Kontrolka - motor s bleskem

Spotřeba, rozvody, termostat, výměna oleje a další rady
Pravidla fóra
Tato kategorie byla zamčena, protože většina z Vás psala do hlavní kategorie i když zde jsou ty podsekce, takže teď už koukejte pořádně do jaké sekce Váš příspěvek patří. Stávající příspěvky budou přesunuty do správných sekcí. Díky Milosh - admin
Uživatelský avatar
Majklus
Příspěvky: 1314
Registrován: 13 čer 2007, 15:32
Bydliště: Příbram
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Majklus » 26 kvě 2008, 16:09

Tak jsem se potom pidil a kamaradovi to delalo spatne turbo,mel upalene lopatky v turbu a tim padem ztracel vykon celej motor.ale to bude asi shoda nahod.
Astrulka Z16XE Rv.03 Stříbrnej poklad pod nebem....


https://www.astra-g.cz/forum/viewtopic.php?t=4388

Reklama
 

Adi
Příspěvky: 122
Registrován: 05 dub 2008, 21:49

Příspěvek od Adi » 09 črc 2008, 10:52

Kontrolka zhasla! Hurá !!!!!!!!!!!!! Po půlroce je auto konečně plně funkční.
Špatně nastavené čerpadlo - bylo nastaveno 7° a ná být 19° tak že to čerpadlo muselo hodně tlačit, proto nafta tekla přes přepadový hadičky na vstřikách
Dříve:
Astra G X17DTL - 1,7 TD 5OkW, r.99, 5DV, pal. PC - TID, DRL-LED, tempomat+kontrolka, AngelEyes+Xenon, Křídlo OPC
Opel Vectra B 1,6 16V
Ford Fiesta 1,8D
Škoda Forman

Uživatelský avatar
Harley
Příspěvky: 87
Registrován: 10 črc 2008, 02:19
Bydliště: Jižní Morava

Příspěvek od Harley » 11 črc 2008, 00:00

Jak to tady čtu , tak nevěřím svým očím, jeden o voze druhý o koze. Jsem na fóru úplný nováček, náhodou jsem to někde vygooglil a protože mě auta baví a Astru taky mám Y20DTH 74kW 2002 a se značkou Opel pár zkušeností , tak jsem se dal do čtení. Jak se trošku zorientuji tak se třeba zapojím do diskuzí. Může mi někdo říct, kdo na fóru má nejvíce praktických zkušeností (nebo koho považujete za odborníka ?) Nenašel jsem totiž nikde hodnocení znalostí přispěvovatelů jako je to na jiných fórech třeba z oblasti zbraní.

Zamčeno