rozměr O kroužků topení + návod na výměnu

Odpovědět
Uživatelský avatar
Hany
Příspěvky: 538
Registrován: 09 čer 2006, 21:29
Bydliště: Napajedla, Uh. Hradiště
Kontaktovat uživatele:

rozměr O kroužků topení + návod na výměnu

Příspěvek od Hany » 13 led 2009, 18:32

chlapi, můžete někdo zjistit rozměr těch O kroužků?? pak si myslím to nebude problém poshánět, kdekoliv v prodejnách s těsněním

edit: doplním sem objednací čísla "O" kroužků
68 45 676: NEPOUŽÍVÁN S ELEKTRICKÝM OHŘÍVACÍM SYSTÉMEM POUŽITO SPOLU SE ZADNÍM TOPENÍM
18 45 994: POUŽÍVÁN S ELEKTRICKÝM OHŘÍVACÍM SYSTÉMEM POUŽITO SPOLU SE ZADNÍM TOPENÍM

Mike.S
Naposledy upravil(a) Hany dne 27 led 2009, 16:10, celkem upraveno 2 x.
OPEL ASTRA G COMBI, 2000 EDITION , 1.7 DTI ISUZU , system BEHR

Reklama
 

new-name
Příspěvky: 2895
Registrován: 14 zář 2008, 20:31
Bydliště: Polná nebo SinCity Žďár
Kontaktovat uživatele:

Re: rozměr O kroužků topení

Příspěvek od new-name » 13 led 2009, 18:37

jeden ale není "O" :wink: a jsem línej jít do auta, tak si změř ten otvor bez kroužků ne? 8)
Obrázek Obrázek Obrázek

jezdím kObrázek

Uživatelský avatar
Hany
Příspěvky: 538
Registrován: 09 čer 2006, 21:29
Bydliště: Napajedla, Uh. Hradiště
Kontaktovat uživatele:

Re: rozměr O kroužků topení

Příspěvek od Hany » 13 led 2009, 20:30

Jsou to oba O kroužky. A otvor bez kroužků změřit můžu a je mi to k ho..... O kroužek je nepatrně větší, aby těsnil a má svou tloušťku, a musí těsnit i vnitřním průměrem, takže tak asi. Potřebuji zjistit rozměr kroužků.
OPEL ASTRA G COMBI, 2000 EDITION , 1.7 DTI ISUZU , system BEHR

new-name
Příspěvky: 2895
Registrován: 14 zář 2008, 20:31
Bydliště: Polná nebo SinCity Žďár
Kontaktovat uživatele:

Re: rozměr O kroužků topení

Příspěvek od new-name » 14 led 2009, 05:41

aha :lol:
Naposledy upravil(a) new-name dne 15 led 2009, 06:02, celkem upraveno 1 x.
Obrázek Obrázek Obrázek

jezdím kObrázek

Z22SE
Příspěvky: 315
Registrován: 28 črc 2007, 20:35
Bydliště: Plzeň

Re: rozměr O kroužků topení

Příspěvek od Z22SE » 14 led 2009, 18:24

Jo ale Hany myslí O-kroužky co těsní těleso topení a přívod hadic z motorového prostoru a ne ozdobné kroužky na ovládání :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Jinak pokud jde o samotné kroužky (těsnění), tak ty stojí v Oplu jen pár korun...

Uživatelský avatar
Trdlo
Příspěvky: 6220
Registrován: 01 říj 2006, 08:49
Bydliště: Doma, s výhledem na Ještěd

Re: rozměr O kroužků topení

Příspěvek od Trdlo » 14 led 2009, 20:27

Stále nechápu, proč lidi věci které je lepší dát origo a navíc stojí jen pár korun, se snaží mermomocí sehnat někde v e-shopech či autodílech na 120 (nadsázka) apod....
Přitom ve finále zjistí, že sháněním náhražky pro*ebali víc času a peněz, než kdyby vlítli do první autor. prodejny a koupili to tam..... :roll:
Nehledě, že výrobci takovýchto maličkostí nejsou idioti a většinou se sice jen nepatrně ale přesto liší a to zrovna u o kroužku na radiátor může být desetina mm a už to nebude těsnit. :twisted:
END

Uživatelský avatar
Hany
Příspěvky: 538
Registrován: 09 čer 2006, 21:29
Bydliště: Napajedla, Uh. Hradiště
Kontaktovat uživatele:

Re: rozměr O kroužků topení

Příspěvek od Hany » 14 led 2009, 20:33

Trdlo píše:Stále nechápu, proč lidi věci které je lepší dát origo a navíc stojí jen pár korun, se snaží mermomocí sehnat někde v e-shopech či autodílech na 120 (nadsázka) apod....
Přitom ve finále zjistí, že sháněním náhražky pro*ebali víc času a peněz, než kdyby vlítli do první autor. prodejny a koupili to tam..... :roll:
Nehledě, že výrobci takovýchto maličkostí nejsou idioti a většinou se sice jen nepatrně ale přesto liší a to zrovna u o kroužku na radiátor může být desetina mm a už to nebude těsnit. :twisted:
jsem stebou za jedno, že origoš je origoš, ale pochybuju, že když zajedu do Oplu v Uh. Hradišti, že ty O kroužky budou mít, bude to na objednávku a bude to trvat měsíc, než to dojde, takže proto se pídím po rozměrech, že bych to mohl sehnat jinde
OPEL ASTRA G COMBI, 2000 EDITION , 1.7 DTI ISUZU , system BEHR

Uživatelský avatar
Trdlo
Příspěvky: 6220
Registrován: 01 říj 2006, 08:49
Bydliště: Doma, s výhledem na Ještěd

Re: rozměr O kroužků topení

Příspěvek od Trdlo » 14 led 2009, 20:36

Prdlajs měsíc, dneska je středa tzn. v úterý nejdýl je máš i kdyby je táhli z DE. Spíš je stáhnou z prahy a tak by tam byli do druhého dne. Navíc dost pochybuju, že tohle by nebylo skladem...
END

Uživatelský avatar
Hany
Příspěvky: 538
Registrován: 09 čer 2006, 21:29
Bydliště: Napajedla, Uh. Hradiště
Kontaktovat uživatele:

Re: rozměr O kroužků topení

Příspěvek od Hany » 14 led 2009, 20:38

dobroš zkusím se poptat, překvapilo by mě, kdyby je měli skladem
OPEL ASTRA G COMBI, 2000 EDITION , 1.7 DTI ISUZU , system BEHR

Uživatelský avatar
Hany
Příspěvky: 538
Registrován: 09 čer 2006, 21:29
Bydliště: Napajedla, Uh. Hradiště
Kontaktovat uživatele:

Re: rozměr O kroužků topení

Příspěvek od Hany » 27 led 2009, 10:20

Tak chlapi dodělal jsem návod na výměnu O kroužků radiátoru, je to zasláno Miloshovi, aby to sem šupl, tak doufám, že vám to pomůže
OPEL ASTRA G COMBI, 2000 EDITION , 1.7 DTI ISUZU , system BEHR

Uživatelský avatar
milosh
Administrátor
Příspěvky: 6551
Registrován: 21 led 2006, 13:03
Bydliště: Ústecko
Kontaktovat uživatele:

Re: rozměr O kroužků topení

Příspěvek od milosh » 27 led 2009, 12:29

SLEDUJ MŮJ OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet

Uživatelský avatar
Hany
Příspěvky: 538
Registrován: 09 čer 2006, 21:29
Bydliště: Napajedla, Uh. Hradiště
Kontaktovat uživatele:

Re: rozměr O kroužků topení + návod

Příspěvek od Hany » 27 led 2009, 14:58

Takže jak jsem předpokládal, v Uh.Hradišti je skladem nemají.
Ale zjistil jsem že na system BEHR je obj. č. 1845994 a stojí 24 Kč/ks. Rozměr dodám, jak je koupím.
OPEL ASTRA G COMBI, 2000 EDITION , 1.7 DTI ISUZU , system BEHR

Jeff26
Příspěvky: 14
Registrován: 13 srp 2008, 21:47
Bydliště: Přerov

Re: rozměr O kroužků topení + návod na výměnu

Příspěvek od Jeff26 » 29 led 2009, 10:38

Ahoj, tak i já mám za sebou výměnu O kroužků, a souhlasím stím že bych tam asi nedával žádné rozměrově stejné ale jen origo, já koupil v Opel Olomouc, normálně je mají skladem a cena za kus 27,50Kč, je to prej nejčastější zimní závada a tak mají zásoby.
Ale práce fakt na prd(asi 6h), akorát taková malá vychytávka, já jsem s autem stál čumákem dolů a vůbec jsem vodu nevypouštěl, jo asi decka mi hrkla dovnitř, ale při tom jak mi to asi měsíc chcalo tak to bylo jedno a stejně i kdybych tu vodu vypustil tak něco vyteče z radiátoru, takže jsem to neřešil.
Jo a máznout vazelínou!!!

eddie1001
Příspěvky: 5
Registrován: 31 led 2009, 18:32

Re: rozměr O kroužků topení + návod na výměnu

Příspěvek od eddie1001 » 31 led 2009, 18:53

Nazdar chlapi aj ja som mal problem s unikom vody cez okruzky.Kym sme na to prisli tak mi vytieklo na spolujazdcovu stranu asi 0,5 l vody myslel som ze to po case uschne,ale stale sa tam drzi voda.Skusal som aj fenovat ale nepomohlo.Najlepsie je to dat asi na slnko,ale teraz cez zimu sa nechce ukazat.Poradte ako to mam vysusit aby mi do leta nezhnil spodok pod spolujazdcom.

Uživatelský avatar
Hany
Příspěvky: 538
Registrován: 09 čer 2006, 21:29
Bydliště: Napajedla, Uh. Hradiště
Kontaktovat uživatele:

Re: rozměr O kroužků topení + návod na výměnu

Příspěvek od Hany » 31 led 2009, 19:11

eddie1001 píše:Nazdar chlapi aj ja som mal problem s unikom vody cez okruzky.Kym sme na to prisli tak mi vytieklo na spolujazdcovu stranu asi 0,5 l vody myslel som ze to po case uschne,ale stale sa tam drzi voda.Skusal som aj fenovat ale nepomohlo.Najlepsie je to dat asi na slnko,ale teraz cez zimu sa nechce ukazat.Poradte ako to mam vysusit aby mi do leta nezhnil spodok pod spolujazdcom.
řešil jesm to tak, že savé hadry jsem nacpal pod koberec a na koberec a pořádně pošlapal, ono je pod tím kobercem taková,,houba,, a ta je sakra nasátá, takže vymačkat tu vodu z ní
OPEL ASTRA G COMBI, 2000 EDITION , 1.7 DTI ISUZU , system BEHR

Odpovědět