OPC (Opel Prigl Camping) => 24-26.08.2007

Opel srazy i jiné
Odpovědět
Uživatelský avatar
green
Příspěvky: 432
Registrován: 27 kvě 2007, 20:19
Bydliště: Štatl, Velká Morava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od green » 24 srp 2007, 21:14

Zdarec pánové,
tak jak jsem již psal Slagovi, dneska jsme se vraceli z horolezení v Tatrách, cestou jsme jeli kolem Obory, ale kde nic tu nic. Myslel jsem, že tam už někoho potkám dnes :? Kemp je úplně prázdnej, našel jsem jen dva stany a dva karavany, hospoda taky úplně prázdná, myslel jsem, že už to tam bude tepat :D
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek

Kemp vypadá úplně úžasně, tak doufám, že to bude stát za to...
"je lepší ztratit na silnici vteřinu, než ve vteřině život"
Opel Astra G, caravan, 1,6 16V, 74kW, 1998
na důchod: (o\_/o)
https://www.astra-g.cz/forum/viewtopic. ... 4032#84032

Reklama
 

Uživatelský avatar
Zdeněk Lbc
Příspěvky: 1744
Registrován: 26 úno 2006, 21:57
Bydliště: Liberec

Příspěvek od Zdeněk Lbc » 25 srp 2007, 03:27

Tak pánové, právě jsme vstali a za chvíli vyrážíme, tak doufám, že tam nebudeme sami! :lol: :lol: Počasí zatím vypadá úplně skvěle, tak snad to tak vydrží.Tak za pár hodin nashle!!!

Uživatelský avatar
green
Příspěvky: 432
Registrován: 27 kvě 2007, 20:19
Bydliště: Štatl, Velká Morava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od green » 25 srp 2007, 19:05

Zdaréc,
díky momentální rodinné indispozici jsme se bohužel nemohli účastnit celého OPC, dnes jsem se cestou z Bíteše jen na chvíli zastavil. Níže přikládám dvě fotky (ostatní jste byli někde mimo) a abyste měli představu, jak to bez Vaší přítomnosti v kempu vypadalo, o tom vypovídá třetí foto... Netřeba slov... :lol: :lol: :lol:
Obrázek
Obrázek Obrázek
"je lepší ztratit na silnici vteřinu, než ve vteřině život"
Opel Astra G, caravan, 1,6 16V, 74kW, 1998
na důchod: (o\_/o)
https://www.astra-g.cz/forum/viewtopic. ... 4032#84032

Uživatelský avatar
Slag
Příspěvky: 1153
Registrován: 09 led 2007, 09:13
Bydliště: Brno

...

Příspěvek od Slag » 26 srp 2007, 18:23

Tak já mám fotky, na kterých je těch aut víc :lol:

ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek
ObrázekObrázekObrázek Obrázek Obrázek
Obrázek

Stavil jsem se v té Olympii...tak mě povozili, ale nechtěli mi to půjčit...asi že bych to odřel bo co :lol:
Obrázek
Astra 1.4 (X14XE), sedan, r.v. 98, ABS, pal. PC, CCR600 8 repro, 2x el. okna, sport. sedačky, orig. 15" alu... FOTO
VW T3 Caravelle GL 1.6TD
slag.loziska@email.cz

Uživatelský avatar
Zdeněk Lbc
Příspěvky: 1744
Registrován: 26 úno 2006, 21:57
Bydliště: Liberec

Příspěvek od Zdeněk Lbc » 27 srp 2007, 13:28

Další víkend a s ním další sraz zkončil. Byli jsme se podívat za našimi jihomoravskými kolegy na brněnské přehradě v kempu Obora.
V sobotu ráno jsme to vzali přez Prahu Obrázek, v kempu jsme se ubytovali v chatce č.6 Obrázek
po obědě přijeli další účastníci Obrázek Obrázek, odpoledne bylo odborné školení čipování motorů
Obrázek Obrázek
v nočních hodinách byla volná zábava s grilováním. Po dopoledním rozloučením jsme byli smočit nohy v přehradě Obrázekno a cestou domů jsme zavítali na hrad Veveří, nebo spíše silně zdevastovanou ruinu s novou střechou a fasádou Obrázek a dále na Český Štemberk Obrázek a jednu malou vesničku Obrázek domů.
Akce to byla pěkná, počasí výborné a cestování v ASTŘE jak jinak než bezproblémové. Ujeli jsme celkem 610 km se spotřebou 6,5l/100km. Do Liberce jsme dorazili v 18,45, rovnou k nemocnici, kde žena nastoupila od 19,00 na noční směnu. :lol:

Odpovědět