Zvyk je železná košile

Spotřeba, rozvody, termostat, výměna oleje a další rady
Pravidla fóra
Tato kategorie byla zamčena, protože většina z Vás psala do hlavní kategorie i když zde jsou ty podsekce, takže teď už koukejte pořádně do jaké sekce Váš příspěvek patří. Stávající příspěvky budou přesunuty do správných sekcí. Díky Milosh - admin
Zamčeno
lukasdriver
Příspěvky: 3
Registrován: 25 říj 2008, 13:47

Zvyk je železná košile

Příspěvek od lukasdriver » 25 říj 2008, 13:59

Tak mám takový pocit že mám pěkně vyděláno.Mám oplíka s motorem 2.2 a stala se taková nepříjemnost,natankoval jsem místo nafty benzín.Všechno se vypustilo,vymylo ale i tak to nejde nastartovat a čerpadlo je odvzdušněné.Kde může být ještě problém?

Reklama
 

APiK
Příspěvky: 5922
Registrován: 31 črc 2008, 22:26

Příspěvek od APiK » 25 říj 2008, 14:09

Já Ti sice moc nepomůžu, ale jsou tu kluci co dřív nebo později ano. Moje otázka je jen: Jakou vzdálenost jsi na ten benzín ujel? Nebo sis to včas (před startem) uvědomil? Pokud jo tak by to nemělo bejt tak hrozný.
2x Opel Astra caravan 99/1,6 16V/X16XEL/Z147 - Italka a Švýcarka

Frydex
Příspěvky: 5540
Registrován: 19 pro 2006, 23:37
Bydliště: Ostrava jak Cyp
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Frydex » 25 říj 2008, 19:19

No pokud se to natáhlo do čerpadla, tak má velkej problém... :?:
Moje Astrina 1,7DTi
Obrázek Přišel jsem, viděl jsem, zůstal jsem....
A je vám jasné, že: "Jak to má kola, nebo kozy, tak s tím budou brzo problémy...."

Uživatelský avatar
Trdlo
Příspěvky: 6220
Registrován: 01 říj 2006, 08:49
Bydliště: Doma, s výhledem na Ještěd

Příspěvek od Trdlo » 25 říj 2008, 20:52

Do nafty nalej ještě olej M2t, použil bych i slick, nebo wins, nebo něco, co promaže vstřiky a čerpadlo. Rozdělat vstřiky vyšistit, namazat. Znova poskládat odvzdušnit a doufat..... Ale všude hodně mazat, protože benzín vše totálně vysušil, tak aby se nic nedrblo.
END

lukasdriver
Příspěvky: 3
Registrován: 25 říj 2008, 13:47

Zvyk je železná košile

Příspěvek od lukasdriver » 30 říj 2008, 17:19

Tak došlo na demontáž milého čerpadélka,rozborku a zjistil jsem,že se lehce přidřel jeden z písků.Proběhlo zalapování a kontrola jestli nedošlo k poškození ještě něčeho a vše je O.K.Teď ještě vstřiky ven a podívat se na ně jaká je újma na zdraví.A nakonec co na to diagnostika.Tak mi tedy držte palce kluci.

Frydex
Příspěvky: 5540
Registrován: 19 pro 2006, 23:37
Bydliště: Ostrava jak Cyp
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Frydex » 30 říj 2008, 22:16

Myslím že si dopadl ještě relativně v pohodě... držím palec ať je to s co nejmenším větrem v peněžence.. :wink:
Moje Astrina 1,7DTi
Obrázek Přišel jsem, viděl jsem, zůstal jsem....
A je vám jasné, že: "Jak to má kola, nebo kozy, tak s tím budou brzo problémy...."

Zamčeno