Coupé - dotaz okna atd.

Na co vše si dát pozor, rady při koupi ze zahraničí a další
Uživatelský avatar
cubec
Příspěvky: 28
Registrován: 12 led 2011, 20:50
Bydliště: Karlovy Vary

Re: Coupé - dotaz okna atd.

Příspěvek od cubec » 23 led 2011, 12:31

Nemusi okolo me vylozene litat..ale rict neco o tom aute by mohl. Tam akorat stal a delal jak kdybych tam nebyl. Je to prodejce, tak jestli se chce uzivit, tak by se podle toho mel chovat. Vis jak, ja mu svoje penize vnucovat nebudu, on je ten co by se mel snazit uzavrit obchod, ne ja.
K tomu autu. vypada moc vcelku pekne, jen motor je na me moc slabej. 92kW je pro me uz malo, chci neco rychlejsiho nez sem mel, ale zas se mi nechce do turba, protoze se bojim, ze bych ho pri svejch kratkejch trasach brzo odkouril.
Ex Ford Puma 1,7 VCT 92 kW - 980 W audio

Reklama
 

Honz@
Moderátor
Příspěvky: 3654
Registrován: 28 kvě 2006, 11:24
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Coupé - dotaz okna atd.

Příspěvek od Honz@ » 23 led 2011, 23:40

lolec82 píše:Buď si připlať, pokud chceš coupe, nebo si kup 3.dveř...Tady už na první pohled jde vidět, že jsou měněné přední světla za stříbrné, v narazniku jsou díry po ostřiku světel, nemá coupe masku, takže je měněná i maska...80tkč za coupe je málo, ano, dá se koupit, ale bude podle toho tak vypadat...

A k chování Pána v bazaru, to má kolem tebe lítat a vnucovat ti to? To by se ti asi taky nelíbilo...

Nejlevnější co zaujala mě http://sauto.cz/detail-inzeratu/osobni/ ... ra/8232925 .Předtím samé mr*ky nebo X motor...A když člověk už podle fotek pozná, že to auto není okey, jak asi vypadá ve skutečnosti...

Kamarád se na ní byl podívat, prý pěkná :wink: . Údajně patří majiteli bazaru :wink:
Už bylo dost...
ex:
1x Vectra C
6x Astra G
2x Astra H
1x Insignia ST
2x Corsa D
3x Combo C
1x Corsa A

Uživatelský avatar
jaraK
Příspěvky: 1510
Registrován: 05 led 2011, 18:25
Bydliště: Brno

Re: Coupé - dotaz okna atd.

Příspěvek od jaraK » 24 led 2011, 01:07

cubec píše:Nemusi okolo me vylozene litat..ale rict neco o tom aute by mohl. Tam akorat stal a delal jak kdybych tam nebyl. Je to prodejce, tak jestli se chce uzivit, tak by se podle toho mel chovat. Vis jak, ja mu svoje penize vnucovat nebudu, on je ten co by se mel snazit uzavrit obchod, ne ja.
K tomu autu. vypada moc vcelku pekne, jen motor je na me moc slabej. 92kW je pro me uz malo, chci neco rychlejsiho nez sem mel, ale zas se mi nechce do turba, protoze se bojim, ze bych ho pri svejch kratkejch trasach brzo odkouril.
On je to docela problém. Co ti má povídat když sám ví kulový.já když sem kupoval astru tak my řekl že byl lakovanej levej přední blatník. To je všechno co otom věděli. Krom toho že to bylo dotažený z itálie. Nikdo my neřekl žádnou historii ani kdy někdo měnil olej a rozvody. Takže co ti má povídat. V konečným důsledku když sem to prolezl po koupi docela sem se zhrozil a mrzí mě že sem zato dal tolik peněz. Vhledem ktomu že to mám jako pracovní auto tak mě to zase tak nesere. Kdybych to měl mít jako normální okamžitě bych se toho zbavil.
Opel Astra G 1.6 16V 74kw Caravan Stříbrná 156.000Km, Diagnostika OP-COM
Škoda Felicie 1.6 60kw MPI Modrá Diagnostika VAG-COM

Uživatelský avatar
cubec
Příspěvky: 28
Registrován: 12 led 2011, 20:50
Bydliště: Karlovy Vary

Re: Coupé - dotaz okna atd.

Příspěvek od cubec » 24 led 2011, 07:55

Tak snad to auto proslo neja¨kou kontrolou kdyz to tam brali. Musi mit nejakej zapis. I kdyby tohle vsechno nemel, tak je to preci porad obchodnik jako jinej a ty se proste zivi hubou. Mlčení auto neproda. Je to opravdu neprijemny, kdyz se ti auto libi, chtel by sis ho koupit, ale porad si pripadas jako kdybys tam nemel co delat a jen obtezujes. Az se umoudri pocasi tak sem se tam chtel vratit a auto projet a podivat se na nej poradne, vyzkouset jesli funguje kazdej cudlik atd. ale jestli tam bude znova ten manik, tak to bude zkouska nervu. Ja nejsem moc klidnej clovek, takze se obavam ze to skonci tim, ze ho slusne poslu do řitě a budu muset jet nekam 300km abych se podival na jiny coupatko.
Ex Ford Puma 1,7 VCT 92 kW - 980 W audio

Uživatelský avatar
cubec
Příspěvky: 28
Registrován: 12 led 2011, 20:50
Bydliště: Karlovy Vary

Re: Coupé - dotaz okna atd.

Příspěvek od cubec » 24 led 2011, 19:05

Co říkáte na tuhle?
Já pořád nepoznam jaký jsou rozdíly v coupe oproti ostatním (světla, maska atd.) tak to dávám radši sem. Mam to cca 400km daleko, tak se mi tam neche jezdit zbytečne. s majitelem jsem mluvil a zdá se velice ochotný, přiznal, že u řidiče je bok sedačky natřženej, ale to má hodne aster. Jinak vypadá vcelku v pohodě, jsou k tomu 2 sady gum a je to po servisu.
nejvíc fotek je na tipcars.com ale to je webová aplikace, takže nejsou odkazy.
nějaký info je i zde:
http://www.autohificlub.cz/forum/11/140 ... bo-140kw/0
a zde:
http://auto.bazos.cz/inzerat/8530218/Pr ... 140-KW.php
Ex Ford Puma 1,7 VCT 92 kW - 980 W audio

Uživatelský avatar
weezer
Příspěvky: 156
Registrován: 24 pro 2008, 17:13
Bydliště: Hradec Králové
Kontaktovat uživatele:

Re: Coupé - dotaz okna atd.

Příspěvek od weezer » 24 led 2011, 19:20

Ta vypadá opravdu pěkně 8) sedačka se dá opravit čalouník si s tím porádí... Jinak rozdíl v maskách je na obrázkách
Přílohy
normal.jpg
normal.jpg (9.02 KiB) Zobrazeno 3204 x
coupe.jpg

Uživatelský avatar
cubec
Příspěvky: 28
Registrován: 12 led 2011, 20:50
Bydliště: Karlovy Vary

Re: Coupé - dotaz okna atd.

Příspěvek od cubec » 24 led 2011, 19:27

Tak už vim jak co mam hledat :-D ještě jsem si všiml, že to vypadá jako by každá mlhovka byla jiná, ale to už neni zas taková investice, doufam teda...
Ex Ford Puma 1,7 VCT 92 kW - 980 W audio

Uživatelský avatar
weezer
Příspěvky: 156
Registrován: 24 pro 2008, 17:13
Bydliště: Hradec Králové
Kontaktovat uživatele:

Re: Coupé - dotaz okna atd.

Příspěvek od weezer » 24 led 2011, 19:30

spíš to vypadá že pravá je prasklá možná od kamínku, ale tady na klubu :lol: jí pořídíš za slušný peníz hold kupuješ starší auto... pokud chceš super káru tak si k 90 přidej 400 a máš novou 8)

Uživatelský avatar
cubec
Příspěvky: 28
Registrován: 12 led 2011, 20:50
Bydliště: Karlovy Vary

Re: Coupé - dotaz okna atd.

Příspěvek od cubec » 24 led 2011, 20:08

To si pis ze to bude super kára :-D po tom co zkouknu jak na tom je technicky, tak hned vykucham cely audio a pujde tam novy. Co sem tady někde četl, tak coupe ma 4x 165mm repro, to budou Hertz a k tomu radio Alpine CDE-102Ri a subwoofer, ale ten vybranej ještě nemam. V létě to pujde na folie a vic ten exterier ke kráse nepotrebuje...
Ex Ford Puma 1,7 VCT 92 kW - 980 W audio

Uživatelský avatar
adam09
Příspěvky: 4473
Registrován: 12 pro 2007, 23:59
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: Coupé - dotaz okna atd.

Příspěvek od adam09 » 24 led 2011, 20:09

coupé mlhy moc levné nejsou teda
[color=red][size=100][b][u]>>>DIAGNOSTIKA Kladno,Praha kdyby tak SZ<<<[/u][/b][/size][/color]

PRODEJ moje coupe Z22SE

https://www.astra-g.cz/forum/viewtopic.php?f=40&t=22659&p=384981#p384981

Uživatelský avatar
tesario
Příspěvky: 625
Registrován: 17 srp 2007, 20:54
Bydliště: Boskovice
Kontaktovat uživatele:

Re: Coupé - dotaz okna atd.

Příspěvek od tesario » 24 led 2011, 20:12

Nechci ti kazit iluze, ale turbínu za 96 tisíc bych nebral. Cena je hodně nízká a to z nějakýho důvodu.

Uživatelský avatar
adam09
Příspěvky: 4473
Registrován: 12 pro 2007, 23:59
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: Coupé - dotaz okna atd.

Příspěvek od adam09 » 24 led 2011, 20:14

základ je serviska
[color=red][size=100][b][u]>>>DIAGNOSTIKA Kladno,Praha kdyby tak SZ<<<[/u][/b][/size][/color]

PRODEJ moje coupe Z22SE

https://www.astra-g.cz/forum/viewtopic.php?f=40&t=22659&p=384981#p384981

Uživatelský avatar
cubec
Příspěvky: 28
Registrován: 12 led 2011, 20:50
Bydliště: Karlovy Vary

Re: Coupé - dotaz okna atd.

Příspěvek od cubec » 24 led 2011, 20:29

Servisku si zaskrtá a orazitkuje kde kdo. Nejlepsi jsou ty co jsou u 10 let starýho auta, vyplneny tou samou propiskou a ten samej podpis...to uz vic verim tomu, kdyz mi ukaze faktury za servis, které prý má.
Co se týče ceny, tak co tak koukam, tak za 110 sezenes pekny turbo s aut. klimou, vyhr. sedackama atd.
Ted me asi vsichni odsud budou nenavidet, ale co sem tak vypozoroval i na ford foru, tak vase auta nemaji takovou cenu jak si myslite. Tady se drzi auta vypiplany a v perfektnim stavu, ale to dneska nikdo nezaplati(krom vylozenych "blaznu" do znacky) a ti co prodavaji auta s chybou, snizujou cenu i vasich aut. Nemluve o tom co s cenou vetsich motoru a turbin dela cena benzinu.
Ex Ford Puma 1,7 VCT 92 kW - 980 W audio

Uživatelský avatar
weezer
Příspěvky: 156
Registrován: 24 pro 2008, 17:13
Bydliště: Hradec Králové
Kontaktovat uživatele:

Re: Coupé - dotaz okna atd.

Příspěvek od weezer » 24 led 2011, 20:39

přesně serviska se dá sehnat http://autobazar.hyperinzerce.cz/nahrad ... rno-mesto/ a obouchat taky... Prostě to chce vidět a pak mluvit o tom jestli to je málo nebo moc asi bych u auta 10 let předpokládal nějákou tu opravu....

Uživatelský avatar
cubec
Příspěvky: 28
Registrován: 12 led 2011, 20:50
Bydliště: Karlovy Vary

Re: Coupé - dotaz okna atd.

Příspěvek od cubec » 25 led 2011, 09:44

Ještě se zeptam. To coupe 2,0 turbo se dělao ve 3 variantách? 140, 141 a 147 kW? Pochopim ze tam probehl facelift, ale proc ta varianta 140kW vydrzela jen rok a pak ji nahradili neznatelnym narustem vykonu na 141kW? S ti¨m motorem byl nejakej problem nebo to byla uprava v rámci emisí či bůh ví čeho?
Ex Ford Puma 1,7 VCT 92 kW - 980 W audio

Odpovědět