Výměna žárovek podsvícení - foto

Palubní počítač, Tempomat, automatické nastavení sklonu světlometů, váha vzduchu, navigace, barevný displej
Odpovědět
Uživatelský avatar
manli2
Příspěvky: 10396
Registrován: 21 led 2006, 19:37
Bydliště: Pelhřimov

Příspěvek od manli2 » 27 říj 2006, 22:56

Radek.km píše:
manli2 píše:a kolik je těch žárovek dohromady? :wink:
10
:o 110kč stojí 1 led s paticí b8, 5d hmm zůstanu u oranžový :lol:

nebo leda vykuchat žárovky a dát tam ledky do původních patic ale na to sem moc línej... :D
BMW e46 330i 3.0 R6 170kw

Reklama
 

Krenstik
Příspěvky: 55
Registrován: 12 črc 2006, 13:31
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Krenstik » 29 říj 2006, 21:40

A nebo je uz koupit primo hotove a pak je jen vymenis.

Vysledek vypada takto.
Obrázek
Obrázek

Jen u toho pal. PC by to chtelo nejake jine, at je to takove rozptylenejsi 8)
Zafira 2,0 DTi Elegance, tempomat, klima, 4x airbag, El okna, Alarm s dalkovym startem, CB radio FOTO

Uživatelský avatar
milosh
Administrátor
Příspěvky: 6551
Registrován: 21 led 2006, 13:03
Bydliště: Ústecko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od milosh » 29 říj 2006, 22:01

tak ty modry budiky sou libovy, kde to sehnat a za kolik?
SLEDUJ MŮJ OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet

Krenstik
Příspěvky: 55
Registrován: 12 črc 2006, 13:31
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Krenstik » 29 říj 2006, 22:40

Na Ebay jsem si koupil 10 diod, i s paticema, rozebral palubku a vymenil, cast jich nesvitila (zapomel jsem na polaritu) tak jsem je pootacel a hotovo, ted me jeste ceka udelat spinac svetel, ale tam uz to chce pajet.
Zafira 2,0 DTi Elegance, tempomat, klima, 4x airbag, El okna, Alarm s dalkovym startem, CB radio FOTO

sabelt
Příspěvky: 755
Registrován: 03 zář 2006, 18:36

ručičky budíku

Příspěvek od sabelt » 03 lis 2006, 12:47

Můžu mít technickou ???? kdyz vymnením oranzovou zarovku za modrou diodu tak bude sviti na budíku modre jak rucicka tak i ciferník že ? nebo se pletu ? popřípadě jak mam nechat oranžovou ručičku a modrej ciferník ???? díky moc ;)

Uživatelský avatar
R.A.Y.
Příspěvky: 631
Registrován: 23 led 2006, 09:23
Kontaktovat uživatele:

Re: ručičky budíku

Příspěvek od R.A.Y. » 04 lis 2006, 17:53

sabelt píše:Můžu mít technickou ???? kdyz vymnením oranzovou zarovku za modrou diodu tak bude sviti na budíku modre jak rucicka tak i ciferník že ? nebo se pletu ? popřípadě jak mam nechat oranžovou ručičku a modrej ciferník ???? díky moc ;)
nepleteš,bude to svítit jednou barvou-v tvém případě modrou.A jestli ti nějak jde aby byla ručička např. červená a zbytek modrý by me taky zajímalo.Mysel bys tam asi nejak pčidat 4 červené LEDky pod každou ručičku,pokud to teda jde.Jinak je tam myslím plast který to světlo rozvádí.
Usmívej se! Zítra bude hůř a pozítří možná už ani nebude.

Uživatelský avatar
Radek.km
Příspěvky: 262
Registrován: 16 bře 2006, 13:35
Bydliště: Kroměříž
Kontaktovat uživatele:

Re: ručičky budíku

Příspěvek od Radek.km » 06 lis 2006, 13:41

R.A.Y. píše:
sabelt píše:Můžu mít technickou ???? kdyz vymnením oranzovou zarovku za modrou diodu tak bude sviti na budíku modre jak rucicka tak i ciferník že ? nebo se pletu ? popřípadě jak mam nechat oranžovou ručičku a modrej ciferník ???? díky moc ;)
nepleteš,bude to svítit jednou barvou-v tvém případě modrou.A jestli ti nějak jde aby byla ručička např. červená a zbytek modrý by me taky zajímalo.Mysel bys tam asi nejak pčidat 4 červené LEDky pod každou ručičku,pokud to teda jde.Jinak je tam myslím plast který to světlo rozvádí.
Tak to nepujde, protože ta ručička je osvětlená stejnou žárovkou jako číslice.
Astra G 1,8 16V caravan, automat

sabelt
Příspěvky: 755
Registrován: 03 zář 2006, 18:36

barva

Příspěvek od sabelt » 08 lis 2006, 15:50

No já az to rozeberu se na to poodívám a povím jestli sem neco vykoumal :) Bo se mi velmi líbí červená ručička a modrý podsvícení ;) zatim hoj

Lomikar
Příspěvky: 1044
Registrován: 29 říj 2006, 19:48
Bydliště: Šumperk
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lomikar » 14 lis 2006, 13:08

manli2 píše:
Radek.km píše:
manli2 píše:a kolik je těch žárovek dohromady? :wink:
10
:o 110kč stojí 1 led s paticí b8, 5d hmm zůstanu u oranžový :lol:

nebo leda vykuchat žárovky a dát tam ledky do původních patic ale na to sem moc línej... :D
Nemáš na ně prosím link?Nebo to je někde poblíž u tebe v obchodě.Já jsem ty diody s paticí nikde nesehnal.Žárovky no prob. ale diody ne a ne.
ASTRA CARAVAN Z16XE rv. 2002
KUK na Rákosníčka
Rákosníčkovi doplňky

Uživatelský avatar
Hany
Příspěvky: 538
Registrován: 09 čer 2006, 21:29
Bydliště: Napajedla, Uh. Hradiště
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Hany » 14 lis 2006, 20:50

Chlapi mrkněte sem, https://www.astra-g.cz/forum/viewtopic.p ... c&start=60 je to ve ve vedlejším tématu. Ty LEDky jsem koupil v autodoplňcích v Uh. Hradišti, jinak je mají na http://tuning.autodoplnky.cz/led-zarovk ... 5/?smid=99 , jsou sice krapet jiné, tyto svítí míň . Jinak ten blistr,co jsem vyfotil,tak přesně tento jsem někde ne netu viděl, nějaké autodoplňky, tuning apod. jo už jsem to našel tady je mají. http://shop.911customs.cz/index.php?mai ... &cPath=514
Ty patice jsou dva druhy, buď je ta žárovka naletovaná na těch konektorech, potom se musí ty drátky odrhnout od konektorů a tu skleń.žárovku vytáhnout , potom pootočit ty drátky z těch nových LEDek a vsunout do těch patic,nebo ty patice jsou bez letování a ty skleň. žárovky jsou tam jen zasunuté, potom obdobně jak u předchozího typu, vysunout starou žárovku, na nové LEDce pootočit drátky a vsadit do patice.
OPEL ASTRA G COMBI, 2000 EDITION , 1.7 DTI ISUZU , system BEHR

Uživatelský avatar
R.A.Y.
Příspěvky: 631
Registrován: 23 led 2006, 09:23
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od R.A.Y. » 15 lis 2006, 15:22

to Hany - a nemají tam náhodou nějakou LEDku podobnou té žárovičce co je na podsvícení km? ( http://img175.imageshack.us/img175/5710/beznzvumg8.jpg) Je tam taková mléčná průměr tak 8.Asi víš jakou myslím,vždyť jsi to měl rozdělané.....
Usmívej se! Zítra bude hůř a pozítří možná už ani nebude.

Uživatelský avatar
Hany
Příspěvky: 538
Registrován: 09 čer 2006, 21:29
Bydliště: Napajedla, Uh. Hradiště
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Hany » 15 lis 2006, 16:51

R.A.Y. píše:to Hany - a nemají tam náhodou nějakou LEDku podobnou té žárovičce co je na podsvícení km? ( http://img175.imageshack.us/img175/5710/beznzvumg8.jpg) Je tam taková mléčná průměr tak 8.Asi víš jakou myslím,vždyť jsi to měl rozdělané.....
Přiznám se, že žárovku podsvětlení km jsem neřešil, tu jsem chtěl, aby mi svítila oranžově, tak jsem to nevytahoval z palubky a tudíž nevím jaká žárovka tam je. A není tam stejná jak ostatní žárovky na podsvícení?
OPEL ASTRA G COMBI, 2000 EDITION , 1.7 DTI ISUZU , system BEHR

Uživatelský avatar
R.A.Y.
Příspěvky: 631
Registrován: 23 led 2006, 09:23
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od R.A.Y. » 15 lis 2006, 17:13

ee není.....

Tohle je 1.2W 12V na podsvícení budíků
Obrázek

Tohle 1.1W 12V na podsvícení dálkových a mlhovky
Obrázek

A tohle 1.5W 12V na podsvícení těch kilometrů
Obrázek

Sorry za kvalitu.Foceno mobilem a něchtělo se mu zaostřovat :oops:
Usmívej se! Zítra bude hůř a pozítří možná už ani nebude.

Uživatelský avatar
Hany
Příspěvky: 538
Registrován: 09 čer 2006, 21:29
Bydliště: Napajedla, Uh. Hradiště
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Hany » 15 lis 2006, 17:36

Ha, tak to vidím prvně, přiznám se. A nešla by tam dat ta patice s LEDkou, co je na budíky? Nebo to usazení patice je jiné?
OPEL ASTRA G COMBI, 2000 EDITION , 1.7 DTI ISUZU , system BEHR

Uživatelský avatar
R.A.Y.
Příspěvky: 631
Registrován: 23 led 2006, 09:23
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od R.A.Y. » 15 lis 2006, 17:42

Přemýšlím nad tím.Asi šla,ale tahle tak vypadá asi proto,aby nesvítila bodově.Asi zkusím a uvidím...
Usmívej se! Zítra bude hůř a pozítří možná už ani nebude.

Odpovědět