Autosalon Plzeň - servis

Spotřeba, rozvody, termostat, výměna oleje a další rady
Pravidla fóra
Tato kategorie byla zamčena, protože většina z Vás psala do hlavní kategorie i když zde jsou ty podsekce, takže teď už koukejte pořádně do jaké sekce Váš příspěvek patří. Stávající příspěvky budou přesunuty do správných sekcí. Díky Milosh - admin

Autorizovaný servis Opel - jste spokojeni

Ano - super přístup, vždy mi vyhoví!
0
Žádná hlasování
Převážne ano...
2
15%
Záleží na koho v servisu narazím!
2
15%
Ne, vadí mi přístup k zákazníkovi!
4
31%
Ne, vadí mi neschopnost mechaniků!
0
Žádná hlasování
Ne! Je to hrůza!
5
38%
 
Celkem hlasů: 13

libik
Příspěvky: 319
Registrován: 02 úno 2006, 22:13
Kontaktovat uživatele:

Autosalon Plzeň - servis

Příspěvek od libik » 22 kvě 2006, 08:48

Zdravim! nevim jak vy, ale ja mam s nima jen ty nejhorsi zkusenosti, kdyz sem tam byl ted naposled mimo jine s tim ze palubni pc porad hlasi malo oleje, tak mi pri vyzvednuti auta rekli ze merka byla uplne sucha a museli dolejt litr a pul, kdyz sem jim oponoval ze sem to merial a ze to bylo zoubek po max tak ze me zacal delat debila - jestli prej sem to nemeril z kopce a jestli sem utrel tu merku apod... chtel sem mu rict at mi to teda ukaze jak se to meri, ale nanestesti zaclo lejt, tak sem sed do auta a jel domu. doma sem to pak zmeril a ejhle nejen ze byl olej na max, ale dokonce jeste o centimetr na merce vic, tudiz to ty paka prelili... hned sem jim tam volal a oni jako ze to neni mozny, ze oto urcite udelali dobre a tak. Mam na vas dva dotazy -
a) jak moc vadi preliti o cca litr navic ?
b) narazili ste nekdy v tomhle servisu na nekoho schopneho a normalniho? ja teda ne!:roll:

poradte prosim nejakej servis tady v plzni kam davate auto... dik
v případě že tento topic patří jinam se omlouvám a prosím o přesunutí. dik :)

Reklama
 

Uživatelský avatar
Vojta
Příspěvky: 8053
Registrován: 25 led 2006, 12:39
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vojta » 22 kvě 2006, 09:12

no vadí to dost, zvyšuje se tlak v motoru, NIO psal že to může vyrazit nějaký těsnění a taky že může lítat ten olej do katu
Zprávy prosím pouze emailem na info zavináč doopla.cz
_________________
Astra G 3dv. Z16XE Automat
Astra G 3dv. Z20LET OPC

DoOpla.cz – Opel originální díly, příslušenství a oleje Opel

libik
Příspěvky: 319
Registrován: 02 úno 2006, 22:13
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od libik » 22 kvě 2006, 09:13

Vojta píše:no vadí to dost, zvyšuje se tlak v motoru, NIO psal že to může vyrazit nějaký těsnění a taky že může lítat ten olej do katu
a co mam teda delat?

Uživatelský avatar
Vojta
Příspěvky: 8053
Registrován: 25 led 2006, 12:39
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vojta » 22 kvě 2006, 09:13

jeď tam a ať ti ukážou jak se měří olej a ať ti ukážou že to teda je na rysku
Zprávy prosím pouze emailem na info zavináč doopla.cz
_________________
Astra G 3dv. Z16XE Automat
Astra G 3dv. Z20LET OPC

DoOpla.cz – Opel originální díly, příslušenství a oleje Opel

libik
Příspěvky: 319
Registrován: 02 úno 2006, 22:13
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od libik » 22 kvě 2006, 09:14

Vojta píše:jeď tam a ať ti ukážou jak se měří olej a ať ti ukážou že to teda je na rysku
ok... pekne mi se*ou! dik

Certik
Příspěvky: 169
Registrován: 09 kvě 2006, 11:14
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Certik » 22 kvě 2006, 09:35

to libik: Tak s autosalonem v plzni mam jenom nejhorsi zkusenost. Kdyz jsem schanel plastovej kryt pod prednin naraznik tak mi zvedli auto ze nevi co myslim a kdyz jsem jim to ukazal tak mi rekli ze se to nedela a ze tohle auto nikdy jeste nevideli :( nikdy bych to tam nedal spravit ani nahodou ... a hroznej pristup kdyz si chci neco obednat :( davat to do servisu ke znamimu kterej dela jenom auta opl.
Astra G bertone edition

Uživatelský avatar
Princ William
Příspěvky: 4074
Registrován: 26 led 2006, 10:50
Bydliště: Domažlicko

Příspěvek od Princ William » 22 kvě 2006, 10:33

Certik píše:to libik: Tak s autosalonem v plzni mam jenom nejhorsi zkusenost. Kdyz jsem schanel plastovej kryt pod prednin naraznik tak mi zvedli auto ze nevi co myslim a kdyz jsem jim to ukazal tak mi rekli ze se to nedela a ze tohle auto nikdy jeste nevideli :( nikdy bych to tam nedal spravit ani nahodou ... a hroznej pristup kdyz si chci neco obednat :( davat to do servisu ke znamimu kterej dela jenom auta opl.
a to je kde :?:
Opel Astra G, 3DV, edice 100, 2/2000, X18XE1, polarmeerblau, kůže, 109.660 - 198.360 km PRODÁNO

Uživatelský avatar
Princ William
Příspěvky: 4074
Registrován: 26 led 2006, 10:50
Bydliště: Domažlicko

Příspěvek od Princ William » 22 kvě 2006, 10:34

koukam ze mame vsichni stejne zkusenosti. je to na pytel :!:
Opel Astra G, 3DV, edice 100, 2/2000, X18XE1, polarmeerblau, kůže, 109.660 - 198.360 km PRODÁNO

Uživatelský avatar
Princ William
Příspěvky: 4074
Registrován: 26 led 2006, 10:50
Bydliště: Domažlicko

Příspěvek od Princ William » 22 kvě 2006, 10:34

Vojta píše:no vadí to dost, zvyšuje se tlak v motoru, NIO psal že to může vyrazit nějaký těsnění a taky že může lítat ten olej do katu
to jsem nikde take cetl. asi to bude pravda :!:
Opel Astra G, 3DV, edice 100, 2/2000, X18XE1, polarmeerblau, kůže, 109.660 - 198.360 km PRODÁNO

pepca

Re: Autosalon Plzeň - servis

Příspěvek od pepca » 22 kvě 2006, 10:58

libik píše:Zdravim! nevim jak vy, ale ja mam s nima jen ty nejhorsi zkusenosti, kdyz sem tam byl ted naposled mimo jine s tim ze palubni pc porad hlasi malo oleje, tak mi pri vyzvednuti auta rekli ze merka byla uplne sucha a museli dolejt litr a pul, kdyz sem jim oponoval ze sem to merial a ze to bylo zoubek po max tak ze me zacal delat debila - jestli prej sem to nemeril z kopce a jestli sem utrel tu merku apod... chtel sem mu rict at mi to teda ukaze jak se to meri, ale nanestesti zaclo lejt, tak sem sed do auta a jel domu. doma sem to pak zmeril a ejhle nejen ze byl olej na max, ale dokonce jeste o centimetr na merce vic, tudiz to ty paka prelili... hned sem jim tam volal a oni jako ze to neni mozny, ze oto urcite udelali dobre a tak. Mam na vas dva dotazy -
a) jak moc vadi preliti o cca litr navic ?
b) narazili ste nekdy v tomhle servisu na nekoho schopneho a normalniho? ja teda ne!:roll:

poradte prosim nejakej servis tady v plzni kam davate auto... dik
v případě že tento topic patří jinam se omlouvám a prosím o přesunutí. dik :)
zdary,mně o tom plzenským oplu něco povídej,já tam několikrát,hrůza,nikdy jsem tam nepořídil,jejich přístup,ochota pomoci,ta je vážně hrozná,vlastně jsem to tu již psal,viz reklamace záruka laku,ten problém s prostředním páse,ten se vyřešil pouze díky těmto stránkám,přehled o možnosti koupení dílu,to myslím to,jak mi Vojta psal,že průchodka na pás stojí 60 kaček,jsem se tam dohadoval,koukali do počítače,a tvrdili že se to samostatně neprodává,že to je součást pásu,až když jsem byl dost vytočený,tak zjistil,že tam jsou podskupiny,a tam ta průchodka byla,i cena seděla,čuměl jak puk,jinak Vojto děkuji,máš ůžasný přehled,lepší než odborníci v Plzni,stejně to objednávali,znova čekat,no prostě vážně paráda,pak hledej pomoc u odborníků,blbost,tady se dozvíš všechno,rychleji,spolehlivěji :wink:

libik
Příspěvky: 319
Registrován: 02 úno 2006, 22:13
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od libik » 22 kvě 2006, 11:05

koukam ze se to nedeje jen me... asi jim tam poslu odkaz na tohle tema aby se nad sebou zamysleli... teda jestli tam vubec nekdo takovej je...

pepca

Příspěvek od pepca » 22 kvě 2006, 11:14

Certik píše:to libik: Tak s autosalonem v plzni mam jenom nejhorsi zkusenost. Kdyz jsem schanel plastovej kryt pod prednin naraznik tak mi zvedli auto ze nevi co myslim a kdyz jsem jim to ukazal tak mi rekli ze se to nedela a ze tohle auto nikdy jeste nevideli :( nikdy bych to tam nedal spravit ani nahodou ... a hroznej pristup kdyz si chci neco obednat :( davat to do servisu ke znamimu kterej dela jenom auta opl.
zdary,no oni toho asi ještě neviděli víc,já tam byl se zaseklým prostředním pásem,ptalů se jich co s tím jak to opravit,pás byl zařízlý v opěradle,technik s jedním mechanikem čučel,řekl že tohle ještě nedělali,po zkoušce ho uvolnit řekli,že ten pás tam je jen protažený,došponovaný,že tam to ostatní nebude,super,že na vrchu chybí průchodka na pás,toho si taky nevšimli,pouze zaregistrovali,že se tam již třepí látka od pásu,já nevěděl co tam má být,oni mně to taky neřekli,no jel jsem do pryč,tady ten problém tu měl ještě někdo,poradil nám tu nějaký člen na stránkách,stačilo vyšroubovat pás z ukotvení podlahy,pak se uvolnil a chodil,nesměl si ovšem sklopit opěradlo,nesměla se dostat ta pojistka do vnitřku,ted mám již i průchodku a pás chodí normálně,bohužel né díky odborníkům ve značkovém servisu,ale díky ochotě a šikovnosti lidiček na těchto stránkách,jsem rád,že je tu máme. :wink:

Uživatelský avatar
Princ William
Příspěvky: 4074
Registrován: 26 led 2006, 10:50
Bydliště: Domažlicko

Příspěvek od Princ William » 22 kvě 2006, 11:20

ja bych rekl ze na to hlasovani sedi vsechny posledni 3 odpovedi :!:
Opel Astra G, 3DV, edice 100, 2/2000, X18XE1, polarmeerblau, kůže, 109.660 - 198.360 km PRODÁNO

Uživatelský avatar
Vojta
Příspěvky: 8053
Registrován: 25 led 2006, 12:39
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vojta » 22 kvě 2006, 12:17

ta otázka je položená spíš všeobecně, ale co tady čtu tak v lbc je to asi výrazně lepší....
Zprávy prosím pouze emailem na info zavináč doopla.cz
_________________
Astra G 3dv. Z16XE Automat
Astra G 3dv. Z20LET OPC

DoOpla.cz – Opel originální díly, příslušenství a oleje Opel

Certik
Příspěvky: 169
Registrován: 09 kvě 2006, 11:14
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Certik » 22 kvě 2006, 13:02

Jo v Plzni je to hrozny. Hlavne ochota na nakup doplnku pro auto :( hnus.

to princ william: Je to na slovanech kousek od papirny. potreboval jsi udelat neco na astre ? :)
Astra G bertone edition

Zamčeno