Právě je 22 črc 2019, 10:49

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]

Pravidla fóra

Tato kategorie byla zamčena, protože většina z Vás psala do hlavní kategorie i když zde jsou ty podsekce, takže teď už koukejte pořádně do jaké sekce Váš příspěvek patří. Stávající příspěvky budou přesunuty do správných sekcí. Díky Milosh - admin

Fórum je zamknuté Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 17 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Servis v Kosiciach
PříspěvekNapsal: 12 lis 2007, 19:56 

poradte nejaky dobry servis na Ople v Kosiciach alebo okoli (moze byt aj Presov), mam sice nove auto, ale ma to par much (napr. klepanie pri volnobehu - pravdepodobne odvzdusnovaci ventil), ktore by som chcel niekomu spolahlivemu ukazat a nie som si isti, ci mam verit znackovemu servisu (PK Auto Presov, resp. PAN-Euro Kosice).
Vdaka
Lubo

Předmět příspěvku: Re: Servis v Kosiciach
PříspěvekNapsal: 25 pro 2007, 12:14 

tak ja v PK Auto kupujem len suciastky a servis mi robi technik z PK Auto v svojej garazi takze asi tak.

Předmět příspěvku: Re: Servis v Kosiciach
PříspěvekNapsal: 28 pro 2007, 18:36 

PIKI píše:
tak ja v PK Auto kupujem len suciastky a servis mi robi technik z PK Auto v svojej garazi takze asi tak.

No, kedze nemam znameho technika, tak mi zostava asi len nadej, ze to v PK Auto robia aspon trochu poctivo... :?

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 21 čer 2008, 22:34 

To klepanie pri voľnobehu nie je závada !!!

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 23 čer 2008, 11:35 

Dodatočne pre všetkých z východu Slovenska:
V KE je výborný mechanik p. Ferienčík 0905204879. Kolega u neho bol - hneď vedel, čo je vo veci - diagnostikované za 10 minút, oprava do 3 dní.
V PK auto chceli meniť katalyzátor, v inom servise nevedeli ani pripojiť diagnostiku. Úplná amaterina. Poruchu odstránil, kolega nevyhodil zbytočne peniaze a ušetril si kopec nervov...
Po záruke idem tiež k nemu (dúfam, že nebude treba) ;).
Prajem veľa šťastia.

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 26 lis 2008, 16:08 

palix píše:
Dodatočne pre všetkých z východu Slovenska:
V KE je výborný mechanik p. Ferienčík 0905204879. Kolega u neho bol - hneď vedel, čo je vo veci - diagnostikované za 10 minút, oprava do 3 dní.
V PK auto chceli meniť katalyzátor, v inom servise nevedeli ani pripojiť diagnostiku. Úplná amaterina. Poruchu odstránil, kolega nevyhodil zbytočne peniaze a ušetril si kopec nervov...
Po záruke idem tiež k nemu (dúfam, že nebude treba) ;).
Prajem veľa šťastia.

Prave som tam volal kvoli garancnej prehliadke. Robi aj to. Totiz v slovenskych zakonoch nie je definovane, co je to autorizovany servis, takze pokial je v servisnej knizke peciatka z akehokolvek servisu - staci aj zivnostnik, tak zaruka plati. Zhruba pred rokom to riesili v nejakej televiznej relacii.

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 27 lis 2008, 08:07 

Nazdar Košičan ! Ja chodím do PanEuro, nie sú na 100%, ale dá sa. Ak to máš v záruke, tak by som s tým vôbec neváhal. Ísť do neautorizovaného a v prípade nejakých vážnejších problémov sa potom naťahovať s Oplom.
V každom prípade sa tam choď aspoň opýtať, čo s tým.

OPEEEL 8)

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 27 lis 2008, 16:26 

Kraken píše:
Nazdar Košičan ! Ja chodím do PanEuro, nie sú na 100%, ale dá sa. Ak to máš v záruke, tak by som s tým vôbec neváhal. Ísť do neautorizovaného a v prípade nejakých vážnejších problémov sa potom naťahovať s Oplom.
V každom prípade sa tam choď aspoň opýtať, čo s tým.

OPEEEL 8)

No, zaruku mam do januara a prave preto chcem aby mi prehliadku urobil niekto, kto tomu fakt rozumie a pravdivo povie, co treba pripadne reklamovat. Autorizovany servis nema zaujem robit zarucne opravy, takze pekne pockaju, kym vyprsi zaruka a az potom Ti povedia, co je na prd a treba to opravovat...

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 28 lis 2008, 08:24 

No, až takú zlú skúsenosť nemám. Ochota pomôcť tam určite je.
Dokonca aj po záruke, prkotiny mi vyriešili bezplatne. Inak, samozrejme, tie ceny.

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 28 lis 2008, 10:13 

Kraken píše:
No, až takú zlú skúsenosť nemám. Ochota pomôcť tam určite je.
Dokonca aj po záruke, prkotiny mi vyriešili bezplatne. Inak, samozrejme, tie ceny.

Ja som chodil do PK-Auto Presov, garancka bola tiez v pohode. Aj vacsia oprava (pako z Michaloviec mi nedal prednost... :-)) bola, co sa tyka ludskeho pristupu v pohode, ale klampiar si nedal ktovieako zalezat... A prave ceny ma stvu. Nechcem vidiet, kolko by som zacaloval za garancku po dvoch rokoch, ked za prvu, kde menili iba olej a filter a doplnili chladiacu zmes som zaplatil cca 6tis. Napr. za liter oleja OMW Bixxol Special G 5W-30 chceli cca 900 Skk. Na webe olejposta.sk som liter toho isteho kupil za 320 Skk...

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 28 lis 2008, 13:51 

6 litrov je trochu veľa za prvú garančku. :x

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 05 pro 2008, 10:15 

Tak som odniesol auto na garancku k p. Friencikovi. Je to po dvoch rokoch, takze to zahrna kompletnu diagnostiku na TECH2, vymenu vsetkych filtrov, kontrolu rozvodov atd. Povedal skratka, ze vsetko skontroluje a keby bolo treba daco opravit, zavola. Tiez som sa pytal na to povestne klepanie pri volnobehu zdanlivo z priestu schranky spolujazdca. V ziadnom pripade to vraj nie je normalne, ale nie je to funkcna vada, iba esteticka. Vraj je nieco uvolnene v akomsi ventile v kureni. Oprava je velmi jednoducha a urobi to, ked bude menit pelovy filter. Tiez som ho prosil, ci by sa nedalo nieco urobit s prednym naraznikom. V lete som bural a v autorizovanom servise mi menili naraznik a je dajako krivo. Pozrel a povedal, ze tam nedali dajaky polystyren, co tam ma byt. Najlepsi moment pre mna bol, ked som sa pytal na cenu. Povedal, ze to nebude viac ako 1500 Sk - doniesol som si vlastny olej. Inak olej mi do buducnosti odporucal 0W-30 alebo 0W-40 (ja som doniesol OMW Bixxol Special G 5W-30), predlzi to vraj zivotnost motora.

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 05 pro 2008, 13:24 

luboF píše:
Tak som odniesol auto na garancku k p. Friencikovi. Je to po dvoch rokoch, takze to zahrna kompletnu diagnostiku na TECH2, vymenu vsetkych filtrov, kontrolu rozvodov atd. Povedal skratka, ze vsetko skontroluje a keby bolo treba daco opravit, zavola. Tiez som sa pytal na to povestne klepanie pri volnobehu zdanlivo z priestu schranky spolujazdca. V ziadnom pripade to vraj nie je normalne, ale nie je to funkcna vada, iba esteticka. Vraj je nieco uvolnene v akomsi ventile v kureni. Oprava je velmi jednoducha a urobi to, ked bude menit pelovy filter. Tiez som ho prosil, ci by sa nedalo nieco urobit s prednym naraznikom. V lete som bural a v autorizovanom servise mi menili naraznik a je dajako krivo. Pozrel a povedal, ze tam nedali dajaky polystyren, co tam ma byt. Najlepsi moment pre mna bol, ked som sa pytal na cenu. Povedal, ze to nebude viac ako 1500 Sk - doniesol som si vlastny olej. Inak olej mi do buducnosti odporucal 0W-30 alebo 0W-40 (ja som doniesol OMW Bixxol Special G 5W-30), predlzi to vraj zivotnost motora.

Pán Ferienčík je vraj jeden z najlepších na Oplíky v okolí ;).. Aj moja Astrička ho bude navštevovať... Hlavne, že sa vyzná...

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 05 pro 2008, 17:13 

Len jedno p. Ferienčik netrafil. Ten klepkavý zvuk z priestoru pred spolujazdcom určite nerobí uvolnený ventil kúrenia.

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 05 pro 2008, 17:27 

luboF píše:
(pako z Michaloviec mi nedal prednost... :-))

dovoľ aby som sa trošku ohradil.... :o Ja tiež z MI :twisted:

Moja ex

Fórum je zamknuté Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 17 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]