loketní opěrka

Úpravy od motoru až po plasty
Odpovědět
Uživatelský avatar
Zdeněk Lbc
Příspěvky: 1744
Registrován: 26 úno 2006, 21:57
Bydliště: Liberec

Loketka

Příspěvek od Zdeněk Lbc » 01 bře 2006, 08:55

Loketka je bezva, s úložným prostorem. Zkus na adrese: www.ahpt.cz, já ji mám od nich. Měj se!

Reklama
 

Uživatelský avatar
Marky
Příspěvky: 1821
Registrován: 13 bře 2006, 17:39
Bydliště: Vysočina

Příspěvek od Marky » 25 dub 2006, 23:13

Nemate nahodou nekdo fotecku te operky ve sve astre? Premyslim, ze bych si poridil tu z tech gumaren nez pojedu na dovolenou. Muze byt klidne foto i otevrene operky abych si udelal predstavu jestli ma nejake prepazky atd. Diky.

Uživatelský avatar
Oťas
Příspěvky: 870
Registrován: 22 led 2006, 18:31
Bydliště: Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Oťas » 25 dub 2006, 23:26

Marky píše:Nemate nahodou nekdo fotecku te operky ve sve astre? Premyslim, ze bych si poridil tu z tech gumaren nez pojedu na dovolenou. Muze byt klidne foto i otevrene operky abych si udelal predstavu jestli ma nejake prepazky atd. Diky.
Včera jsem ji obdržel ze Zubří,fotku teda nemám, ale je to fakt dobrý,hodně řídím s pravou rukou na šaltpáce,tak mi to vyhovuje, že si jí opřu.....není to pro lidi,kteří drží volant oběma rukama.....přepážky tam nejsou.
Astra G hatchback, r.v.2000, Z16XE, klima, ABS, zaslepen EGR. 4x airbag, nyní čočky (xenony).odvětrání motoru zvlášť do nádoby,po uzamčení automatické zavření oken,rádio VDO Dayton CD 2304 MP3 4x50W
Astra H 1.9 CDTI 88kW ..... chip na 104,3kW

Uživatelský avatar
dj.chicken
Příspěvky: 274
Registrován: 24 led 2006, 07:19
Bydliště: ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od dj.chicken » 26 dub 2006, 05:53

vcera jsem byl u opla spravit si klicek a dival jsem se na nejake ty jejich autodoplnky, meli tam toho spoustu a za slusnou palku ale dojem na me udelaly ty operky ta prvni stala 890 a asi nebyla otvira a s prihradkama ale stejny material jako palubni deska a ta druha stala 1290 a byla i odklapeci ale o prihradky jsem se moc nezajimal protoze to uz je celkem drahe...ale obe vypadaly celkem slusne , rozhodne lepe nez ty co jsem ted videl na tuningu za 400... :wink:
''ASTRULE G'' 2.0Di 16V 3-dv. ''EDITION-100''
PRODÁM SVOJI ASTRULKU, NEPOJÍZDNÁ (PRAVDĚPODOBNĚ ZADŘENÝ MOTOR) K ODBĚRU IHNED!!!!!!! SMLUVNÍ CENA 15 000,- PŘI RYCHLÉM JEDNÁNÍ SLEVA!!! veškeré dotazy rád zodpovím ;-)

M&R
Příspěvky: 444
Registrován: 20 bře 2006, 21:53
Bydliště: Liberec

Příspěvek od M&R » 26 dub 2006, 08:06

Já mám tu ze Zubří, a je fakt dobrá. O víkendu se mi vrátí foťák, tak jí cvaknu v autě a i otevřenou a dám jí sem.
BTW Dostal jsem ji před rokem od bratrance, ten měl astru služební a vyfasoval si jí na svoje, jen mu pak změnili auto (megan grand) a zbyla mu, tak ji mám já, ale dostal ji přímo v Opelu v Liberci. Co ty na to Zdendo? Neměla by od Vás být origo? (Nemyslím to zle, jen se ptám, třeba je to origo a ta ze Zubří je téměř identická)
Astra G 2000 X14XE 1.4 16V edition 100

Uživatelský avatar
Vojta
Příspěvky: 8053
Registrován: 25 led 2006, 12:39
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vojta » 26 dub 2006, 09:27

M&R píše:Já mám tu ze Zubří, a je fakt dobrá. O víkendu se mi vrátí foťák, tak jí cvaknu v autě a i otevřenou a dám jí sem.
BTW Dostal jsem ji před rokem od bratrance, ten měl astru služební a vyfasoval si jí na svoje, jen mu pak změnili auto (megan grand) a zbyla mu, tak ji mám já, ale dostal ji přímo v Opelu v Liberci. Co ty na to Zdendo? Neměla by od Vás být origo? (Nemyslím to zle, jen se ptám, třeba je to origo a ta ze Zubří je téměř identická)
žádná originál se nedělá
Zprávy prosím pouze emailem na info zavináč doopla.cz
_________________
Astra G 3dv. Z16XE Automat
Astra G 3dv. Z20LET OPC

DoOpla.cz – Opel originální díly, příslušenství a oleje Opel

Uživatelský avatar
Princ William
Příspěvky: 4074
Registrován: 26 led 2006, 10:50
Bydliště: Domažlicko

Příspěvek od Princ William » 26 dub 2006, 10:34

M&R píše:Já mám tu ze Zubří, a je fakt dobrá. O víkendu se mi vrátí foťák, tak jí cvaknu v autě a i otevřenou a dám jí sem.
BTW Dostal jsem ji před rokem od bratrance, ten měl astru služební a vyfasoval si jí na svoje, jen mu pak změnili auto (megan grand) a zbyla mu, tak ji mám já, ale dostal ji přímo v Opelu v Liberci. Co ty na to Zdendo? Neměla by od Vás být origo? (Nemyslím to zle, jen se ptám, třeba je to origo a ta ze Zubří je téměř identická)
me treba zajima jestli se do ni vejde obal od CD :!:
Opel Astra G, 3DV, edice 100, 2/2000, X18XE1, polarmeerblau, kůže, 109.660 - 198.360 km PRODÁNO

pepca

Re: Loketka

Příspěvek od pepca » 26 dub 2006, 10:55

Zdeněk Lbc píše:Loketka je bezva, s úložným prostorem. Zkus na adrese: www.ahpt.cz, já ji mám od nich. Měj se!
zdravím,já si pořídil taky opěrku,je fakt dobrá,hlavní část je stejný materiál barva tunelu,polstrování je šedé jako sedadla,odkládací prostory jsou dva,vrchní větší,spodní menší hlubší,samozřejmně je sklopná,byla dražší asi 1400,a bylo psáno pro astru gé,je od spoiler centrum. futku mám taky ale je vidět částečně,a zavřená,jen nevím,jak tu fotku se dát,to neumím :oops: jinak budou brzy nové fotky,auto je trošičku doladěné,ale stejně nevím,jak je pak dostat k posouzení mezi ostatní členy. :oops:

Uživatelský avatar
Oťas
Příspěvky: 870
Registrován: 22 led 2006, 18:31
Bydliště: Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Oťas » 26 dub 2006, 10:55

Jarda píše:
M&R píše:Já mám tu ze Zubří, a je fakt dobrá. O víkendu se mi vrátí foťák, tak jí cvaknu v autě a i otevřenou a dám jí sem.
BTW Dostal jsem ji před rokem od bratrance, ten měl astru služební a vyfasoval si jí na svoje, jen mu pak změnili auto (megan grand) a zbyla mu, tak ji mám já, ale dostal ji přímo v Opelu v Liberci. Co ty na to Zdendo? Neměla by od Vás být origo? (Nemyslím to zle, jen se ptám, třeba je to origo a ta ze Zubří je téměř identická)
me treba zajima jestli se do ni vejde obal od CD :!:
Teď jsem se šel schválně podívat a zkusit ten obal a vejde se tam asi 7 CD, ale to nevim přesně ,jen tipoju....má vybrání i ve víku, tak se tam vejde v pohodě.
Astra G hatchback, r.v.2000, Z16XE, klima, ABS, zaslepen EGR. 4x airbag, nyní čočky (xenony).odvětrání motoru zvlášť do nádoby,po uzamčení automatické zavření oken,rádio VDO Dayton CD 2304 MP3 4x50W
Astra H 1.9 CDTI 88kW ..... chip na 104,3kW

Uživatelský avatar
Princ William
Příspěvky: 4074
Registrován: 26 led 2006, 10:50
Bydliště: Domažlicko

Příspěvek od Princ William » 26 dub 2006, 11:01

Oťas píše: Teď jsem se šel schválně podívat a zkusit ten obal a vejde se tam asi 7 CD, ale to nevim přesně ,jen tipoju....má vybrání i ve víku, tak se tam vejde v pohodě.
to mi zajimalo asi si ji take koupim. nevadi vam treba pri zatahovani rucky :?:
Opel Astra G, 3DV, edice 100, 2/2000, X18XE1, polarmeerblau, kůže, 109.660 - 198.360 km PRODÁNO

pepca

Příspěvek od pepca » 26 dub 2006, 11:06

Jarda píše:
Oťas píše: Teď jsem se šel schválně podívat a zkusit ten obal a vejde se tam asi 7 CD, ale to nevim přesně ,jen tipoju....má vybrání i ve víku, tak se tam vejde v pohodě.
to mi zajimalo asi si ji take koupim. nevadi vam treba pri zatahovani rucky :?:
zdravím,pouze nepatrně,záleží,jak si tu opěrku přiděláš,nastavíš,některé se dají nastavit do sklonu,výšky,taky nepatrně hůř se manipuluje se zapnutím pásu,ale to jen ze začátku,musíš si pouze zvyknout,mně to již ani nepříde.

pepca

Příspěvek od pepca » 26 dub 2006, 11:08

Jarda píše:
M&R píše:Já mám tu ze Zubří, a je fakt dobrá. O víkendu se mi vrátí foťák, tak jí cvaknu v autě a i otevřenou a dám jí sem.
BTW Dostal jsem ji před rokem od bratrance, ten měl astru služební a vyfasoval si jí na svoje, jen mu pak změnili auto (megan grand) a zbyla mu, tak ji mám já, ale dostal ji přímo v Opelu v Liberci. Co ty na to Zdendo? Neměla by od Vás být origo? (Nemyslím to zle, jen se ptám, třeba je to origo a ta ze Zubří je téměř identická)
me treba zajima jestli se do ni vejde obal od CD :!:
co děláš v pátek dopoledne,jedu do plzně budu tam čekat na ženu,bude na školení,můžeš se kouknout.

Uživatelský avatar
Oťas
Příspěvky: 870
Registrován: 22 led 2006, 18:31
Bydliště: Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Oťas » 26 dub 2006, 11:13

pepca píše:
Jarda píše:
Oťas píše: Teď jsem se šel schválně podívat a zkusit ten obal a vejde se tam asi 7 CD, ale to nevim přesně ,jen tipoju....má vybrání i ve víku, tak se tam vejde v pohodě.
to mi zajimalo asi si ji take koupim. nevadi vam treba pri zatahovani rucky :?:
zdravím,pouze nepatrně,záleží,jak si tu opěrku přiděláš,nastavíš,některé se dají nastavit do sklonu,výšky,taky nepatrně hůř se manipuluje se zapnutím pásu,ale to jen ze začátku,musíš si pouze zvyknout,mně to již ani nepříde.
Přesně tak, je to jen o zvyku...
Astra G hatchback, r.v.2000, Z16XE, klima, ABS, zaslepen EGR. 4x airbag, nyní čočky (xenony).odvětrání motoru zvlášť do nádoby,po uzamčení automatické zavření oken,rádio VDO Dayton CD 2304 MP3 4x50W
Astra H 1.9 CDTI 88kW ..... chip na 104,3kW

M&R
Příspěvky: 444
Registrován: 20 bře 2006, 21:53
Bydliště: Liberec

Příspěvek od M&R » 26 dub 2006, 18:27

4 Vojta: Tož sorry kolego, sem to netušil :oops:

4 Jarda: CD se vejde v pohodě, víko je zevnitř vybrané. A ručka taky v poho, jen jak psal pepča, trochu horší na pásy, ale v klidu si zvykneš. :D
Astra G 2000 X14XE 1.4 16V edition 100

Uživatelský avatar
Zdeněk Lbc
Příspěvky: 1744
Registrován: 26 úno 2006, 21:57
Bydliště: Liberec

Příspěvek od Zdeněk Lbc » 26 dub 2006, 20:03

My loketky berem od firmy Hotárek. Má koženkou potažený měký odklápěcí vršek. Úložný prostor ve spodní části. Ten je z černého plastu. Je k tomu i návod na montáž, takže to zvládne namontovat každý kutil.

Odpovědět