cukanie pri pridani plynu neprestalo

Spotřeba, rozvody, termostat, výměna oleje a další rady
Pravidla fóra
Tato kategorie byla zamčena, protože většina z Vás psala do hlavní kategorie i když zde jsou ty podsekce, takže teď už koukejte pořádně do jaké sekce Váš příspěvek patří. Stávající příspěvky budou přesunuty do správných sekcí. Díky Milosh - admin
Zamčeno
Uživatelský avatar
majkkky
Příspěvky: 11
Registrován: 25 říj 2007, 11:34
Bydliště: Košice
Kontaktovat uživatele:

cukanie pri pridani plynu neprestalo

Příspěvek od majkkky » 26 dub 2008, 22:33

zdravym pred mesiacom som mal problem islo to na tri valce na volnobech a motor bol rozklepany vymenilo sa agr aj lambda sondu kupene nove priamo v prdajni opel rozvody boly posunute o zub nastavene tak ako maju byt motor sa ukludnil uz isiel normalne na 4 valce otacky nekolisu podtlakove hadicky skontrolovane ok cukanie neprestalo cuka to pri pridavani v nizkych otackach a pri pusteni plynu a dnes sa mi rozvietila zlta kontrolka a bola tam chyba 1405-poskodeny agr tak to uz vobec nechapem je to astra g 98, 16 16V motor x16xel agr sa zalepit neda bo po zaslepeni sa mi stale rozsvieti kontrolka tak preto som kupil nove agr

Reklama
 

jaroslav120
Příspěvky: 138
Registrován: 08 lis 2007, 08:52
Bydliště: Humenné
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od jaroslav120 » 27 dub 2008, 21:27

reklamuj ten arg ked ho mas novy... :wink:
Opel ASTRA G 1,6 16V X16XEL vybava confort...

jaroslav120
Příspěvky: 138
Registrován: 08 lis 2007, 08:52
Bydliště: Humenné
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od jaroslav120 » 27 dub 2008, 21:27

Klapku si cistil? A mas meneni palivovi filter?
Opel ASTRA G 1,6 16V X16XEL vybava confort...

Uživatelský avatar
majkkky
Příspěvky: 11
Registrován: 25 říj 2007, 11:34
Bydliště: Košice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od majkkky » 27 dub 2008, 21:36

klapka vycistena aj krokovy motorcek palivovy fiter vymeneny teraz vsimol je ze mi nieco sici jek je agr nad tym je taky stieborny asi magneticky ventil a ide z neho hadicka do sania ale neviem iden tifikovat kde to sici a z tej hadicky to nieje ta kontrola s chybou agr sa dnes uz nerozsvietila vcera som ju vymazal a dnes som mu daval aj do tela a nic

Zamčeno