Kopie OPC křídla problémy s montáží

Úpravy od motoru až po plasty
Odpovědět
Uživatelský avatar
Berry
Příspěvky: 531
Registrován: 01 říj 2006, 13:34
Bydliště: Mělník

Kopie OPC křídla problémy s montáží

Příspěvek od Berry » 25 led 2008, 10:26

Zdravim, tak konečně došlo na montáž kopie OPC křídla. Ale rozteč šroubů absolutně nesedí. Díry vychází jako by do prostoru zadních dveří a ne do hrany, která by se dala provrtat.
Koupil jsem ho tady na foru od Cobeina. Asi nejsem jediný kdo ho tu koupil, jak jste to řešili? Provrtali jste to vedle a dali jste tam nějaký samořezný šrouby, jestli to vůbec jde. Nebo jste to jen přilepili a drží. Podle mě takový křídlo jen lepidlo neudrží.
eX Opel Astra G 1,8 16V OPC Styling
BMW F800S
https://www.astra-g.cz/forum/viewtopic.php?t=9217

Reklama
 

Uživatelský avatar
pavlikjaa
Příspěvky: 577
Registrován: 10 lis 2006, 18:00

Re: Kopie OPC křídla problémy s montáží

Příspěvek od pavlikjaa » 25 led 2008, 20:50

Berry píše:Zdravim, tak konečně došlo na montáž kopie OPC křídla. Ale rozteč šroubů absolutně nesedí. Díry vychází jako by do prostoru zadních dveří a ne do hrany, která by se dala provrtat.
Koupil jsem ho tady na foru od Cobeina. Asi nejsem jediný kdo ho tu koupil, jak jste to řešili? Provrtali jste to vedle a dali jste tam nějaký samořezný šrouby, jestli to vůbec jde. Nebo jste to jen přilepili a drží. Podle mě takový křídlo jen lepidlo neudrží.

ted jsem ho koupil taky , fakt to nesedi takze cekame na rady

Marian
Příspěvky: 802
Registrován: 27 zář 2006, 20:40
Bydliště: Kósek od Brna
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Marian » 25 led 2008, 21:24

Mě to vyšlo taky takhle blbě, ale mám to na všech čtyřech šroubech. Akorát ty dva šrouby co jsou vevnitř dveří se tam strašně špatně dávají. Jen ty dva šrouby jsem montoval snad 4 hodiny a těch sprostých slov co u toho padlo :!:

Uživatelský avatar
pavlikjaa
Příspěvky: 577
Registrován: 10 lis 2006, 18:00

Příspěvek od pavlikjaa » 25 led 2008, 21:29

Marian píše:Mě to vyšlo taky takhle blbě, ale mám to na všech čtyřech šroubech. Akorát ty dva šrouby co jsou vevnitř dveří se tam strašně špatně dávají. Jen ty dva šrouby jsem montoval snad 4 hodiny a těch sprostých slov co u toho padlo :!:

jaky jsi pouzil sroubi?

Marian
Příspěvky: 802
Registrován: 27 zář 2006, 20:40
Bydliště: Kósek od Brna
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Marian » 25 led 2008, 21:32

Tak to už nevím. Co jsem našel v garáži to jsem tam dal. A taky jsem i lepil :wink:

Uživatelský avatar
pavlikjaa
Příspěvky: 577
Registrován: 10 lis 2006, 18:00

Příspěvek od pavlikjaa » 25 led 2008, 22:31

Marian píše:Tak to už nevím. Co jsem našel v garáži to jsem tam dal. A taky jsem i lepil :wink:
ty jsi to jeste lepil jsi dal pod kridlo silikon nebo jak

Uživatelský avatar
Cidla
Příspěvky: 1377
Registrován: 08 srp 2006, 15:31
Bydliště: kousek od Pardubic
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Cidla » 25 led 2008, 23:51

jestli budete lepit doporucuji lepidlo na autookna to drzi jak cert :wink:

Uživatelský avatar
synologic
Příspěvky: 2016
Registrován: 29 dub 2007, 20:25
Bydliště: BigCityHranice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od synologic » 25 led 2008, 23:58

Cidla píše:jestli budete lepit doporucuji lepidlo na autookna to drzi jak cert :wink:
A nebo ten černý silikon na lepení spoilerů a křídel, tak ten drží jak dva čerti. :lol: :wink:
Caravan
Obrázek
I pád na držku je pohyb dopředu...
Obrázek

Uživatelský avatar
Berry
Příspěvky: 531
Registrován: 01 říj 2006, 13:34
Bydliště: Mělník

Příspěvek od Berry » 26 led 2008, 11:16

Marian píše:Mě to vyšlo taky takhle blbě, ale mám to na všech čtyřech šroubech. Akorát ty dva šrouby co jsou vevnitř dveří se tam strašně špatně dávají. Jen ty dva šrouby jsem montoval snad 4 hodiny a těch sprostých slov co u toho padlo :!:
Mě vycházejí všechny šrouby jako by do prostoru dveří. To jsi dělal díru do dutiny dvří nebo jak si to provedl? Nešlo by foto...?
eX Opel Astra G 1,8 16V OPC Styling
BMW F800S
https://www.astra-g.cz/forum/viewtopic.php?t=9217

Marian
Příspěvky: 802
Registrován: 27 zář 2006, 20:40
Bydliště: Kósek od Brna
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Marian » 27 led 2008, 08:58

Tak jsem se byl dívat jak to mám doopravdy a skleróza mě opět nezklamamla. Takže křídlo mě drží na každé straně jeden šroub a na řidičově straně je z venku a na straně spolujezdce je vevnitř dveří a to tak že to vychází skoro do spoje takže hodně špatnej přístup. To si pamatuji velice dobře. Jelikož to vychází skoro do hrany tak mě tam nešel strčit ořech tak jsem musel šroubovat obyčejným stranovým klíčem s kterým nešlo vůbec manipulovat. Díry jsem odměřoval tak že jsem si na kapotu dal trochu plastelíny a přiložil křídlo a dírky se mě pěkně obtiskly. Takže tak nějak

Uživatelský avatar
Berry
Příspěvky: 531
Registrován: 01 říj 2006, 13:34
Bydliště: Mělník

Příspěvek od Berry » 27 led 2008, 12:02

Marian píše:Tak jsem se byl dívat jak to mám doopravdy a skleróza mě opět nezklamamla. Takže křídlo mě drží na každé straně jeden šroub a na řidičově straně je z venku a na straně spolujezdce je vevnitř dveří a to tak že to vychází skoro do spoje takže hodně špatnej přístup. To si pamatuji velice dobře. Jelikož to vychází skoro do hrany tak mě tam nešel strčit ořech tak jsem musel šroubovat obyčejným stranovým klíčem s kterým nešlo vůbec manipulovat. Díry jsem odměřoval tak že jsem si na kapotu dal trochu plastelíny a přiložil křídlo a dírky se mě pěkně obtiskly. Takže tak nějak
Šla by prosím nafotit ta stana kde ti to vyšlo do dveří? Mě tak totiž vycházejí obě ty strany..
eX Opel Astra G 1,8 16V OPC Styling
BMW F800S
https://www.astra-g.cz/forum/viewtopic.php?t=9217

Marian
Příspěvky: 802
Registrován: 27 zář 2006, 20:40
Bydliště: Kósek od Brna
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Marian » 27 led 2008, 12:12

To bych musel vyšroubovat tepec a to se mě teda nechce. Stejně bys tam nic neviděl

Uživatelský avatar
pavlikjaa
Příspěvky: 577
Registrován: 10 lis 2006, 18:00

Příspěvek od pavlikjaa » 27 led 2008, 14:22

synologic píše:
Cidla píše:jestli budete lepit doporucuji lepidlo na autookna to drzi jak cert :wink:
A nebo ten černý silikon na lepení spoilerů a křídel, tak ten drží jak dva čerti. :lol: :wink:

tim lepidlem na skla jsem lepil prahy a drzi to fest ale nevim jestli bito drzelo , neboli jak dlouho bito vydrzelo kdybi to bylo jen prilepene
z toho bych mel strach

Uživatelský avatar
COBEIN
Příspěvky: 4259
Registrován: 02 bře 2006, 19:22
Bydliště: Troppau- Sudetenstadt

Příspěvek od COBEIN » 27 led 2008, 14:33

Kluci,pokud to přilepíte pu lepidlem(lepí se s tím okna tak za tím křídlem potáhneš na laně auto. Ne to si dělám prdel ale opravdu to drží jako tři čerti. Důkladně odmastit dosedací plochy a nalepit. Zatížit na cca 12hod v teplé garáži a není problém. Podívejte se jak dopadl synologic když sundával křídlo z nabouraných vrat. :wink:
ASTRA LA VISTA

Honzza
Příspěvky: 1049
Registrován: 06 zář 2006, 18:07
Bydliště: Plzeň

Příspěvek od Honzza » 27 led 2008, 16:25

Sice nemam opc ale horni strisku mam taky jen prilepenou tim lepidlem na autoskla a pohoda,drzi fakt fest i kdyz s tim zahejbu tak se houpe cely auto ale je fakt ze kridlo mam sroubovane+lepene nechat ho jen prilepeny asi bych se o nej bal.
Astra H Caravan cosmo 1.9cdti 88kW
Corsa C 1.0 social edition

Odpovědět