Jedná se o tuning?

Úpravy od motoru až po plasty
Uživatelský avatar
sajmonn
Příspěvky: 55
Registrován: 16 říj 2016, 07:07

Re: Jedná se o tuning?

Příspěvek od sajmonn » 21 říj 2016, 14:25

Astra - R@SAG píše:Já prodával v roce 2015 svou Astru G (Classic II) s motorem 1.4 66kW/90k Twinport za 50tis. a to letni a zimní pneu s 5mm vzorku, taky pal. PC, vyměnění všechny filtry a oléj, funkční klimu apod. najeto 113tis km. Nechci do toho moc zasahovat, ale 55 000Kč se mi zdá dost, podle toho v jakém stravu je. Investice min. cca 10tis. a to za předpokladu, že kompresor klimi je v pořsku, pokud i kompresor, tak to bude více.
...
Tak na tuhle nabídku bych dneska reagoval okamžitě. Bohužel se Classic II na všech možných serverech dneska moc nenabízí. Konkrétně tipcars, annonce, sauto, bazos. Stále přemýšlím nad tím autem v titulku, nejsem rozhodnutý, jestli se vůbec do toho Olomouce trmácet. Pokud budou investice ještě za 20 000, tak by teda majitelka musela opravdu slevit. A to výrazně.
Moje první, poslední a současné jediné auto:
Astra G, 1.6 16V 74kW, Z16XE 5dv, r.v. 2002
Jsem naprostý začátečník

Reklama
 

Uživatelský avatar
MAX - CZ
Příspěvky: 2263
Registrován: 21 zář 2008, 11:35
Bydliště: Kroměříž
Kontaktovat uživatele:

Re: Jedná se o tuning?

Příspěvek od MAX - CZ » 21 říj 2016, 20:36

Kamaráde, to jsem řešil, slevit nechce, má tam "radily" zeťáka a přítele. Hele kdyby to auto bylo fakt OK nebo jsme se dohodli na ceně, tak už bych ji měl dávno doma. Jel jsem tam s penězma, se smlouvou a plnou mocí. Proto jsem to tady psal, aby případní zájemci věděli do čeho jdou. Píšu to na rovinu, kdo mě zná, tak ví že jsem dělal několik let s auty v autobazaru a ten stav si necucám z prstu ;-)
OPEL ZAFIRA 2,2DTI Y22DTR OPC line 2005

https://www.automilacek.cz

Odpovědět