teda Mirovi omlouvam. Ja jsem si toho ani nevsiml. V tom pripade jsme tedy dva, kteri jsem drzeli prapor nahore.
Priste musime Kadettum natrhnout prdel vsichni :lol:
No to by jste nejdříve museli ty Gčka trošku poladit, přeci jenom jsi ty ani Miro se mnou na sprintu moc neuspěli :D :D :D
Ale jinak jsem rád, že Vás přijelo tolik a doufám, že se Vám tam líbilo
No kamarade ja jsem pak koukal na ty casi a byl si lepsi jen o 0,40 sec. A ono zkus si na gumach s profilem 17/215/45 sprinovat.
Jinak ja jsem ten nejlepsi cas neudelal v ty jizde s tebou, kterou sem totalne posral, ale v te druhe.Timto ovsem nechci poprit zes mi natrhl prdel :lol:
Neboj, na podzim si to můžeme zopakovat, ale bylo to moc fajn.
Časy, pořadí a fotky budou brzy na stránkách www.opelastra.cz

Jamoko
Příspěvky: 276
Registrován: 17 kvě 2006, 23:21
Bydliště: Praha

Příspěvek od Jamoko » 13 kvě 2007, 20:30

No my sme to mely v kategorii 2 litru tezky - ja mam 1,8 16V, Princ taky, Charlie tez. A byli sme ve stejne skupine jako Fkovy 2.0 16V (GSI) a tusim i s 2.0 8V Kadety - s kadetama to je srovnatelny ale s Fkovym GSIckem? to sme se tam opravdu nemohli umistit .. bez sance.
Astra G Z18XE 1.8 16V Bertone Coupe, Xenon H7, OPC volant a maska a naraznik 737 777 191 SKYPE: jamokon
https://www.astra-g.cz/forum/viewtopic.php?t=786

PRODAM

xpolstarekx
Příspěvky: 3799
Registrován: 24 led 2006, 14:53
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od xpolstarekx » 13 kvě 2007, 20:40

Zdeněk Lbc píše:... který, bílých aut tam bylo více...., a těch stříbrných co tam bylo. A taky krásných... :lol: :lol: :lol:
ale uzasny bily tam bylo jen jediny :lol: :lol: :lol: :D :D
Tak mě tu máte Obrázek
Nekončí jen to, co nikdy nezačíná
Obrázek

Jamoko
Příspěvky: 276
Registrován: 17 kvě 2006, 23:21
Bydliště: Praha

Příspěvek od Jamoko » 13 kvě 2007, 20:49

xpolstarekx píše:
Zdeněk Lbc píše:... který, bílých aut tam bylo více...., a těch stříbrných co tam bylo. A taky krásných... :lol: :lol: :lol:
ale uzasny bily tam bylo jen jediny :lol: :lol: :lol: :D :D
to je pravda
Astra G Z18XE 1.8 16V Bertone Coupe, Xenon H7, OPC volant a maska a naraznik 737 777 191 SKYPE: jamokon
https://www.astra-g.cz/forum/viewtopic.php?t=786

PRODAM

Uživatelský avatar
Roman ST1
Příspěvky: 446
Registrován: 12 črc 2006, 16:30
Bydliště: Les Řáholec a okolí (Jičín)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Roman ST1 » 13 kvě 2007, 21:02

Jamoko píše:No my sme to mely v kategorii 2 litru tezky - ja mam 1,8 16V, Princ taky, Charlie tez. A byli sme ve stejne skupine jako Fkovy 2.0 16V (GSI) a tusim i s 2.0 8V Kadety - s kadetama to je srovnatelny ale s Fkovym GSIckem? to sme se tam opravdu nemohli umistit .. bez sance.
1.8 16V jeli jen s 2.0 8V 8)
Vím, že se Vám to možná zdá trochu nefér. ale jde přeci jen o zábavu a při volných sprintech se může utkat každý s každým :D

Uživatelský avatar
milode
Příspěvky: 472
Registrován: 03 dub 2006, 21:22
Bydliště:

Milovice

Příspěvek od milode » 13 kvě 2007, 21:14

Ahoj bando...ted jsme dorazili teprve z Milovic.Ovšem my se vraceli přes Pardubice....spojil jsem příjemný z užitečným.Jinak sraz se mi moc líbil a co se týče těch krasavců,tak se mi zalíbili tři auta Princovo ( no modrá je modrá),xpolštářkax a yankovo...ale v globálu byla každá astra SVÁ a pěkná.
Opel Astra G 3Dv.edition 100, 1.6 X16SZR,Polar-Sea Blue
Chytrý člověk dělá nové chyby,hloupý stále stejné...

Má Astra G

Uživatelský avatar
Defender
Příspěvky: 5792
Registrován: 31 srp 2006, 19:26
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Defender » 13 kvě 2007, 21:36

Nazdar Milode tak už jste dorazili jo, :) a co to plato na ty vrakarne byl jsi tam ? Milode chci te poprosit jestli by jsi nejak, teda až to zpracuješ, nehodil to tvoje video z Milovic sem na web, díky parde. :lol:

Xpolštářek : Tak bílí Astry tam teda pěkný byli dvě, jasně jedna tvoje ovečka :D , ale ta druhá JirkyD, jo a jen tak mimochodem já tě několikrát hecoval, aby si šla na sprinty :lol: :lol: a ty nic. :P :P
Naposledy upravil(a) Defender dne 13 kvě 2007, 21:40, celkem upraveno 1 x.
Mobil : 602318645

Uživatelský avatar
milode
Příspěvky: 472
Registrován: 03 dub 2006, 21:22
Bydliště:

Příspěvek od milode » 13 kvě 2007, 21:40

Ahoj,to video tady do středy bude a to plato zatim padlo...nechtělo se mu v neděli pracovat :lol:
Opel Astra G 3Dv.edition 100, 1.6 X16SZR,Polar-Sea Blue
Chytrý člověk dělá nové chyby,hloupý stále stejné...

Má Astra G

Uživatelský avatar
milode
Příspěvky: 472
Registrován: 03 dub 2006, 21:22
Bydliště:

Příspěvek od milode » 13 kvě 2007, 22:05

Tak já posílám foto z kempu.... Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
Opel Astra G 3Dv.edition 100, 1.6 X16SZR,Polar-Sea Blue
Chytrý člověk dělá nové chyby,hloupý stále stejné...

Má Astra G

Uživatelský avatar
Vata
Příspěvky: 114
Registrován: 11 dub 2007, 23:32
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Milovice

Příspěvek od Vata » 13 kvě 2007, 23:32

milode píše:Ahoj bando...ted jsme dorazili teprve z Milovic.Ovšem my se vraceli přes Pardubice....spojil jsem příjemný z užitečným.Jinak sraz se mi moc líbil a co se týče těch krasavců,tak se mi zalíbili tři auta Princovo ( no modrá je modrá),xpolštářkax a yankovo...ale v globálu byla každá astra SVÁ a pěkná.
to s tebou sohlasím, každý má právo na svůj názor a ten mů je: Yankovo autíčko se mi líbilo moc a moc-jen čistě můj názor, ostatní nechť se na mne nezlobí
Astra G, 1.6, 99", 5D v plné polní http://www.youtube.com/watch?v=53IsXC3dWFg&eurl=

Odpovědět