Nefunkčná klíma

Spotřeba, rozvody, termostat, výměna oleje a další rady
Pravidla fóra
Tato kategorie byla zamčena, protože většina z Vás psala do hlavní kategorie i když zde jsou ty podsekce, takže teď už koukejte pořádně do jaké sekce Váš příspěvek patří. Stávající příspěvky budou přesunuty do správných sekcí. Díky Milosh - admin
Zamčeno
Uživatelský avatar
naex
Příspěvky: 7
Registrován: 09 zář 2007, 17:10
Bydliště: TRNAVA

Nefunkčná klíma

Příspěvek od naex » 09 kvě 2008, 08:29

Nezdar nazdar !
Neviete mi niekto poradit prečo mi nejde klíma ?Je naplnená a po spustení sa mi rozsvieti kontrolka chladenia. Ventilátor chladenia som odskúšal a je funkčný. Môže byť problém s tlakovým čidlom ? A ak ano je treba chladiacu zmes pred výmenou čidla vypustiť ?
Ďakujem vopred za vaše rady.[/b]

Reklama
 

Bosch
Příspěvky: 7
Registrován: 07 úno 2008, 21:01
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Bosch » 09 kvě 2008, 23:57

tlakový spínač klimatizace by měl jit vyměnit bez ujití náplně, udajně je tam ventil. se ti mrknu. rozebíram auto na ND, je to opel omegaB dvouzonová digi klima je tam.

A.P.
Příspěvky: 249
Registrován: 20 kvě 2006, 07:08
Bydliště: Havířov

Příspěvek od A.P. » 10 kvě 2008, 06:40

když už jsme u te klimy. Mě klima jede ale kompresor má takový kvičivý zvuk. Podle mě to budou ložiska v něm. Dají se vyměnit?
OPEL ASTRA 1,6 16v 3dv.

Uživatelský avatar
wizyy
Příspěvky: 198
Registrován: 17 bře 2008, 09:29
Bydliště: Havlickuv Brod
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od wizyy » 10 kvě 2008, 07:21

A.P. píše:když už jsme u te klimy. Mě klima jede ale kompresor má takový kvičivý zvuk. Podle mě to budou ložiska v něm. Dají se vyměnit?
Daji se vymenit, zalezi na typu kompresoru, ale ty ktere znam, tak maji 2 druhy lozisek a bohuzel jedno si lisuje do casti s pisty a tam si musis dat pozor, aby ti nezustal nejakej "odstepek", kterej by se pak dostal do vodici listy techto pistu. pak uz by to bylo na koupi noveho kompresoru.

Bosch
Příspěvky: 7
Registrován: 07 úno 2008, 21:01
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Bosch » 10 kvě 2008, 21:55

takže to tlakové čidlo múžeš v klidu měnit. je tam ventilek takže po odšroubování nic neunikne.

Zamčeno