Cira optika

Úpravy od motoru až po plasty
Odpovědět
Uživatelský avatar
milosh
Administrátor
Příspěvky: 6551
Registrován: 21 led 2006, 13:03
Bydliště: Ústecko
Kontaktovat uživatele:

Cira optika

Příspěvek od milosh » 21 led 2006, 18:34

Pekne angel eyes 8)
Obrázek
Obrázek

Dost cool zadni lampy :wink:
Obrázek

Obrázek

Obrázek
Naposledy upravil(a) milosh dne 06 črc 2007, 21:45, celkem upraveno 1 x.

Reklama
 

AdamSW

Příspěvek od AdamSW » 22 led 2006, 01:43

Ahoj. jsem úplně zamilovaný do těch předních světel. Odkud jsou ty obrázky, nebo nevíš, kolik ta sranda stojí. Díky Adam

Uživatelský avatar
milosh
Administrátor
Příspěvky: 6551
Registrován: 21 led 2006, 13:03
Bydliště: Ústecko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od milosh » 22 led 2006, 08:54

Ahoj Adame, myslim ze kazdej lepsi tuning shop je ma v nabidce :wink:

Ja tohle nasel hlavne v nemecku, u nas zatim jen zadni, ale co jsem koukal treba do Tuning Magazinu, tak uz i tam na ne byla reklama :wink:

Uživatelský avatar
milosh
Administrátor
Příspěvky: 6551
Registrován: 21 led 2006, 13:03
Bydliště: Ústecko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od milosh » 22 led 2006, 12:35

Ted sem je nasel tady za 170 euro - http://cgi.ebay.de/Scheinwerfer-Astra-G ... dZViewItem

Adam SW

Příspěvek od Adam SW » 22 led 2006, 23:42

Miloši díky za info. Mám sice poněkud chabší němčinu,ale pochopil jsem. Takže k tomu bych si ještě msel sehna trafo, jako ke xenonům,že? Neznáš někoho, kdo je má? Já totiž těmhle "pseudofirmám" moc nevěřím- přece jenom světla jsou, jako bezpečnostní prvek důležitý a kdyby je vyráběla například Hella, tak je to o něčem jiným,ale značku E tam nalisuje kdejakej troba. Jinak jsou fakt sper- kam se hrabou orig. Xenony od Opla.

Uživatelský avatar
R.A.Y.
Příspěvky: 631
Registrován: 23 led 2006, 09:23
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od R.A.Y. » 23 led 2006, 16:07

AdamSW píše:Ahoj. jsem úplně zamilovaný do těch předních světel. Odkud jsou ty obrázky, nebo nevíš, kolik ta sranda stojí. Díky Adam
Zdarec - zkus se podívat tady http://www.hella.cz/prisl/design/opel/astra/index.htm
nebo
http://www.fk-automotive.com/data01/en/ ... /index.php
po kliknuti na Opel Astra ti vyskočí okno a v něm pod obrázkem máš malé ikony lupy - to jsou další fota.
Usmívej se! Zítra bude hůř a pozítří možná už ani nebude.

milde11
Příspěvky: 53
Registrován: 23 led 2006, 17:58
Bydliště: Uh.Hradiště

Příspěvek od milde11 » 23 led 2006, 18:12

nazdar kluci, tak díky miloshovi jsem našel tenhle super web. Taky zdravím Yanka :lol: jinak k těm světlům. Je to zhruba měsíc, co jsem tyhle angel eyesy pasoval na svoji astru! Takže si myslím, že s tím mám docela možnost poradit. Každopádně je doporučuji. Já jsem s nima zatím maximálně spokojený. Už ale ne tak s tím, co jsem při jejich koupi zjistil. docela jsem se kolem toho motal a zjišťoval no a nakonec jsem je chtěl koupit přes e-bay jak je odkaz tady nahoře. No ale měl jsem z toho obavy, tak jsem je nakonec sehnal tady u nás. Jediný problém, který nastal byl v tom, že namísto žárovek H7 tam jsou H1 :cry: ještě jsem se na to ptal asi 3x jestli jsou tam opravdu H7.Bylo mi řečeno, že ano. Světla přišla byl jsem z nich unešený,ale ty žárovky byly docela oříšek. Já potřeboval H7 kvůli výbojce xenonů D2S kterou jsem měl v originálech. Protože ta H1 je taková malá a vstup do čočky byl samozřejmě dělaný přimo na ni. V první fázy jsem je chtěl obratem poslat zpátky, ale nakonec mi kamarád ty světla upravil, za což mu děkuji. Ale upozorňuji, že to nebyla žádná prdel. Samozřejmě že jsem se předem informoval, kde se dalo jestli když se tam dá ta výbojka, tak jestli to bude svítit tak jak má. Lidi mě od toho odrazovali, nebo spiš jeden boreček, který prodává xenony, že to nemůže svítit dobře, ale já to risknul. Upravil se vstup do čočky vyměřilo se ohnisko a sehnal jsem si takové adaptéry na ty výbojky, které drží žárovku aby v té čočce neplavala a nerozbila se.No a svítí super. poslední problém byl se seštelováním, protože u těch eyesů nejsou vstupy pro elektrické naklánení světlometů :roll: musí se štelovat manuálně a nevím co za vola to dělalo, že ty šrouby jsou tak nepřístupné, že to není ani možné,ale při troše trpělivosti to šlo. Zatím svítím a neštěžuju si. Fotodokumentaci se budu snažit dodat co nejdřív, jak už slibuju Yankovi asi měsíc :oops: ale není čas.takže pokud by někoho něco zajímalo ať napíše

FBS
Příspěvky: 45
Registrován: 21 led 2006, 21:40
Bydliště: Jižní Morava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od FBS » 23 led 2006, 18:26

čau, je super, že vzniklo tohle forum, taky mám, sice krátce astru G, ale sem budu chodit často, funguje to par dni a příspěvky zde mají váhu, tak jen tak dál!!! a na fotodokumentaci těch světel se budu těšit... Zdareec :twisted:

YANEK
Příspěvky: 3073
Registrován: 21 led 2006, 20:35
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od YANEK » 23 led 2006, 22:10

:D no já nejsem příznivce angel ayes ale vzadu mám černý od irmschera a vepředu mám černý hella black magic - jak je vidět tady 8)

Obrázek
Magma Red
Obrázek
http://www.cartechgroup.cz Vše pro vaší káru
BAD TOYS FOR FAT BOYS

Uživatelský avatar
milosh
Administrátor
Příspěvky: 6551
Registrován: 21 led 2006, 13:03
Bydliště: Ústecko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od milosh » 23 led 2006, 22:12

yanku, super foto !!!! 8)

YANEK
Příspěvky: 3073
Registrován: 21 led 2006, 20:35
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od YANEK » 23 led 2006, 22:14

:lol: tojebordelovo :lol:
Magma Red
Obrázek
http://www.cartechgroup.cz Vše pro vaší káru
BAD TOYS FOR FAT BOYS

Uživatelský avatar
milosh
Administrátor
Příspěvky: 6551
Registrován: 21 led 2006, 13:03
Bydliště: Ústecko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od milosh » 23 led 2006, 22:16

YANEK píše::lol: tojebordelovo :lol:
Uplne ho vidim jak tam lezel :lol:

Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník » 24 led 2006, 15:01

Njo co se lamp tyce, ja mam vepredu cirou a vzadu LEDlampy od JOMu... a este k tem Angel Eyes, estli je nekdo chcete, kamos je ma ted v akci na shopu, ty chromovy... tak kdyztak pisnete 8)

xpolstarekx
Příspěvky: 3799
Registrován: 24 led 2006, 14:53
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od xpolstarekx » 24 led 2006, 15:06

mnjo ehm to sem taky psala ja, este sem chtela dodat, nechcete nekdo xenonovou prestavbovou sadu za 3600? nejni to zadnej podvrh ani tak, mam je na svym aute a naprosta spokojenost.
Tak mě tu máte Obrázek
Nekončí jen to, co nikdy nezačíná
Obrázek

Uživatelský avatar
milosh
Administrátor
Příspěvky: 6551
Registrován: 21 led 2006, 13:03
Bydliště: Ústecko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od milosh » 24 led 2006, 16:42

xpolstarekx píše:mnjo ehm to sem taky psala ja, este sem chtela dodat, nechcete nekdo xenonovou prestavbovou sadu za 3600? nejni to zadnej podvrh ani tak, mam je na svym aute a naprosta spokojenost.
Ukaz foto 8)

Odpovědět