cukání a volnoběh rada

Spotřeba, rozvody, termostat, výměna oleje a další rady
Pravidla fóra
Tato kategorie byla zamčena, protože většina z Vás psala do hlavní kategorie i když zde jsou ty podsekce, takže teď už koukejte pořádně do jaké sekce Váš příspěvek patří. Stávající příspěvky budou přesunuty do správných sekcí. Díky Milosh - admin
Uživatelský avatar
manli2
Příspěvky: 10396
Registrován: 21 led 2006, 19:37
Bydliště: Pelhřimov

Re: cukání a volnoběch rada

Příspěvek od manli2 » 25 led 2009, 14:46

no jestli si to někde nepřisává falešný vuduch....
BMW e46 330i 3.0 R6 170kw

Reklama
 

kharl
Příspěvky: 16
Registrován: 26 led 2009, 12:12

Re: cukání a volnoběch rada

Příspěvek od kharl » 26 led 2009, 12:30

ahoj, před týdnem jsem řešil podobný problém, při přídání plynu škubání, vysoká spotřeba paliva, při volnoběhu okamžitě zhasnul motor. Tzn.pri vyrazeni rychlosti na semaforech i při každém pribrzdeni a pomalem prerazeni motor zhasnul. Diagnostika - spatne svicky, lambda sonda a agr ventil. Mechanik vse procistil, pouze agr ventil a svicky dal nový - oprava 5 800,- Kč

Uživatelský avatar
Hurikan
Příspěvky: 87
Registrován: 06 úno 2008, 07:03
Bydliště: Severni cechy
Kontaktovat uživatele:

Re: cukání a volnoběch rada

Příspěvek od Hurikan » 27 led 2009, 06:12

me to treba delaly svicky,a to sem si myslel ze to bude lista nebo AGR,nechal sem si namontovat oboje nove a furt problem pretrvaval,a jelikoz sem mel svicky nove tak me to ani nenapadlo ,vymenili sme svicky a jezdim vesele dal.

Martin Black
Příspěvky: 61
Registrován: 05 lis 2007, 18:18
Bydliště: Praha

Re: cukání a volnoběch rada

Příspěvek od Martin Black » 27 led 2009, 09:45

Svíčky jsou nový,lišta taky, filtry taky, tak nevím. napadá mě jen lam.sonda.
No ještě zkusím vypípaní dle návodu a uvidím, spíš mi to příjde ,že to je neco s otáčkama.Kolísají pri zahřátí mezi 600-1000ot. tak by to mohlo být ono,ale asi se nedají někde seřídit. Ve čt.budu v práci,tak to snad prolezu a zkusím něco objevit. 8) :cry:
Astra g kombík,99, motor 1.6.16V X16XEL

Uživatelský avatar
kamarek
Příspěvky: 351
Registrován: 15 říj 2007, 21:09
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: cukání a volnoběh rada

Příspěvek od kamarek » 31 led 2009, 21:28

mne to tuto zimu uz dva krat robilo, :( ked som pridal plyn tak to somnou hadzalo celou cestou do prace. este aj na parkovisku som skusal na volno pridat a stale motor chcel vyskocit z auta. Ale rano auto slapalo ako nove, ziadne cukanie a a ani hadzanie. A druhy krat ties hadzalo ale pocas cesty domov z prace same prestalo (cesta asi 20km). Takze neviem ci bolo nieco zarosene, alebo co mu bolo :twisted:
To je moj pribeh, dufam ze sa mi to nezopakuje.

Kontrolky nesvietili ziadne, iba ta co pripomina chladenie pri startovani troska blikla. Mohlo by to mat s tym suvis.
ASTRA G, 99, 1.6 X16SZR, EDÍCIA 100, STRIEBORNÁ METALÍZA

Zamčeno