výfuk ULTER SPORT

Úpravy od motoru až po plasty
Odpovědět
Trisy
Příspěvky: 67
Registrován: 03 kvě 2012, 19:52
Bydliště: Kostelec u Jihlavy

Re: výfuk ULTER SPORT

Příspěvek od Trisy » 07 čer 2012, 20:07

Tak trochu oživení do tohoto tématu.
Klucí řeším takovou záležitost. Koupil jsem si výfuk na www.spei.cz a když mi konečně po třech týdnech přišel z výroby, tak jsem se docela divil jaké přišli "certifikáty". Jde o to, že jsem čekal origo certifikát s razítkem. Místo toho mi přisli 2 A4ky, na kterých jsou okopírované certifikáty výfuku. Vypadá to jako bych si to stáhl z internetu.

Takže má otázka zní, jak to přišlo Vám? Mám vůbec možnost s těma cárama papíru uspět při silniční kontrole? Ještě jsem si všiml, že na vrchu výfuku je přímo uvedeno že tam certifikát tuv je, ale přece kvůli policii nebudu sundavat výfuk :-D a ze spodu výfuku je navařený plíšek, kde je uveden typ výfuku, ale nejsem si jistý jestli je tam něco o certifikaci.

Poraďte pleas :)
Astra G 1.4 16V Hatchback

Reklama
 

Uživatelský avatar
Mike.S
Příspěvky: 8169
Registrován: 28 zář 2007, 13:15
Bydliště: Slovácko - Podluží
Kontaktovat uživatele:

Re: výfuk ULTER SPORT

Příspěvek od Mike.S » 07 čer 2012, 20:15

mám to přesně jako ty, obejnávané ze spei.cz, doručené 2x A4 ve stavu jako kdyby to kreslil můj syn a na výfuku to samé, přes STK to prošlo a raději jsem mu dal i ten "certifikát", neříkali na to nic :o a policajt při kontrole není zástupcem STK, takže ti na to nemůže nic říct, ale může tě poslat na nejbližší STK do vzdálenosti max 8km :mrgreen:
Old cars:
Škoda 120L
Škoda Felicia Combi LXi

Actual car:
..........Holden Zafira|1.8 16V|Z18XE|by Mike.S.........

Uživatelský avatar
kubeSRi
Příspěvky: 2029
Registrován: 03 dub 2011, 17:52
Bydliště: Zlinsko

Re: výfuk ULTER SPORT

Příspěvek od kubeSRi » 07 čer 2012, 20:21

na stk na to se*** no je to o lidech jinak štítek je na ulterech navařený to stačí tky to tak mám
astra G 5dv: xenony,opc front,16''corsa D... momentálně bílá+černá střecha a ruzne upravy...

Trisy
Příspěvky: 67
Registrován: 03 kvě 2012, 19:52
Bydliště: Kostelec u Jihlavy

Re: výfuk ULTER SPORT

Příspěvek od Trisy » 07 čer 2012, 20:23

Jojo, štítek tam navařenej je, ale myslím že tam není nic o certifikaci. Tak snad to bude v pohodě. Čekal jsem teda certifikát. Ne kopii certifikátu :-D

To jsem si mohl udělat výfuk doma a vytisknout si to z netu :-D
Astra G 1.4 16V Hatchback

Uživatelský avatar
Miichaal
Příspěvky: 349
Registrován: 02 lis 2009, 18:14
Bydliště: Kutná Hora
Kontaktovat uživatele:

Re: výfuk ULTER SPORT

Příspěvek od Miichaal » 18 zář 2012, 19:21

přátelé...bude fungovat toto ???

http://www.tuning-in.cz/fotogaleries/47 ... 5_dupl.jpg

a nebo toto??

http://viewitem.eim.ebay.cz/Friedrich-D ... 49682/item


a nebo je lepší na střeďák navařit V a táhnout to od střeďáku...(ale druhej tlumič se nevejde...)

Uživatelský avatar
Kráťa11
Příspěvky: 98
Registrován: 08 kvě 2014, 12:19
Bydliště: Zlín

Re: výfuk ULTER SPORT

Příspěvek od Kráťa11 » 10 pro 2014, 09:56

Jak to teda je s těmato výfukama na technické? Píše se že homologaci nemá. Jenom certifikát kvality. To znamená narazit na blba na TP a neprojde, že? :roll:
Astra G 1.8 X18XE1 Sporitve - EX
Astra G OPC II - EX
Land Rover Discovery 3 TDV6 SE

Odpovědět