Servis v Kosiciach

Spotřeba, rozvody, termostat, výměna oleje a další rady
Pravidla fóra
Tato kategorie byla zamčena, protože většina z Vás psala do hlavní kategorie i když zde jsou ty podsekce, takže teď už koukejte pořádně do jaké sekce Váš příspěvek patří. Stávající příspěvky budou přesunuty do správných sekcí. Díky Milosh - admin
luboF
Příspěvky: 49
Registrován: 18 led 2007, 08:09
Bydliště: Košice

Příspěvek od luboF » 05 pro 2008, 19:52

Pico píše:Len jedno p. Ferienčik netrafil. Ten klepkavý zvuk z priestoru pred spolujazdcom určite nerobí uvolnený ventil kúrenia.
Nuz, nikto nie je vseveduci... Ale, co to teda sposobuje? A mimochodom, nepamatam sa, kedy si sedel v mojom aute, ked tak presne vies, co mi klepalo... ;-) Kazdopadne, po garancke povedal, ze nic zle tam nenasiel a teraz neklepe. Vymenil o.i. pelovy filter, takze mozno ten mal dajaku volu a poklepkaval si, co je ale nie velmi pravdepodobne... Bol to taky klepavy zvuk, ktory presne odpovedal otackam motora, ale presne sa to nedalo identifikovat, zvonku to takmer nebolo pocut, iba z interieru...
Astra G, Z14XEP Twinport, HB

Reklama
 

luboF
Příspěvky: 49
Registrován: 18 led 2007, 08:09
Bydliště: Košice

Příspěvek od luboF » 05 pro 2008, 19:59

LEGEND007 píše:
luboF píše: (pako z Michaloviec mi nedal prednost... :-))
dovoľ aby som sa trošku ohradil.... :o Ja tiež z MI :twisted:
Neber to osobne, nebol pako preto, ze bol z MI, ale preto, ze mi nedal prednost... ;-) Nevsimol si vraj schemu krizovatky a pokracoval v jazde rovno, pricom hlavna cesta odbocovala doprava z jeho pohladu no a ja som prave prichadzal na krizovatku po hlavnej ceste a predpokladal som, kedze z mojho pohladu odbocoval z hlavnej na vedlasiu, ze zastane. On, kedze prehliadol znacku intuitivne predpokladal, ze hlavna cesta ide rovno, a ze on ide po hlavnej. Ale zase az taky pako nebol, bo uznal svoju vinu a poriesili sme to bez policajtov, ce jeho PZP...
Astra G, Z14XEP Twinport, HB

Zamčeno