Právě je 21 črc 2019, 21:34

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 291 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 20  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Cira optika
PříspěvekNapsal: 21 led 2006, 19:34 
Administrátor

Pekne angel eyes 8)
Obrázek
Obrázek

Dost cool zadni lampy :wink:
Obrázek

Obrázek

Obrázek

Naposledy upravil milosh dne 06 črc 2007, 21:45, celkově upraveno 1

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 22 led 2006, 02:43 
Ahoj. jsem úplně zamilovaný do těch předních světel. Odkud jsou ty obrázky, nebo nevíš, kolik ta sranda stojí. Díky Adam

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 22 led 2006, 09:54 
Administrátor

Ahoj Adame, myslim ze kazdej lepsi tuning shop je ma v nabidce :wink:

Ja tohle nasel hlavne v nemecku, u nas zatim jen zadni, ale co jsem koukal treba do Tuning Magazinu, tak uz i tam na ne byla reklama :wink:

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 22 led 2006, 13:35 
Administrátor

Ted sem je nasel tady za 170 euro - http://cgi.ebay.de/Scheinwerfer-Astra-G ... dZViewItem

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 23 led 2006, 00:42 
Miloši díky za info. Mám sice poněkud chabší němčinu,ale pochopil jsem. Takže k tomu bych si ještě msel sehna trafo, jako ke xenonům,že? Neznáš někoho, kdo je má? Já totiž těmhle "pseudofirmám" moc nevěřím- přece jenom světla jsou, jako bezpečnostní prvek důležitý a kdyby je vyráběla například Hella, tak je to o něčem jiným,ale značku E tam nalisuje kdejakej troba. Jinak jsou fakt sper- kam se hrabou orig. Xenony od Opla.

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 23 led 2006, 17:07 

AdamSW píše:
Ahoj. jsem úplně zamilovaný do těch předních světel. Odkud jsou ty obrázky, nebo nevíš, kolik ta sranda stojí. Díky Adam

Zdarec - zkus se podívat tady http://www.hella.cz/prisl/design/opel/astra/index.htm
nebo
http://www.fk-automotive.com/data01/en/ ... /index.php
po kliknuti na Opel Astra ti vyskočí okno a v něm pod obrázkem máš malé ikony lupy - to jsou další fota.

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 23 led 2006, 19:12 

nazdar kluci, tak díky miloshovi jsem našel tenhle super web. Taky zdravím Yanka :lol: jinak k těm světlům. Je to zhruba měsíc, co jsem tyhle angel eyesy pasoval na svoji astru! Takže si myslím, že s tím mám docela možnost poradit. Každopádně je doporučuji. Já jsem s nima zatím maximálně spokojený. Už ale ne tak s tím, co jsem při jejich koupi zjistil. docela jsem se kolem toho motal a zjišťoval no a nakonec jsem je chtěl koupit přes e-bay jak je odkaz tady nahoře. No ale měl jsem z toho obavy, tak jsem je nakonec sehnal tady u nás. Jediný problém, který nastal byl v tom, že namísto žárovek H7 tam jsou H1 :cry: ještě jsem se na to ptal asi 3x jestli jsou tam opravdu H7.Bylo mi řečeno, že ano. Světla přišla byl jsem z nich unešený,ale ty žárovky byly docela oříšek. Já potřeboval H7 kvůli výbojce xenonů D2S kterou jsem měl v originálech. Protože ta H1 je taková malá a vstup do čočky byl samozřejmě dělaný přimo na ni. V první fázy jsem je chtěl obratem poslat zpátky, ale nakonec mi kamarád ty světla upravil, za což mu děkuji. Ale upozorňuji, že to nebyla žádná prdel. Samozřejmě že jsem se předem informoval, kde se dalo jestli když se tam dá ta výbojka, tak jestli to bude svítit tak jak má. Lidi mě od toho odrazovali, nebo spiš jeden boreček, který prodává xenony, že to nemůže svítit dobře, ale já to risknul. Upravil se vstup do čočky vyměřilo se ohnisko a sehnal jsem si takové adaptéry na ty výbojky, které drží žárovku aby v té čočce neplavala a nerozbila se.No a svítí super. poslední problém byl se seštelováním, protože u těch eyesů nejsou vstupy pro elektrické naklánení světlometů :roll: musí se štelovat manuálně a nevím co za vola to dělalo, že ty šrouby jsou tak nepřístupné, že to není ani možné,ale při troše trpělivosti to šlo. Zatím svítím a neštěžuju si. Fotodokumentaci se budu snažit dodat co nejdřív, jak už slibuju Yankovi asi měsíc :oops: ale není čas.takže pokud by někoho něco zajímalo ať napíše

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 23 led 2006, 19:26 

čau, je super, že vzniklo tohle forum, taky mám, sice krátce astru G, ale sem budu chodit často, funguje to par dni a příspěvky zde mají váhu, tak jen tak dál!!! a na fotodokumentaci těch světel se budu těšit... Zdareec :twisted:

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 23 led 2006, 23:10 

:D no já nejsem příznivce angel ayes ale vzadu mám černý od irmschera a vepředu mám černý hella black magic - jak je vidět tady 8)

Obrázek

BAD TOYS FOR FAT BOYS

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 23 led 2006, 23:12 
Administrátor

yanku, super foto !!!! 8)

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 23 led 2006, 23:14 

:lol: tojebordelovo :lol:

BAD TOYS FOR FAT BOYS

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 23 led 2006, 23:16 
Administrátor

YANEK píše:
:lol: tojebordelovo :lol:

Uplne ho vidim jak tam lezel :lol:

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 24 led 2006, 16:01 
Njo co se lamp tyce, ja mam vepredu cirou a vzadu LEDlampy od JOMu... a este k tem Angel Eyes, estli je nekdo chcete, kamos je ma ted v akci na shopu, ty chromovy... tak kdyztak pisnete 8)

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 24 led 2006, 16:06 

mnjo ehm to sem taky psala ja, este sem chtela dodat, nechcete nekdo xenonovou prestavbovou sadu za 3600? nejni to zadnej podvrh ani tak, mam je na svym aute a naprosta spokojenost.

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 24 led 2006, 17:42 
Administrátor

xpolstarekx píše:
mnjo ehm to sem taky psala ja, este sem chtela dodat, nechcete nekdo xenonovou prestavbovou sadu za 3600? nejni to zadnej podvrh ani tak, mam je na svym aute a naprosta spokojenost.

Ukaz foto 8)

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 291 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 20  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]