Kontrolka měření emisí...

Spotřeba, rozvody, termostat, výměna oleje a další rady
Pravidla fóra
Tato kategorie byla zamčena, protože většina z Vás psala do hlavní kategorie i když zde jsou ty podsekce, takže teď už koukejte pořádně do jaké sekce Váš příspěvek patří. Stávající příspěvky budou přesunuty do správných sekcí. Díky Milosh - admin
Zamčeno
herminator
Příspěvky: 284
Registrován: 27 říj 2007, 14:49
Bydliště: Karviná
Kontaktovat uživatele:

Kontrolka měření emisí...

Příspěvek od herminator » 07 črc 2008, 07:06

Zdar pánové, mám malý problém s kontrolkou měření emisí nebo jak se to správně nazývá. Dneska ráno jsem ráno otočil kličem v zapalování a čekám čekám až zhasne a ono nic. Někdy se sice stávalo, že zhasla po rozjetí vozu, ale tentokrát mi nezhasla vůbec. Pořád svítí :cry: a svítí....
Jinak jsem s tím ujel potom asi 26km a žádný problémek s jízdou nebyl tak nevím co s tím? Nemáte s tím nějaké zkušenosti? :? Dík hoj
v minulosti OPEL ASTRA 2,0 60KW, nyní SUZUKI SX4 1,6 GLX 4x4 79KW,
člen Carp Teamu Radegast Karviná

Reklama
 

Tony
Příspěvky: 76
Registrován: 31 kvě 2008, 11:08

Příspěvek od Tony » 07 črc 2008, 09:20

Me to blblo když jsemměl v prd*** volnoběh ale ta kontrolka si dělala prakticky co chtěla někdy se rozsvítila,někdy ne...tak sem z toho byl celkem zmatenej......borec na diag. řikal ze se asi ŘJ(myslim) přepne do nouzovýho režimu a je to dělaný tak aby se dojelo do nejbližšího servisu nebo co.ja jsem ale též žádné změny nezpozoroval.
Tak už konečně patřím mezi Vás Astra 1.6 8v

herminator
Příspěvky: 284
Registrován: 27 říj 2007, 14:49
Bydliště: Karviná
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od herminator » 08 črc 2008, 09:29

tak jsem po práci sedl do auta, otočil kličem a kontrolka sama zhasla a už nesvítí, vše je jak má, jsem s toho kokot :( .... :roll:
v minulosti OPEL ASTRA 2,0 60KW, nyní SUZUKI SX4 1,6 GLX 4x4 79KW,
člen Carp Teamu Radegast Karviná

Salám
Příspěvky: 1568
Registrován: 26 čer 2006, 14:56
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od Salám » 08 črc 2008, 09:35

Buď v klidu..je to Opel, tak s tím se musí počítat :?:

Uživatelský avatar
Harley
Příspěvky: 87
Registrován: 10 črc 2008, 02:19
Bydliště: Jižní Morava

Příspěvek od Harley » 11 črc 2008, 00:29

Nech si někde vyčíst paměť závad a pak se rozhodni jestli se na to vys..eš nebo to necháš opravit. Pokud svítila tak určitě né pro nic a za nic, pro klid duše !

Zamčeno