loketní opěrka

Úpravy od motoru až po plasty
Odpovědět
Uživatelský avatar
Ondra B.
Příspěvky: 650
Registrován: 20 dub 2010, 13:45
Bydliště: Plzeň

Re: loketní opěrka

Příspěvek od Ondra B. » 29 bře 2012, 08:56

Neber to nějak osobně, ale už mě vážne nebaví číst ve všech možných vláknech a poradnách jak každému vnucuješ tu nejlepší loketní opěrku. :?
Do všech oplíků co jsem měl jsem dal vždy loketku od Gumáren zubří.
Loketka vychází i s poštou na 1000Kč a splní naprosto perfektně stejnej účel, jediné co nemá že se nedá odklopit.
Ale to není vůbec potřeba.
Takže si myslím že ta origo asi úplně nejlepší nebude,,,,, jelikož jsem je viděl jen ve dvou autech...

To je můj názor 8)
Už ne Opel ....
Ex

Astra G Z17DTL 2x
Corsa B X10XE
Astra G Z14XE
Astra G X20XEV
Vectra B X18XE
Vectra A C20NE
Kadett E C16NZ
Monza 20NE

Reklama
 

Uživatelský avatar
Lake292
Příspěvky: 845
Registrován: 30 srp 2011, 14:55
Bydliště: Brno

Re: loketní opěrka

Příspěvek od Lake292 » 29 bře 2012, 08:58

mne sa na tej originalnej nepaci, ze ma malo ulozneho priestoru... ja mam od autoka a narvem tam mrte veci... co v porovnani do originalnej sa skoro nic nemesti
je sice pekne ze sa da odklopit ale neviem naco by som si kupoval opierku, ktoru nechcem pouzivat :idea:

vojtavojta
Příspěvky: 310
Registrován: 22 úno 2012, 06:00
Bydliště: Vsetín

Re: loketní opěrka

Příspěvek od vojtavojta » 29 bře 2012, 09:12

Ondra B. píše:Neber to nějak osobně, ale už mě vážne nebaví číst ve všech možných vláknech a poradnách jak každému vnucuješ tu nejlepší loketní opěrku. :?
Do všech oplíků co jsem měl jsem dal vždy loketku od Gumáren zubří.
Loketka vychází i s poštou na 1000Kč a splní naprosto perfektně stejnej účel, jediné co nemá že se nedá odklopit.
Ale to není vůbec potřeba.
Takže si myslím že ta origo asi úplně nejlepší nebude,,,,, jelikož jsem je viděl jen ve dvou autech...

To je můj názor 8)
Cteni mojich prispevku neni povinne :o 8)

vojtavojta
Příspěvky: 310
Registrován: 22 úno 2012, 06:00
Bydliště: Vsetín

Re: loketní opěrka

Příspěvek od vojtavojta » 29 bře 2012, 09:15

Lake292 píše:mne sa na tej originalnej nepaci, ze ma malo ulozneho priestoru... ja mam od autoka a narvem tam mrte veci... co v porovnani do originalnej sa skoro nic nemesti
je sice pekne ze sa da odklopit ale neviem naco by som si kupoval opierku, ktoru nechcem pouzivat :idea:
Vim o lidech,kteri dali neoriginalni operky pric a dali origo a nikdo se nestezoval zeby mel o moc min mista. Co je platne ze operka je hluboka a mas v ni moc veci. Je to akorat uschovna na bordel. :D 8)

Uživatelský avatar
Ondra B.
Příspěvky: 650
Registrován: 20 dub 2010, 13:45
Bydliště: Plzeň

Re: loketní opěrka

Příspěvek od Ondra B. » 29 bře 2012, 09:28

vojtavojta píše:
Ondra B. píše:Neber to nějak osobně, ale už mě vážne nebaví číst ve všech možných vláknech a poradnách jak každému vnucuješ tu nejlepší loketní opěrku. :?
Do všech oplíků co jsem měl jsem dal vždy loketku od Gumáren zubří.
Loketka vychází i s poštou na 1000Kč a splní naprosto perfektně stejnej účel, jediné co nemá že se nedá odklopit.
Ale to není vůbec potřeba.
Takže si myslím že ta origo asi úplně nejlepší nebude,,,,, jelikož jsem je viděl jen ve dvou autech...

To je můj názor 8)
Cteni mojich prispevku neni povinne :o 8)
Jasně že není, ale když si chci přečíst nové příspěvky , tak jsou tam jen tvé nabídky, ale co :roll:
Už ne Opel ....
Ex

Astra G Z17DTL 2x
Corsa B X10XE
Astra G Z14XE
Astra G X20XEV
Vectra B X18XE
Vectra A C20NE
Kadett E C16NZ
Monza 20NE

Uživatelský avatar
Ondra B.
Příspěvky: 650
Registrován: 20 dub 2010, 13:45
Bydliště: Plzeň

Re: loketní opěrka

Příspěvek od Ondra B. » 29 bře 2012, 09:28

Lake292 píše:mne sa na tej originalnej nepaci, ze ma malo ulozneho priestoru... ja mam od autoka a narvem tam mrte veci... co v porovnani do originalnej sa skoro nic nemesti
je sice pekne ze sa da odklopit ale neviem naco by som si kupoval opierku, ktoru nechcem pouzivat :idea:
Jsem stejného názoru 8)
Už ne Opel ....
Ex

Astra G Z17DTL 2x
Corsa B X10XE
Astra G Z14XE
Astra G X20XEV
Vectra B X18XE
Vectra A C20NE
Kadett E C16NZ
Monza 20NE

Uživatelský avatar
kubeSRi
Příspěvky: 2029
Registrován: 03 dub 2011, 17:52
Bydliště: Zlinsko

Re: loketní opěrka

Příspěvek od kubeSRi » 29 bře 2012, 09:31

ja koupil za 400 a individuálně si upravil,pasuje přesně je pohodlná a navadí ani při sportovní jízdě,,,,mě se ty všwcky opěrky zdají vysoko a nejde pohodlně řadit 2 a 4 ...k tomu vnucování co říct kdo chce prodat musí otravovat....
astra G 5dv: xenony,opc front,16''corsa D... momentálně bílá+černá střecha a ruzne upravy...

vojtavojta
Příspěvky: 310
Registrován: 22 úno 2012, 06:00
Bydliště: Vsetín

Re: loketní opěrka

Příspěvek od vojtavojta » 29 bře 2012, 09:35

Ondra B. píše: Takže si myslím že ta origo asi úplně nejlepší nebude,,,,, jelikož jsem je viděl jen ve dvou autech...
Originalni operky jsou motovane do H-cek. Do G-cek vubec nebyli montovane ale pasuji tam. Maji ji Ti kteri o tom vi, ze tam pasuje. 8) A je jich cim dal tim vic. :)

vojtavojta
Příspěvky: 310
Registrován: 22 úno 2012, 06:00
Bydliště: Vsetín

Re: loketní opěrka

Příspěvek od vojtavojta » 29 bře 2012, 11:46

kubesmaurer píše: ...k tomu vnucování co říct kdo chce prodat musí otravovat....
Presne tak jak pises,bohuzel takove jsou pravidla trhu,cim vic otravna a vlezla reklama,tim vetsi slavi uspechy. Takze silne nervy,uz jich moc nemam :D

webi
Příspěvky: 625
Registrován: 26 lis 2010, 15:04
Bydliště: Hustopeče nad Bečvou

Re: loketní opěrka

Příspěvek od webi » 29 bře 2012, 14:13

Já mám od vojtavojta loketní opěrku a musím říct že mi tam sedí vic než ostatni(pouze muj nazor).Vyhoda je odklopení když ji tam nechceš a nevyhoda malo místa,ale na co potřebuješ hodně místa v loketce?(par blbustek se tam vleze)Na to je snad kufr,přihradka spolujezdce ne?Pokud chceš mít loketku s velkým prostorem tak už snad jen krosnu
Ondra B. píše:Neber to nějak osobně, ale už mě vážne nebaví číst ve všech možných vláknech a poradnách jak každému vnucuješ tu nejlepší loketní opěrku. :?
Do všech oplíků co jsem měl jsem dal vždy loketku od Gumáren zubří.
Loketka vychází i s poštou na 1000Kč a splní naprosto perfektně stejnej účel, jediné co nemá že se nedá odklopit.
Ale to není vůbec potřeba.
Takže si myslím že ta origo asi úplně nejlepší nebude,,,,, jelikož jsem je viděl jen ve dvou autech...

To je můj názor 8)
Gumárny Zubří doprodávájí posledni kousky co mají,protože zrušily kontrakt s Polským dodavatelem(nedodržel vždy termín dodání) a budou odebírat od jineho,ale neví kdy a ani neví ceny.
A s tím prodáváním(podle tebe ondro.B vnucováním)pokud něco koupím za učelem prodeje,tak se snažím prodat za každou cenu ne?To je logicke,že to bude nabízet a je na každem jestli koupí a nebo ne a jestli si přečte příspěvěk,tak když uvidiš příspěvek od vojtavojta tak nečti,když tě to tak vytáčí.Neber si to osobně to je jen muj nazor,taky si nečtu vše Martin
Teď, když jsme se naučili létat v povětří jako ptáci,
potápět se jako ryby,
zbývá už jen jediné -
[color=#BF0000]naučit se žít na zemi jako lidé.[/color]
[color=#0000BF]George Bernard Shaw[/color]

Uživatelský avatar
Mike.S
Příspěvky: 8169
Registrován: 28 zář 2007, 13:15
Bydliště: Slovácko - Podluží
Kontaktovat uživatele:

Re: loketní opěrka

Příspěvek od Mike.S » 29 bře 2012, 17:28

vojtavojta píše:Originalni operky jsou motovane do H-cek. Do G-cek vubec nebyli montovane ale pasuji tam.....
origo loketky se montovaly už do Gček 8)
Old cars:
Škoda 120L
Škoda Felicia Combi LXi

Actual car:
..........Holden Zafira|1.8 16V|Z18XE|by Mike.S.........

vojtavojta
Příspěvky: 310
Registrován: 22 úno 2012, 06:00
Bydliště: Vsetín

Re: loketní opěrka

Příspěvek od vojtavojta » 29 bře 2012, 17:47

Montovaly se bezne??? Tak proc tolik G-cek ma neoriginalni skarede operky???
Naposledy upravil(a) vojtavojta dne 29 bře 2012, 19:32, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
Petras
Příspěvky: 1477
Registrován: 30 čer 2009, 16:49
Bydliště: Boskovice
Kontaktovat uživatele:

Re: loketní opěrka

Příspěvek od Petras » 29 bře 2012, 18:33

Asi to nebylo ještě vyzkoušený, že je to dobrá věc :mrgreen: . Tak si za ně lidi nechtěli připlácet a teď tam roubujou co se dá, až na některý :?: Ale je na každým co se komu líbí a co za to chce dát.
Opel Meriva A 1,4 16v Twinport
ex autíčko: Mazlik = Opel Astra G Caravan 1,8 16v Comfort

Uživatelský avatar
Mike.S
Příspěvky: 8169
Registrován: 28 zář 2007, 13:15
Bydliště: Slovácko - Podluží
Kontaktovat uživatele:

Re: loketní opěrka

Příspěvek od Mike.S » 29 bře 2012, 18:36

tak moje chyba, do Gček se dávala ta deska do sedadla, loketka se dávala běžně do Zafir, příště než něco napíšu, tak nebudu shnilý a ověřim si to :oops: :D
Old cars:
Škoda 120L
Škoda Felicia Combi LXi

Actual car:
..........Holden Zafira|1.8 16V|Z18XE|by Mike.S.........

vojtavojta
Příspěvky: 310
Registrován: 22 úno 2012, 06:00
Bydliště: Vsetín

Re: loketní opěrka

Příspěvek od vojtavojta » 29 bře 2012, 19:14

Petras píše:Asi to nebylo ještě vyzkoušený, že je to dobrá věc :mrgreen: . Tak si za ně lidi nechtěli připlácet a teď tam roubujou co se dá, až na některý :?: Ale je na každým co se komu líbí a co za to chce dát.
To slovo roubujou,to mne hodne pobavilo, ale taky to tak vypada :D 8)

Mike.S Vsak v klidu,jsme jenom lidi a proste chybicka se vloudila. 8) Nejde o nic. :?:

Odpovědět