co na podvozek?? neon nebo diody??

Úpravy od motoru až po plasty

neon nebo diody

Anketa končí za 16 lis 2008, 17:02

neon
4
31%
diody
9
69%
 
Celkem hlasů: 13

Uživatelský avatar
crew
Příspěvky: 35
Registrován: 22 říj 2008, 20:59
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od crew » 28 říj 2008, 14:19

tak to snad ne kdyz mu reknu ze to mam jenom na tuning tak to snad nebudu muset sundavat nejsem takovej abych s tim svitil prez den chci se dat na nocni tuning a ne na to balit holky :cry:
astra G sport 1.8 16V r.v.2000 sedan

Reklama
 

Uživatelský avatar
pepik
Příspěvky: 823
Registrován: 28 říj 2007, 11:41
Bydliště: vlevo za pravim rohem stredne u prostred nahore smerem severojih = Praha :D

Příspěvek od pepik » 28 říj 2008, 14:25

http://www.chrudim2000.cz/tuning/osvetl ... prahy.html

tak yjak sem rikal ty ledky vtech listach :) na sel sem to na jinem fooru :) :lol: vypada to zajimeve a koukal sem na fotky kdzy to sviti a hoodne dobry 8)
FFS-flip flop simson a na nem dalsi ruzne blbosti ale par uspesne vyhranejch soutezi za sebou maa :D ( http://www.youtube.com/watch?v=2xeThFUemyE&NR=1 )

OPEL ASTRA G CARAVAN 2.0 DTi Confort + AEZ 17´´ na 8J + cerne AE + kozenej vnitrek a dalsi veci v interieru :) + 2x garfild za oknem :D

Leo
Příspěvky: 766
Registrován: 19 čer 2006, 16:38
Bydliště: V lese na jihu
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Leo » 28 říj 2008, 15:01

crew píše:chci se dat na nocni tuning a ne na to balit holky :cry:
najt tjůnik :lol: :lol:

ono se na to daj balit holky? že bych to koupil taky? ale za tu ostudu to asi nestojí :D
Znám ženský co se chytly na chlapy co je skopali, ale takovou co se chytla na knížky jsem ještě neviděl

new-name
Příspěvky: 2895
Registrován: 14 zář 2008, 20:31
Bydliště: Polná nebo SinCity Žďár
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od new-name » 28 říj 2008, 16:26

víc než na knížky :lol: :lol: :lol:
Obrázek Obrázek Obrázek

jezdím kObrázek

Uživatelský avatar
manli2
Příspěvky: 10396
Registrován: 21 led 2006, 19:37
Bydliště: Pelhřimov

Příspěvek od manli2 » 28 říj 2008, 16:51

hlavně ty peroxidový
BMW e46 330i 3.0 R6 170kw

Uživatelský avatar
crew
Příspěvky: 35
Registrován: 22 říj 2008, 20:59
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od crew » 28 říj 2008, 18:57

loltak to je mazec ty vyrobeny neony ale me se zda ze to sviti nejak malo
astra G sport 1.8 16V r.v.2000 sedan

mekim
Příspěvky: 56
Registrován: 26 črc 2006, 15:46
Bydliště: Kroměříž

Příspěvek od mekim » 28 říj 2008, 19:08

crew píše:loltak to je mazec ty vyrobeny neony ale me se zda ze to sviti nejak malo
Ja to delal podle toho navodu (priste radej koupim original uz udelanej), fungovat to funguje, jak to bude svitit zalezi pouze na tom jak dobry tam das diody (vetsi svitivost vyssi cena).

Uživatelský avatar
pepik
Příspěvky: 823
Registrován: 28 říj 2007, 11:41
Bydliště: vlevo za pravim rohem stredne u prostred nahore smerem severojih = Praha :D

Příspěvek od pepik » 28 říj 2008, 19:39

co sem koukal tak na obrazkach na tom jinym foru je to vic podsviceni vic to sviti a nikdy se ti nepodari nasadit tu didu presne rovne aby svitili kolmo na zem aby to tak svitilo tak on (ten kdo to vyrabi :D ) je decetne brousi a kdyz to pak sviti na zem neni to takovy vlnity ale kraasne rovny :)
FFS-flip flop simson a na nem dalsi ruzne blbosti ale par uspesne vyhranejch soutezi za sebou maa :D ( http://www.youtube.com/watch?v=2xeThFUemyE&NR=1 )

OPEL ASTRA G CARAVAN 2.0 DTi Confort + AEZ 17´´ na 8J + cerne AE + kozenej vnitrek a dalsi veci v interieru :) + 2x garfild za oknem :D

Uživatelský avatar
Ingy
Příspěvky: 124
Registrován: 03 čer 2007, 20:47
Bydliště: Praha 10

Re: co na podvozek?? neon nebo diody??

Příspěvek od Ingy » 10 zář 2009, 16:30

taky zaleží jaky LED mate...ja nedavno vyměnoval novy LED a svítej o 100 procent líp :-)
LOCK YOUR CAR! or it may be GONE in sixty second !!
https://www.astra-g.cz/forum/viewtopic.php?t=7931

Oton
Příspěvky: 87
Registrován: 20 led 2009, 15:14
Bydliště: Lelekovice ,okr.Brno

Re: co na podvozek?? neon nebo diody??

Příspěvek od Oton » 28 pro 2009, 20:36

Zdravím Pánové!
Chtěl jsem se zeptat jak se starat o nenony přes zimu,Nebo vůbec celkově!Jestli to není na zimmu přítěž a jestli to nemůže udělat nějakou neplechu např. s elektrikou!jestli tomu nevadí myčka,sůl(v zimě) atd!Přemýšlím ,že si dám neony ale chci se nejdřív zeptat co to všechno obnáší!Ptám se tady, protože si myslím ,že u nás na háčku bych se moc nedozvěděl!
Možná se to tady už řešilo ale fakt mi prominte, hledat to tady, je jako hledat jehlu v kupce sena!
Díky moc za názory ,rady atd
Obrázek

Frydex
Příspěvky: 5540
Registrován: 19 pro 2006, 23:37
Bydliště: Ostrava jak Cyp
Kontaktovat uživatele:

Re: co na podvozek?? neon nebo diody??

Příspěvek od Frydex » 29 pro 2009, 14:08

Neony v zimě určitě trpí, ale ty trubice s LED diodama nijak zvlášť nee.. navíc jsou ohebné oproti neonům.
Moje Astrina 1,7DTi
Obrázek Přišel jsem, viděl jsem, zůstal jsem....
A je vám jasné, že: "Jak to má kola, nebo kozy, tak s tím budou brzo problémy...."

Oton
Příspěvky: 87
Registrován: 20 led 2009, 15:14
Bydliště: Lelekovice ,okr.Brno

Re: co na podvozek?? neon nebo diody??

Příspěvek od Oton » 29 pro 2009, 22:57

Fridex: Díky!
Jinak jsem tady četl ,že jsou problémy s policajtama!
To jim to vadí aji když neony nesvítí? :? Když člověk řekne ,že to má jen třeba na srazy!

Uživatelský avatar
mexxo
Příspěvky: 2388
Registrován: 22 led 2008, 00:46
Bydliště: Dubnica nad Váhom

Re: co na podvozek?? neon nebo diody??

Příspěvek od mexxo » 29 pro 2009, 23:14

Keď nesvietia, nevedia o nich a logicky im nemôžu vadiť. Ak s rozsvietenými nebudeš jazdiť, nemali by o nich vôbec vedieť.

Uživatelský avatar
Ingy
Příspěvky: 124
Registrován: 03 čer 2007, 20:47
Bydliště: Praha 10

Re: co na podvozek?? neon nebo diody??

Příspěvek od Ingy » 30 pro 2009, 00:17

co se jedná o policajty,tak to je individualni...ja jezdim s neona docela často (nejezdim jen kdyz je mokro a kdyz mrzne) a dá se i narazit na policajty před kterejma to vypnete,a oni vás zastavý aby jste to zase zapnul - že je to povolený :idea: (ale to je jen vyjímka) jinak když už vás zastavý tak vám jen řeknou at to vypnete,no pak se dá narazit na zm..dy ktery budou mít kecy i na kridlo kola folie atd...zacnou kontrolovat klidne i lekarnicku a cislo motoru.....ja co mam zkušenosti tak pokutu odmítnout zaplatit,pak vám tak ze 80% nechaj jet kdyz to vypnete, a z tech 20% vam budou chtit napsat předvolání,to je klidne nechat napsat, podepsat (a ani se k tomu nemusite vyjadřovat):-) oni to stejne nikam nepredaj :) za tu dobu co s nima jezdim tak 5 let,mi to napsaly tak max 10x,a co jsem letos byl na policajtech kvuli rychlosti,tak jsem videl tu moji kartu( mam tam nejaky parkovani a dvakrat rychlost a o neonech ani čárku :-) taky se mi stalo že jsem odmítnul zaplatit 1000 pokutu tak mi šel napsat předvolání přisel za 5 minut a řekl že se mu to dneska nechce psát a že mám jet :-) a pak jednou jsem natacel na parkovisti ve sparu na strese auto se vsema rosvicenejma neona a stroboskopama a nejaky policajti se prijely mrknout a rikaly ze se jim to líbí a že uz jsem znama firma že me obcas videj jet :))) takze je to fakt o tom na jaky policajty natrazíte
jinak je zbytečně moc neprovokovat a kdyz je pred sebou vidite tak to radsi vypnout a za križovatkou to zase muzete zapnout :lol:
LOCK YOUR CAR! or it may be GONE in sixty second !!
https://www.astra-g.cz/forum/viewtopic.php?t=7931

lukaskpd
Příspěvky: 4563
Registrován: 09 dub 2007, 19:55
Bydliště: Hlinsko v Cechcach
Kontaktovat uživatele:

Re: co na podvozek?? neon nebo diody??

Příspěvek od lukaskpd » 30 pro 2009, 08:49

mne zase povedali ze biele su povolene inak o modrych atd farbach nic nezmienovali ze su zakazane alebo tak ale proste byt to tam nemalo byt ale to su hlinecky statny policajty nahovno

inak na obrazku su moje neony su to ledky a fakt o to netreba sa sa starat ale na jak to uz umyju po 2 letech troska travy a ta je ponachytavanej po spojoch a trocha bahna ale stale to svieti
Neuč se, život tě nauči !!!! :)
Obrázek Lukaskpdova Astra G Obrázek
1.7TD ( 17DTL ) + CHIP
Obrázek
www.jkcolor.iplace.cz/

Odpovědět