Help me se vzěrami kapoty Motoru

Úpravy od motoru až po plasty
Frydex
Příspěvky: 5540
Registrován: 19 pro 2006, 23:37
Bydliště: Ostrava jak Cyp
Kontaktovat uživatele:

Re: Help me se vzěrami kapoty Motoru

Příspěvek od Frydex » 04 bře 2010, 14:42

Je to kupované z Carbonie a je to přímo pro Astru - G. Dal jsem tam velkou podložku, takže to s tím necvičí a mám to na autě už přes dva roky myslím a pořád stejný tlak. Drát tam je furt, kdyby náhodou :D .. ničemu nevadí. Když se kapota zavře, jsou trochu vidět a možná se někde i malinko dotýkají, ale jen lehoučce, otlačené nejsou.
Moje Astrina 1,7DTi
Obrázek Přišel jsem, viděl jsem, zůstal jsem....
A je vám jasné, že: "Jak to má kola, nebo kozy, tak s tím budou brzo problémy...."

Reklama
 

Uživatelský avatar
kedar
Příspěvky: 29
Registrován: 13 úno 2010, 00:40
Bydliště: Bělá pod Bezdězem

Re: Help me se vzěrami kapoty Motoru

Příspěvek od kedar » 04 bře 2010, 14:43

Díky 8)

Frydex
Příspěvky: 5540
Registrován: 19 pro 2006, 23:37
Bydliště: Ostrava jak Cyp
Kontaktovat uživatele:

Re: Help me se vzěrami kapoty Motoru

Příspěvek od Frydex » 04 bře 2010, 14:46

Jo a ještě jedna věc. Oba spodní klouby jsem trochu vzal flexou. Když se otevře kapota, kloub jde vůči kuličce nahoru a vzadu se mi opíral o tyčinku vnitřního čepu, tak jsem tam vypiloval takové "U"čko a trochu to vybral na tu tyčinku, ať se to nešprajcuje. Mělo to totiž tendenci vyskočit z čepu ven, ikdyž je to zajištěné takovou drátovou závlačkou..
Moje Astrina 1,7DTi
Obrázek Přišel jsem, viděl jsem, zůstal jsem....
A je vám jasné, že: "Jak to má kola, nebo kozy, tak s tím budou brzo problémy...."

endriko
Příspěvky: 191
Registrován: 07 zář 2008, 16:40

Re: Help me se vzěrami kapoty Motoru

Příspěvek od endriko » 04 bře 2010, 23:10

za 1 jsou to na astru G
za 2 spodni drat tam nedavam abych je mohl vyhačit jak budu potrebovat otevrit kapotu uplně. poněvač vzpěry chci aby mi držely kapotu přivřenou.
za 3 když jenamontuji tak jak si poslal fotku tak mi klepou o blatnik a drou novy lak. tak je musim dat do vnitřni strany motoroveho prostoru.

endriko
Příspěvky: 191
Registrován: 07 zář 2008, 16:40

Re: Help me se vzěrami kapoty Motoru

Příspěvek od endriko » 04 bře 2010, 23:30

nemam fotku tak jsem udělal skicu do zde vloženych fotek pro znazorněni.
Přílohy
02.jpg
01.jpg

Uživatelský avatar
Božek
Příspěvky: 30
Registrován: 11 čer 2008, 06:17
Bydliště: Krnov

Re: Help me se vzěrami kapoty Motoru

Příspěvek od Božek » 21 čer 2010, 08:24

endriko píše:Zdravičko. at hledam jak hledam nidke jsem nenašel info jak namontovat vzpěra kapoty. už jsem si upravil držačky a astale to nepasuje. Mohl by mi někdo poradit a popripadě vložit fotku? Diky.
Já mám zafiru ale to bude asi stejné s astrou a řešil jsem to jedním tlumičem a stačí to.Nechal jsem si udělat hliníkové kostky a tlumič jsem sehnal v kovošrotě zadarmo.
Přílohy
tlumič3.jpg
tlumič2.jpg
tlumič.jpg

Odpovědět