Za tepla straca vykon

Spotřeba, rozvody, termostat, výměna oleje a další rady
Pravidla fóra
Tato kategorie byla zamčena, protože většina z Vás psala do hlavní kategorie i když zde jsou ty podsekce, takže teď už koukejte pořádně do jaké sekce Váš příspěvek patří. Stávající příspěvky budou přesunuty do správných sekcí. Díky Milosh - admin
Zamčeno
Uživatelský avatar
Rici_X
Příspěvky: 172
Registrován: 11 úno 2008, 17:03
Bydliště: Vsetin

Za tepla straca vykon

Příspěvek od Rici_X » 22 kvě 2008, 16:30

Nedavno som mal auto v servise a menili mi gufera na ventiloch,dalej mi cistili erg-ventil a tiez aj vzduchovu klapku.Gufera som menil pre obrovsku spotrebu oleja,a erg-ventil a vzduchovu klapku pre zvysenie vykonu motora.Nie zeby nemal vykon,ale aby bol vyssi.No ale dopadlo to hrozne.Co sa tyka oleja,tak to uvidim az najazdim zopar km,ale auto uz uplne stratilo vykon.Zistil som ze za studena ide ako raketa,ale akonahle sa zahreje motor strati vykon ked nato slapnem.Prosim o nejake mudre rady cim to moze byt.Mne pripada v uvahu erg-ventil alebo ta klapka.Je mozne zeby vycistenie nejako poskodilo dane suciastky,alebo znizilo vykon???

Reklama
 

Uživatelský avatar
m1lan
Příspěvky: 1773
Registrován: 31 led 2008, 08:26
Bydliště: Topoľčany SK
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od m1lan » 22 kvě 2008, 16:36

nazdar, tak s tymto ti poradia len ti skusenejsi :cry: vobec neviem cim to moze byt.... ale je to zaujimave..no.. drzim palce aby si prisiel na to.

Zamčeno