niski poziom plynu chlodniczego PROSÍM O RADU

Spotřeba, rozvody, termostat, výměna oleje a další rady
Pravidla fóra
Tato kategorie byla zamčena, protože většina z Vás psala do hlavní kategorie i když zde jsou ty podsekce, takže teď už koukejte pořádně do jaké sekce Váš příspěvek patří. Stávající příspěvky budou přesunuty do správných sekcí. Díky Milosh - admin
Zamčeno
mekki24
Příspěvky: 77
Registrován: 01 lis 2006, 11:37
Kontaktovat uživatele:

niski poziom plynu chlodniczego PROSÍM O RADU

Příspěvek od mekki24 » 20 zář 2008, 12:01

Zdravím,

Mám astru dovezenou z belgie takže mi palubní komputer píše vše v belgičtině,ale to není ten problém.Ted mi začal ukazovat hlášku KOELvLOEI-STOFPEIL , což sem našel na polskym foru o astrách že má byt :niski poziom plynu chlodniczego , což jak tak překládam bude asi nízká hladina chladící kapaliny.Kdyby tomu tak bylo, musím s autem do servisu, nebo to můžu nějak sám doplnit?sem opravdu antitechnickej typ, tak vás žádam o radu, díky moc, moc mi to pomůže-----

Reklama
 

Uživatelský avatar
Defender
Příspěvky: 5792
Registrován: 31 srp 2006, 19:26
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Defender » 20 zář 2008, 12:35

Mrkni do nádobky s chladící kapalinou, jakou máš barvu, tu kup a dolij podle rysky, nicméně odstraníš důsledek, ale né příčinu. Takže to potom hlídej a kdyby se ti ztrácela opět (nemusí, může to být běžný úbytek provozem), tak hlídej, zda ti nekape chladič (vlastní zkušenost, je to poznat pouze když je v chladící soustavě tlak a ještě chvíli po vypnutí motoru, kape v přední části :wink: ), a nebo by to taky mohlo bejt úplně něco jinýho, ale na to jsou tady kluci větší odborníci :D
Mobil : 602318645

APiK
Příspěvky: 5922
Registrován: 31 črc 2008, 22:26

Příspěvek od APiK » 20 zář 2008, 13:05

KOELVLOEI-STOFPEIL = Hladina chladící kapaliny, stav
Postup popsal již Defender (nenapsal bych to líp 8) ).

Je to tuším holandsky. Na mě zase Astrule mluví italsky - už jsem si zvykl :lol: .
2x Opel Astra caravan 99/1,6 16V/X16XEL/Z147 - Italka a Švýcarka

mekki24
Příspěvky: 77
Registrován: 01 lis 2006, 11:37
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mekki24 » 21 zář 2008, 22:35

díky moc, kapalinu sem doplnil a budu to sledovat,ale chybělo jí fakt málo,takže to asi bude tim provozem jak si psal, takže ještě jednou díky :-)

Zamčeno