Vse po vymene a stale je problem

Spotřeba, rozvody, termostat, výměna oleje a další rady
Pravidla fóra
Tato kategorie byla zamčena, protože většina z Vás psala do hlavní kategorie i když zde jsou ty podsekce, takže teď už koukejte pořádně do jaké sekce Váš příspěvek patří. Stávající příspěvky budou přesunuty do správných sekcí. Díky Milosh - admin
Zamčeno
arnie
Příspěvky: 110
Registrován: 10 led 2008, 16:56
Bydliště: Koprivnice

Vse po vymene a stale je problem

Příspěvek od arnie » 15 srp 2008, 11:08

Ahoj, mam astru 1.4 16 v Z14XE. Svitila mi kontrolka diagnostiky, zajel jsem na diagnostiku, hlasilo to snimac otacek vacky a EGR ventil! Obe soucastky jsou vymeneny za nove! Ale kontrolka mi porad sviti a auto nejde jak ma! jede lepe, ale nekdy to neni ono! Nemate nekdo nejakou zkusenost co s tim? Diky moc

Reklama
 

remus
Příspěvky: 107
Registrován: 13 říj 2006, 08:29
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od remus » 15 srp 2008, 11:58

Tak vymena EGRu nepomohla?rekl bych ze neco se zapalovanim-ale tusim ,ze to je taky povymene,vid?a asi by nesvitila kontrolka-co tak zajet znova na diagnostiku udelat reset a zjistit co to bude hlasit tentokrat?
A co palivovy filtr?ten mne na jednom aute taky hezky potrapil,clovek zkousel kde co,v servise neporadili a nakonec takova malickost.
OPEL

arnie
Příspěvky: 110
Registrován: 10 led 2008, 16:56
Bydliště: Koprivnice

gbgbgb

Příspěvek od arnie » 15 srp 2008, 12:04

Ahoj, filtr je po vymene no! Svicky taky! Asi mi nezbyde, nez s tim zajet do Oplu!

remus
Příspěvky: 107
Registrován: 13 říj 2006, 08:29
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od remus » 15 srp 2008, 13:55

To bude momentalne asi nejlepsi reseni,pac dohadovat co vsechno by to mohlo byt......
OPEL

arnie
Příspěvky: 110
Registrován: 10 led 2008, 16:56
Bydliště: Koprivnice

gbgg

Příspěvek od arnie » 15 srp 2008, 15:45

Chtel jsem se zeptat. kdyz se meni snimac otacek vacky, dela se neco s nejakym remenem? nebo rozvodem? jestli se nemohlo stat, ze by mi to ten dotycny dal o zub spatne!

Uživatelský avatar
Harley
Příspěvky: 87
Registrován: 10 črc 2008, 02:19
Bydliště: Jižní Morava

Příspěvek od Harley » 17 srp 2008, 22:33

S rozvody se nedělá nic. Doporučuji diagnostiku u člověka který tomu rozumí, není potřeba jen v opelu. Hlavně je třeba zjistit příčina a né jen měnit preventivně díly. Smazání paměti závad a kontrola znovu uloženého kódu chyby je základ! Debatovat na téma "čím to může být " je bezpředmětná.

Zamčeno